باورتون میشه سردار ازمون پدر شده!! | رقصیدن سردار آزمون وسط میدان معروف جنجالی شد + عکس

باورتون میشه سردار ازمون پدر شده!! | رقصیدن سردار آزمون وسط میدان معروف جنجالی شد + عکس
کدخبر : 20158
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

سردار آزمون، مهاجم ترکمن و جوان ایرانی است که در پست مهاجم برای زنیت سن‌پترزبورگ و تیم ملی فوتبال ایران بازی می‌کند. سردار آزمون در حال حاضر بهترین گلزن در ترکیب تیم ملی ایران است. او دانشجوی رشته مدیریت ورزشی در دانشگاه روسیه است. سردار آزمون همچنین در لیگ قهرمانان اروپا چهار گل به ثمر رسانده‌ است و بهترین گلزن ایرانی لیگ قهرمانان اروپاست. سردار آزمون گران‌قیمت‌ترین بازیکن ایران است. سردار آزمون که یکی از بهترین گلزنان زنیت در سه فصل اخیر بود، در آستانه جدایی از این تیم قرار دارد.

سردار آزمون

یک سایت ایتالیایی خبر داد که سردار آزمون به سران رم گفته در جام ملت های آسیا ۲۰۲۳ شرکت نخواهد کرد.

سردار آزمون، مهاجم تیم ملی فوتبال ایران راهی سری آ ایتالیا شد. او سال ها در روسیه برای تیم‌های روبین کازان، روستوف و زنیت سن پترزبورگ بازی کرد و بعد از مدتی حضور در بایرلورکوزن راهی رم شد.

رم قبلاً در سال ۲۰۲۱ نیز به او علاقه‌مند شده بود اما این انتقال اتفاق نیفتاد. او در لیگ برتر روسیه ۲۰۸ بازی انجام داد و ۸۵ گل به ثمر رساند و ۳۲ پاس گل داد و میانگین یک گل در هر ۱۵۴ دقیقه بازی را در کارنامه دارد.

ورود این ملی پوش ایرانی با استقبال کم هواداران رم مواجه شد. از یک طرف مصدومیت فعلی سردار و از طرف دیگر  احتمال حضور او در جام ملت‌های آسیا برای رمی‌ها نگرانی ایجاد کرده است.

با این حال، جیانلوئیجی لونگاری، خبرنگار اسپورت ایتالیا گزارش داد که آزمون به سران رم اطمینان داده که قصد ندارد در جام ملت‌های آسیا شرکت کند. همچنین برخلاف گزارش‌های قبلی، آزمون از مصدومیتی که چند هفته پیش متحمل شده بهبود یافته و انتظار می‌رود به طور منظم با سایر اعضای تیم تمرین کند.

این بازیکن آخرین ملی‌پوش غیر اتحادیه اروپا نیست که رم امسال توانست به خدمت بگیرد. رم هنوز یک جای خالی در فهرست خود دارد و به شدت "پاردس" را مد نظر قرار داده است.

بهترین فصل سردار از نظر گلزنی در فصل ۲۰-۲۰۱۹ با ۲۱ گل در ۳۸ بازی رقم خورد. سردار آزمون بعد از رحمان رضایی و علی سامره سومین ایرانی تاریخ لیگ ایتالیا خواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
روی خط رسانه