اخبار روز| اخبار هنرمندان| ریحانه پارسا

اخبار حاکی از آن بود که ریحانه پارسا در ترکیه به قتل رسیده اما او با انتشار پستی در اینستاگرام به این شایعه‌ها واکنش نشان داد.

کدخبر : 1979
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

به تازگی ویدیویی از ریحانه پارسا منتشر شده است. او در این ویدئو از شروط و علاقه‌ خود برای بچه دار شدن گفته است.

ریحانه پارسا

این صحبت‌ها منجر به این شده که اخباری مبنی بر بارداری ریحانه پارسا در فضای مجازی منتشر شود. آفتابی نشدن او در فضای مجازی به این شایعات دامن زده است.

شایعه مرگ ریحانه پارسا

ریحانه پارسا بازیگر زن جنجالی این روزهای شبکه‌های اجتماعی بود. بعد از مهاجرت ریحانه پارسا او همیشه ویدیوها و عکس‌های برهنه از خودش منتشر کرده و باعث حاشیه‌ساز‌ی‌های بسیاری شده است. اخیرا اخباری مبنی بر درگذشت ریحانه پارسا در فضای مجازی منتشر شده است. نام  ریحانه پارسا جزو بحث‌های داغ کلاب هاوس و دیگر فضای مجازی شده است. قتل یا مرگ ریحانه پارسا واقعیت دارد؟

به تازگی خبری درباره مرگ ریحانه پارسا در ترکیه منتشر شد.

بر همین اساس، این بازیگر سابق تلویزیون و سینما با انتشار پستی در اینستاگرام خود به این خبر واکنش نشان داد و نوشت: نه که حرف نباشه ها هست ولی گفتن و نگفتنش هیچ فرقی نداره!

ریحانه پارسا

او پیش از انتشار شایعه مرگش، این عکس را در فضای مجازی منتشر کرده بود:

ریحانه پارسا

رفتارهای غیرمتعارف بین بازیگران بیش از دو دهه است که به موضوع روز تبدیل شده است؛ امروز علاوه بر مهاجرت بازیگران و هنرمندان شاهد رفتار های خارج از عرف آنها نیز هستیم. این بار ریحانه پارسا با منتشر کردن تصویر نیمه عریان خود به تمام حواشی و مستندات در این زمینه دامن زد.

ریحانه پارسا

منبع: رکنا

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه