تعیین قیمت کوییک SR مشخص شد!!!

  قیمت کوییک SR از سوی این شرکت مشخص شد.این خودرو به استانداردهای جدید مجهز است و با قیمت بیشتری به فروش می‌رسد.

  تعیین قیمت کوییک SR مشخص شد!!!
  کدخبر : 19818
  پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

  با نزدیک شدن موعد صدور دعوتنامه برای محصولات جدید سایپا، قیمت کوییک R تیپ S نیز از سوی این شرکت مشخص شد. این نسخه از کوییک R به استانداردهای جدید مجهز است و از همین رو با نام جدید و همچنین افزایش قیمت به فروش می‌رسد. بنابر اعلام سایپا، قیمت کوییک R تیپ S معادل ۲۸۶,۲۵۲,۰۰۰ تومان خواهد بود. این خودرو با رینگ فولادی به دست مشتری می‌رسد و خبری از رینگ آلیاژی در آن نیست. این خودرو در برخی منابع خبری با نام کوییک SR‌ نیز معرفی شده است.

  قیمت کوییک R معمولی از سوی سایپا معادل 256 میلیون تومان اعلام شده است. بنابراین با اضافه شدن چند آپشن، نرخ هاچ‌بک سایپا به میزان 12 درصد افزایش پیدا کرده است. کوییک R با حدود 80 میلیون تومان قیمت بیشتر در بازار معامله می‌شود. بنابراین قیمت کوییک SR‌ در بازار نیز از 350 میلیون تومان فراتر خواهد رفت.

  تفاوت‌های کوییک SR‌ با کوییک R

  کوییک R تیپ S یا همان کوییک SR تفاوتی به جز چند آپشن ایمنی با کوییک R معمولی ندارد. تجهیزات جدید این خودرو را مواردی همچون سامانه BCM‌ یا ماژول کنترل بدنه جهت کنترل سیستم‌های الکترونیکی، چراغ‌های روشنایی در روز، نمایشگر تعویض دنده یا سامانه GSI و سیستم ترمز اضطراری یا BAS‌ تشکیل می‌دهند. دیگر آپشن‌های این خودرو نیز مواردی همچون سنسور پارک عقب، دو کیسه هوا، سیستم تهویه الکتریکی، سیستم صوتی ساده با پشتیبانی از USB‌ و MP3، بدنه دو رنگ و دریچه گاز برقی از دیگر تجهیزات کوییک SR هستند. علاوه بر رینگ آلیاژی، این خودرو فاقد نمایشگر سیستم صوتی است. از این رو مالک باید با صرف هزینه شخصی اقدام به نصب این سیستم کند.

  پیشرانه نصب شده روی کوییک SR‌، همان موتور 1.5 لیتری M15 سایپا است. این پیشرانه 87 اسب‌بخار قدرت و 128 نیوتن‌متر گشتاور تولید می‌کند. بنابراین اگر به دنبال خرید تیپ قوی‌تری از کوییک هستید، بایستی کوییک GX را خریداری کنید که به نسخه بهینه پیشرانه M15 مجهز است. قیمت نسخه قوی‌تر کوییک هنوز توسط سایپا اعلام نشده است./دیجیاتو

   

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  روی خط رسانه