رافائل نادال در رئال مادرید است | نادال مشتاق یک پست مدیریتی در تیم محبوبش

ستاره تنیس اسپانیا نسبت به تصدی یک پست اجرایی در تیم فوتبال محبوب خود بی‌میل نیست.

رافائل نادال در رئال مادرید است | نادال مشتاق یک پست مدیریتی در تیم محبوبش
کدخبر : 20037
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

رافائل نادال ستاره تنیس اسپانیا و دومین تنیسور پرافتخار تاریخ که 22 بار گرنداسلم‌های این رشته را فتح کرده، یکی از سرشناس‌ترین طرفداران باشگاه رئال مادرید است که هر وقت که امکانش را داشته باشد بازی‌های این تیم را از نزدیک تماشا می‌کند. علاقه نادال به رئال مادرید اما فراتر از این‌هاست، در حدی که او دوست دارد در این تیم یک سمت اجرایی داشته باشد.

در مصاحبه‌ای با خوانما کاستانیو در شبکه مویستار پلاس اسپانیا، نادال در پاسخ به این سؤال که آیا دوست دارد روزی رئیس رئال مادرید شود، اظهار داشت: من رؤیای این کار را ندارم اما بله دوست دارم که رئیس رئال مادرید شوم، البته در حال حاضر نیازی به یک رئیس جدید نیست چرا که ما بهترین رئیس ممکن را داریم (فلورنتینو پرس). زندگی پر از فرصت‌های غیرمنتظره است اما شما باید با خودتان حساب و کتاب کنید و بینید که آیا شایستگی انجام یکسری کارها را دارید یا نه و من در مورد خودم می‌توانم بگویم که در حال حاضر معیارهای ریاست باشگاه رئال مادرید را ندارم.

نادال در ادامه درباره وضعیت باشگاه محبوبش در فصل جدید لالیگا که هر 5 بازی خود را برده است هم اظهار داشت: مادرید فصل را خوب شروع کرده اما هنوز اول فصل است. مصدومان مهمی مانند کورتوا، میلیتائو و وینیسیوس داریم اگرچه یک خرید مهم مانند بلینگام نیز انجام داده‌ایم هرچند اگر یک مهاجم دیگر به تیم اضافه شود، بهتر خواهد شد و ما با آغوش باز آماده استقبال از امباپه هستیم. آیا کسی هم هست که امباپه را نخواهد؟

ستاره تنیس اسپانیا در پایان درباره اینکه آیا ناراحت نیست که رئال مادرید امسال هم نتوانست امباپه را جذب کند، تأکید کرد: او الزامی ندارد که هر وقت هواداران می‌خواهند بیاید. اگر بیاید قدردانش خواهیم بود. اگر هم نیاید افسوس نمی‌خوریم.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
روی خط رسانه