فال روزانه | فال روزانه امروز

فال روزانه امروز 23 مهر 1402 | فال روزانه امروز چه می گوید؟

فال روزانه امروز 23 مهر 1402 | فال روزانه امروز چه می گوید؟
کدخبر : 20669
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

فال روزانه یا طالع بینی از قدیمی ترین علوم میباشد که بمانند علوم ریاضی و فیزیک و شیمی و یا گیاه شناسی نمی باشد و بر اساس منطق و مشاهده و یا حس تایید و یا رد نمی شود. افرادی که تجربی فکر می کنند فال روزانه را قبول ندارند. فال روزانه از سرگذشت و آینده شما سخن می گوید. پس برای آگاهی از فال روزانه خود در ادامه با در سایت بازار بورس همراه شوید. می توانید فال روزانه امروز خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این سایت مشاهده کنید. 

فال روزانه

♈ فال روزانه متولدین فروردین

ابجد فال شما: آ ب آ

تعبیر: طالعت نشانگر سلامتی و خوشبختی می باشد. در زندگی از یاد و نام خداوند غافل شوید تا بتوانید موفقیت‌های بالایی را به دست بیاورید،، اگر قصد ازدواجی را دارید بهتر است؛ هر چه زودتر این ازدواج را عملی کنید تا برایتان موفقیت خوشبختی در زندگی به وجود بیاید. شخصی در اطرافتان که آگاهانه اخبار را رد و بدل میکند از خودتان دور کنید ، به خودتان فضای نفس کشیدن بدهید.. برای حل مسئله ای که هیچ اطلاعی از چند و چون آن ندارید پیش قدم نشوید… خود را به دردسر بیهوده ای می اندازید که جز تشویش و نگرانی برایتان سودی ندارد. کاری به این نداشته باشید که چقدر دیگران قدر کارهای شما را میدانند ،بعضی ها صرفن از روی حسادت حرفهایی میزنند تا برنجید.

♉ فال روزانه متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: ج ج ج

تعبیر: طالعت روشن است. شادی و خوشبختی در زندگی تان سرازیر می شود بهتر است ؛ غم و اندوه زندگی را از وجود خود خارج کنید و خودتان را به خوشبختی برسانید،، اگر در زندگی با شخص خصومتی دارید بهتر است؛ هر چه زودتر این خصومت را برطرف کنید. گاهی زبان تند و لحن انتقادی شما دوستان را آزرده خاطر میسازد ، این روزها بهتر است در انتقاد از دیگران کمی محتاط باشید ، اخیرا ذهن و روح خود را درگیر موضوعی کرده اید که به هیچ وجه ارتباطی با شما ندارد. عشق یک احساس پاک و مقدس است که نمیشود آنرا به هر کسی تقدیم کرد.. از موقعیتی که برای رفتن به سفر پیش می آید استفاده کنید و روحیه تان را تغییر دهید.

♊ فال روزانه متولدین خرداد

ابجد فال شما: ب آ آ

تعبیر: طالعت خوب نیست. بهتر است؛ دست از دروغ گفتن بر دارید با این کارتان مشکلات زندگی خود را بیشتر خواهید کرد و به دردسرهای بزرگ مواجه خواهید شد از مال حرام بپرهیزید،، که باعث می شود مشکلات خیلی زیادی در وجودتان ایجاد کند و شما را به دردسر بیندازد. با بروز اتفاق خوشایندی زندگی روی خوش خود را به شما نشان میدهد. طراوت و تازگی جایگزین یکنواختی و دلمردیگهای گذشته میشود. نذری دارید که هنوز موفق به ادای ان نشده اید . صداقت در گفتار و رفتار جزیی از شخصیتتان است که موجب رونق در کسب و کارتان میشود. دو دلی را کنار بگذارید و با فردی که باید سر میز مشورت بنشینید.. از سر این میز پشیمان بلند نمیشوید.

♋ فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: آ آ آ

تعبیر: آینده خوبی دارید. به لطف خداوند زندگی تان سر و سامان خواهد گرفت شما به آرزوهای خود خواهید رسید،، اگر گمشده ای دارید به زودی پیدایش می کنید و شادی و خوشبختی را در زندگی تان به وجود می آورید به زودی گشایشی در زندگی شما رخ می دهد، تا به آرامش و آسایش دست پیدا کنید. اگر مدتی ست که با جر و بحث میخواهید کسی را قانع کنید و به جایی هم نرسیده اید از امروز از در مهر و عطوفت وارد شوید تا اثر معجزه آسای آنرا ببینید. به زودی ملاقاتی مهم خواهید داشت که موجب انبساط خاطرتان میشود . دوستی در لحظه ای دشوار دستتان را میگیرد. با کسی زندگی کنید که مجبور نباشید یک عمر برای راضی نگه داشتنش تبدیل به یک هنرپیشه ی ماهر بشوید و مجبور به بازی کردن باشید.

♌ فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما: آ ج ب

تعبیر: طالعت خوب نیست. ممکن است با مشکلات بزرگی در زندگی خود رو به رو شوید شخصی در زندگی به شما حسادت می کند و می خواهد برای تان مشکلات سخت و دشواری را در زندگی به وجود بیاورد،، سعی کنید؛ مراقب خود در زندگی باشید تا به دردسر های بزرگی در زندگی خود مواجه نشوید. شخصی که در گذشته خود را به او مدیون دانسته و عهد کرده بودید در آینده محبتش را جبران کنید امروز سر راه شما قرار گرفته و انتظار یاری دارد . دستش را بفشارید و توقعش را به فال نیک بگیرید . شرایط اجرای ایده ی خوبی که در ذهن دارید مهیا نیست با وضع موجود کنار بیایید تا به مرور زمان اوضاع تغییر کند . همین امروز تماس تلفنی یی را که دائم پشت گوش انداخته اید ، بگیرید . در همیشه روی یک پاشنه نمیچرخد.

♍ فال ابجد امروز متولدین شهریور

ابجد فال شما: ب ب ب

تعبیر: طالعت نیک است. به زودی شادی و آرامش در زندگی تان سرازیر خواهد شد اگر قصد انجام معاملات پولی و مالی را دارید،، بهتر است؛ هر چه زودتر به انجام برسانید که برایتان سود و منفعت بسیاری دارد شما را به آرامش و آسایش در امورات زندگی هم میرساند. مراقب باشید تا با رفتار اشتباه موقعیتی را از دست ندهید ، جهت انجام پروژه ی مهمی که از مدتها پیش در پی آن بودید بالاخره زمان مناسب فرا رسیده ، لازم است بهترین تصمیم را بگیرید.. شخصی دور و برتان است که همیشه در حال تبسم و انرژی دادن به دیگران است ، این خنده را معنی ز سر مستی نکنید ، او که میخندد گاهی غمش بی انتهاست .خریدی دلچسب خواهید داشت که شیرینی آن تا مدتها با شما خواهد بود.

♎ فال ابجد امروز متولدین مهر

ابجد فال شما: د ب آ

تعبیر: طالعت روشن است. روزگار بر وفق مراد شماست شما می‌توانید خیلی زود به هدف های خود دست پیدا کنید و شادی و آرامش را در زندگی تان به وجود بیاورید سعی کنید؛ ناامیدی را در وجود خود سرازیر نکنید چرا که برایتان در آینده مشکل ساز خواهد شد و شما را به دردسر های خیلی زیادی مواجه خواهد کرد. لیاقت خودتان را نشان بدهید تا راه رسیدن به آرزوهای دور و درازتان هموار شود ، از کسی بدلیل کبر و غرورش آزرده هستید و رنج میبرید تا جایی که امکان دارد مراوده و رفت و آمد با او را به کمترین حد برسانید ، راضی در سینه دارید که نباید آنرا نزد هیچکس فاش کنید . در شرایط ناراحت کننده و پر استرس آرام تر و متین تر برخورد کنید . بی اعتنایی کنید تا دیگران متوجه زشتیِ رفتارشان بشوند.

♏ فال ابجد امروز متولدین آبان

ابجد فال شما: آ ‌آ ‌د

تعبیر: طالعت خوب است. به لطف خداوند گره از کارتان باز می شود و شما به سربلندی و موفقیت های بالای دست پیدا خواهید کرد،، بهتر است؛ هر چه زودتر ناامیدی را از خود دور کنید تا بتوانید خوشبختی را در خود ایجاد کنید و در مسیرهای درست زندگی راهی شوید. تازه چند روزی از عهدی که با خود بسته اید گذشته اما گویا آنرا بدست فراموشی سپرده اید تا دیر نشده بخاطر بیاورید که چه قراری با خود گذاشته بودید. اتفاقی می افتد که تا حدودی شما را آشفته و پریشان میکند. نگذارید نگرانی بر تصمیم عاقلانه ای که خواهید گرفت اثر بگذارد. مادامی که قابل پییش بینی باشید قابل کنترل و دست یافتنی میشوید ، راجع به خوتان و نقطه ضعفهایتان برای دیگران کمتر صحبت کنید.

♐ فال ابجد امروز متولدین آذر

ابجد فال شما: ب ج د

تعبیر: طالعت خوب است. خیر و برکت در زندگی نصیبتان خواهد شد شما فردی مهربان و دلسوز هستید به زودی به موفقیت‌های بالایی در زندگی خود خواهید رسید،، از شر بدخواهان در زندگی در امان خواهید ماند بهتر است؛ در زندگی برای خود صدقه بدهید تا از چشم زخم مردم در امان بمانید. برای شرکت در یک امر خیر از شما دعوت بعمل می اید که سزاوار است این دعوت را بپذیرید. از عزیزی توقعی دارید که اصلن منطقی نیست ، توقع شما خارج از توانِ اوست. ذهن انسان میتواند موضوعات هرچند کوچک را به موضوعات بزرگتری تعمیم دهد. اهمیتِ مسائلتان را در نظر بگیرید ، چه در تحصیل و چه در کارهای دیگر تا میتوانید هدف گذاری کنید.

♑ فال ابجد امروز متولدین دی

ابجد فال شما: ج ب آ

تعبیر: طالعت نیکوست. اگر همت کنید با موفقیت فاصله ندارید و به زودی به مقصود خود خواهید رسید،، سعی کنید؛ در زندگی راز دل تان را با کسی در میان نگذارید این روزها کسی قابل اعتماد نیست، ممکن است از شما سوء استفاده کنند و شما را به نابودی برسانند، و مشکلات خیلی زیادی را در زندگی برایتان به وجود بیاورند. بعد از بحران و مشکلاتی که بشما روی اورده بود حالا دیگر روزهای ارامی پیش رو دارید . با دور اندیشی تلاش کنید تا دوباره درگیر این قبیل مشکلات نشوید. هوشیاریه به موقع شما را به مسیری سود بخش رهنون میسازد . لازم است از شخصی بابت وقوعِ این اتفاق سپاسگذار باشید .اگر این روزها باید معامله ای را انجام دهید به تنهایی هیچ برگه ای را امضاء نکنید. الان زمانِ مناسب ماجرا جویی نیست.

♒ فال ابجد امروز متولدین بهمن

ابجد فال شما: ج آ ‌آ

تعبیر: طالعت خوب نیست. بهتر است؛ افکار بیهوده را از ذهن خود خارج کنید تا با مشکلات بزرگی در زندگی تان روبه‌رو نشوید شخصی به شما پیشنهاد کاری را می دهد که بهتر است؛ قبول نکنید چون شما را به دردسر می‌اندازد و نابودی و شکست را در زمینه کاری و پولی برایتان فراهم می سازد. برای عشق ورزیدن مطمئن باشید که احساس به همان اندازه در طرف مقابلتان نیز وجود دارد. بعد از آن پله ها را تند بالا بروید . با یک مشکل مالی برخورد میکنید که ریشه در ولخرجی های گذشته دارد. با کمی صرف جویی میتوانید مشکل را برطرف کنید. یکی از دوستان دست به کارِ عجیبی میزند و شما را غافلگیر میکند. حضورش عبور شما را از بحرانی سخت آسان میسازد.

♓ فال ابجد امروز متولدین اسفند

ابجد فال شما: د د د

تعبیر: قصد و نیت پاکی در سر خود دارید. به زودی به تمام خواسته های قلبی تان دست پیدا خواهید کرد،، و شادی را در خود به وجود می آورید اگر قصد رفتن به سفر را دارید بهتر است؛ به تأخیر بیندازید که برایتان خوشایند دیده نشده است ممکن است شما را با مشکلات بزرگی در زندگی روبه‌رو کند. تصمیم عجولانه ای گرفته اید که اصرار و پافشاری بر ان ممکن است شما را درگیرمشکلاتِ بیشتری کند. در برخورد با واقعیتهای زندگی نرمش و انعطاف داشته باشید ، خبر خوبی در راه است به شرط آنکه یاس و نا امیدی را از خود دور کرده و منتظر پیروزی و موفقیت باشید . خوش فکری و ابتکار اعمالتان شما را از مخمصه ای نجات میدهد ، مسائل را به نفعِ خودتان حل و فصل کنید.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
روی خط رسانه