فال روزانه | فال روزانه امروز

فال روزانه امروز 8 آبان 1402 | فال روزانه امروز چه می گوید؟

فال روزانه امروز

فال روزانه امروز 8 آبان 1402 | فال روزانه امروز چه می گوید؟
کدخبر : 21003
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

فال روزانه یا طالع بینی از قدیمی ترین علوم میباشد که بمانند علوم ریاضی و فیزیک و شیمی و یا گیاه شناسی نمی باشد و بر اساس منطق و مشاهده و یا حس تایید و یا رد نمی شود. افرادی که تجربی فکر می کنند فال روزانه را قبول ندارند. فال روزانه از سرگذشت و آینده شما سخن می گوید. پس برای آگاهی از فال روزانه خود در ادامه با در سایت بازار بورس همراه شوید. می توانید فال روزانه امروز خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این سایت مشاهده کنید. 

فال روزانه

♈ فال روزانه متولدین فروردین

شاید امروز احساس کنید که سوار قطار سریع السیری شده اید که دارد شما را به سمت موفقیت پیش می برد. میزان موفقیت خود را بدون شک می توانید از جنبه های مختلفی مورد بررسی قرار دهید، اما امروز مهم تر از همه این است که ببینید از لحاظ احساسی و در زندگی عاطفی خود تا چه حد موفق هستید. شما باید ببینید احساساتتان تا چه حد با زندگیتان در تطابق هستند. شاید با این کار به این نتیجه برسید که سوار قطار اشتباهی شده اید! از ان که پیاده شده و مسیر درست را در پیش بگیرید هراسی به دل راه ندهید. این روزها شما به فردی هدفمند و با معلومات تبدیل شده اید، اگر به کتاب و برنامه های علمی علاقمند هستید اوقات فراغت خود را بیشتر به مطالعه مطالب سودمند علمی بگذرانید. حواستان باشد همه چیز در اطرافتان در حال دگرگونی‌ست. رفتار شما بر دیگران تاثیر زیادی دارد.

♉ فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

شما امروز در ارتباط برقرار کردن با دنیای اطرافتان خیلی با احتیاط پیش می روید. وقتی مطمئن باشید در مرکز توجه قرار ندارید خیلی آرام و بدون جلب توجه کارهایتان را انجام می دهید و با دنیای اطرافتان ارتباط برقرار می کنید. ارتباط با افرادی که احساس کنید شبیه به خودتان هستند برایتان راحت است و در برخورد با چنین افرادی از لاک دفاعی خودتان بیرون می آیید. مواظب باشید زیاد هم خودتان را بی دفاع نگذارید، هر لحظه ممکن است مورد هجوم قرار بگیرید. یادتان باشد در هر کاری میانه رو باشید. این اواخر زیاد بی حوصله می شوید، خودتان را آماده کنید که به زودی سرتان بسیار شلوغ می شود. یک دوست برایتان کار مهمی انجام می دهد، یادتان باشد این کار هر چقدر هم که برای او ساده باشد شما باید از او بسیار تشکر کنید، امید به دلتان می افتد.

♊ فال روزانه متولدین خرداد

رویکرد همراه با قدرت و سخاوت شما نسبت به زندگی برای دیگران بسیار خوشایند است و مورد استقبال آنها قرار می گیرد. با این حال بعضی ها هم فکر می کنند که شما خیلی مغرور و از خود راضی هستید. شما نمی توانید به دلیل این تفکر آنها پی ببرید و برایتان قابل درک نیست که چطور ممکن است با وجود نیت صاف و قلب پاک شما کسی چنین تصوری در موردتان داشته باشد. احساسات و افکار دیگران برای شما مهم هستند و دوست ندارید چنین تفکری در موردتان داشته باشند، اما به یاد داشته باشید که قرار نیست همه ی دنیا شما را دوست داشته باشند! با این حقیقت کنار بیایید. در مورد یک مسئله کاری بهتر است تا دیر نشده انتقاد پذیر باشید و نکاتی که دیگران می گویند گوش کنید. به دنبال جواب یک سوال برای انجام کاری هستید اما هر چقدر می گردید کمتر پیدا می کنید، با خودتان صادق باشید و دنبال جواب سوالتان در جای درست بگردید. ترس را کنار بگذارید.

♋ فال روزانه متولدین تیر

به محض این که می خواهید طعم موفقیت را بچشید و از پیروزی خودتان لذت ببرید، سر و کله ی یک چیزی پیدا می شود که باعث بد شدن حال شما بشود. شاید یک نفر نسبت به شما و موفقیت هایی که کسب کرده اید حسودی می کند و به دنبال گفتن حرف ها و انجام دادن کارهایی است که باعث ایجاد تردید در وجود شما می شوند. شاید هم این ترس از یک منبع درونی سرچشمه می گیرد که به شما می گوید لیاقت این موفقیت و خوش شانسی را ندارید. به هر حال اجازه ندهید این احساسات منفی شما را از مسیر درست خارج کنند. دخالت شخصی در یک مسئله خانوادگی اوضاع را آرامتر و به حل مشکل کمک بزرگی می کند. خبری به گوشتان می رسد حواستان باشد هیجان زده نشوید و سری که درد نمی کند دستمال نبندید. دو خواسته مهم دارید که این روزها سخت فکرتان را مشغول کرده، ملاحظات را کنار بگذارید و خواسته تان را بیان کنید.

♌ فال روزانه متولدین مرداد

ممکن است به منظور حفظ آرامش و هماهنگی در زندگیتان ماسک های بسیار متفاوتی را به چهره بگذارید، اما انجام این کار حقیقت درونتان و آنچه واقعا باور دارید را فراموش خواهید کرد. تضاد بین ظاهر سرزنده و اجتماعی شما و باطن آرام و آسیب پذیرتان، پیدا کردن یک راه حل را برای شما بسیار دشوار خواهد ساخت. امروز شما کمی از دنیای واقعیت فاصله گرفته و غرق در عالم خیال و رویا هستید. اما دنیای خیال و فانتزی با تمام جذابیت هایی که دارد از واقعیت فاصله ی زیادی دارد و برای تحقق یافتن این رویاها باید به دنیای واقعیت بازگشته و سخت تلاش کنید. ترس یا غرور بیجا را کنار بگذارید و از دوستانتان کمک بخواهید تا با شما همراه شوند. مواظب باشید تا موقعیت های خوب را با بی دقتی از دست ندهید. کار اداری تان انجام می شود البته نه به آن آسانی که توقع دارید. قرضتان ادا می شود و از نگرانی هایتان کم می شود. کمی صبور باشید.

♍ فال روزانه متولدین شهریور

قدم بعدی که در راه موفقیت باید بردارید شاید مانند داروی تلخی باشد که قورت دادن آن کار دشواری است. ممکن است این کار شامل برخورد با شخصی باشد که اصلا از او خوشتان نمی آید، اما شما این را خیلی خوب می دانید که برای به دست آوردن آنچه می خواهید باید به رفتارتان مسلط باشید. شما نسب به این بحران بسیار حساس هستید و شاید حتی کمی احساساتی شده و به این فکر بیفتید که از نقشه تان صرف نظر کرده و چشمتان را به روی موفقیتی که تنها در چند قدمیتان قرار دارد ببندید. اینقدر کله شق نباشید. تا آخر این ماه امکان تغییر شغل و یا مکان وجود دارد. از تکرار یک کار بیهوده که هیچ فایده ای برایتان ندارد جز وقت تلف کردن دست بردارید. روی حرف شخصی بی اندازه حساب باز کرده اید و او را جدی گرفته اید. کمی فرصت بدهید خواهید دید حرفهایش فقط حرف است.

♎ فال روزانه متولدین مهر

امروز تردید و بلاتکلیفی فلج کننده ای دارد شما را آزار می دهد. شما پیش از این داشته اید با سرعت خوبی پیش می رفته اید و به بخت و اقبال خود اعتماد داشته و فکر می کرده اید که دارد شما را در جهت درستی پیش می برد. با این حال امروز به احتمال زیاد به این نتیجه خواهید رسید که در اشتباه بوده اید و به یکباره احساس می کنید در دامی گرفتار شده اید که به شما اجازه نمی دهد جلوتر از این بروید. شاید مشکل اصلی اینجا باشد که شما به احساسات خود توجه لازم و کافی را نداشته اید. حالا دیگر زمان آن فرا رسیده است که در روش خود تجدید نظر کنید. برای یک دوست کار خیری از دستتان بر خواهد آمد که دعایتان خواهد کرد. باید نامه ای برای اعتراض بنویسید و نظرتان را درباره موضوعی مهم اعلام کنید، این کار را به تاخیر نیندازید زمان بسیار برای شما مهم است. به مسافرتی می روید. دلخوری ها را کنار بگذارید هرکسی به نوعی گرفتاری هایی دارد.

♏ فال روزانه متولدین آبان

امروز شما احساس می کنید که تمام مسئولیت ها در کار، یک پروژه ی مشترک و یا در رابطه ی عاطفیتان به عهده ی شما گذاشته شده اند و حتی اگر یک ثانیه خودتان را از زیر سنگینی این بار کنار بکشید همه چیز به هم خواهد ریخت. مواظب باشید خودتان را با به دوش گرفتن این بار طاقت فرسا آنقدر خسته نکنید که از همه متنفر شوید! شما در مورد انتقاد قرار دادن دیگران استاد هستید، اما شاید وقت آن رسیده باشد که کمی هم به کارهای خودتان نگاه کنید و اشکالات کار خودتان را هم پیدا کنید. هرچه زودتر به فکر حل مسائل باشید تا افکارتان رهایی پیدا کنند. سعی کنید گره از زندگی مردم باز کنید، هر عملی عکس العملی دارد، کار خوبی که برای دوستی انجام داده اید بی جواب نخواهد ماند و او سر بزنگاه به دادتان خواهد رسید. پیامدهای یک اتفاق بزرگ هرچه که باشد به نفع شماست.

♐ فال روزانه متولدین آذر

این که شما انعطاف پذیری داشته باشید واقعا مهم است، اما نه آنقدر که انعطاف پذیری بیش از حدتان مانع قدرت تصمیم گیریتان شود. امروز حتی وقتی می خواهید کوچک ترین تصمیم ها را بگیرید هم مغزتان یک چیز می گوید و قلبتان یک حرف دیگر می زند. وقتی به این دو آنقدر آزادی بدهید که هر کدام در جهتی که خودش می خواهد پیش برود به احتمال زیاد در جهت های مخالف هم پیش خواهند رفت و خودتان را در وضعیت دشواری گرفتار خواهید کرد. گرفتن هر تصمیم مهمی را تا زمانی که ذهنتان باز نشده است به تعویق بیندازید. خبری غافلگیرتان می کند. شخصی که به شما بسیار علاقه دارد حرفی دوپهلو به شما زده و سردرگم‌تان کرده میخواهد ناراحتتان نکند، به حرفش بی توجه نباشید و ببینید کجا کوتاهی یا اشتباهی کرده اید. معاشرت با شخصی که به تازگی با او آشنا شده اید به دانش‌تان اضافه می کند.

♑ فال روزانه متولدین دی

امروز با وجود این که بعضی ها سر راه عملی کردن نقشه هایتان قرار گرفته اند، شما از لحاظ احساسی بسیار قوی هستید و می توانید تا حدود زیادی موفق باشید و کارهای بسیاری را به انجام برسانید. انگیزه ای درونی شما را تشویق می کند تا خیلی سخت تر از همیشه تلاش کنید و با وجود این که دارید بار سنگینی را به دوش می کشید از لحاظ ذهنی حالتان کاملا خوب است. با وجود شرایط موجود تمام سعیتان را بکنید که از روزتان نهایت لذت را ببرید. جواب اعتراض دیگران را با عصبانیت ندهید. در یک مسئله کاری خودتان را دستکم نگیرید، پیشنهادتان را مطرح کنید. یکی از دوستانتان نیاز دارد تا با کسی حرف بزند، برای او وقت بگذارید و حرف هایش را سر صبر و حوصله بشنوید، در گذشته هم او به داد شما رسیده بوده.

♒ فال روزانه متولدین بهمن

شما احساس می کنید که فرصت فوق العاده ای در برابر شما قرار گرفته است، اما ذهنتان خیلی آشفته تر از آن است که بتوانید از این موقعیت بهره ای که انتظار دارید را ببرید. شاید در واقع از این بترسید که اگر این موقعیت را بپذیرید فرصت بهتری که ممکن است بعدا برایتان پیش بیاید را از دست بدهید. این دست و آن دست نکنید و تصمیمتان را بگیرید. تغییرات پیشرفت را برای شما به همراه خواهند داشت. اگر چیزی شما را به سوی خود جذب می کند و برایتان چشمگیر است آن را دنبال کنید. فرصت ها تا ابد منتظر ما نمی مانند. وقوع یک اتفاق مهم این روزها افکارتان را سخت به خود مشغول کرده، به طوری که خواب راحت ندارید و زود حوصله تان سر می رود. یادتان باشد همه مشکلات دارند و همه کارها هم نمی تواند بر وفق مرادتان پیش برود، فعلا با دوراندیشی و حوصله منتظر باشید. تلفنی با شما تماس می گیرند.

♓ فال روزانه متولدین اسفند

شما فردی هستید حساس که نسبت به خواسته ها و نیازهای دیگران توجه و دقت زیادی دارید. به همین دلیل هم آنهایی که برای مشورت و راهنمایی به سراغ شما می آیند هیچ وقت پشیمان نمی شوند. شما نگرشی محکم و عمل گرایانه دارید و در عین حال درک بالایی داشته و انعطاف پذیر نیز هستید. شاید آنهایی که به دنبال ایده های پرزرق و برق و توخالی هستند و راه های بی ملاحظه ای برای رسیدن به آنها در سر دارند شما را به خاطر برنامه ریزی دقیق و احتیاط در کارهایتان مورد تمسخر خود قرار دهند، اما نباید اینقدر راحت در برابر آنها تسلیم شوید. قدرت خودتان را حفظ کنید. در مورد نیتتان دل به دریا بزنید و اقدام کنید. اگر تردید و وسواس نداشته باشید حتما به مقصدتان خواهید رسید. در مورد یک تصمیم تحصیلی گام بردارید، با موفقیت روبرو می شود. شخصی حرف هایی به شما می زند که برایتان مهم است، قبل از اینکه که تصمیمی بگیرید یا جوابی بدهید چند روزی در مورد آن فکر کنید.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
روی خط رسانه