ربودن یک مرد خارجی توسط یک زن ومرد!

حوادث رکنا: فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان گفت: با تلاش ماموران پلیس آگاهی شهرستان بهارستان گروگان 30 ساله از چنگ آدم ربایان نجات یافت.

ربودن یک مرد خارجی توسط یک زن ومرد!
کدخبر : 19515
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

 سرهنگ عسکری نیا در تشریح جزئیات این خبر، اظهار داشت: در پی گزارش یک فقره آدم ربایی ، در روز  31 مرداد ماه 1402 در یکی از محلات نسیم شهر، بلافاصله ماموران پلیس آگاهی وارد عمل شدند.

وی افزود: با حضور ماموران در محل و بررسی‌ اظهارات شاهدان عینی مشخص شد یک زن و یک نفر مرد ناشناس با تهدید سلاح، جوانی که تبعه افغانی داشته را ربوده و از محل متواری شده اند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: بررسی های اولیه ماموران حاکی از آن بود که آدم ربایان به دلیل یک سری اختلافات مالی با این جوان، او را ربوده و به مکانی نامعلوم منتقل کرده اند.

سرهنگ عسکری نیا عنوان داشت: تیم رسیدگی کننده به پرونده به منظور حفظ جان گروگان، تحقیقات گسترده ای را برای شناسایی محل نگهداری او و دستگیری عاملان این اقدام شرارت آمیز آغاز کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان گفت: در ادامه کارآگاهان با انجام تحقیقات میدانی و به کارگیری اقدامات پلیسی در یک عملیات غافلگیرانه پس از 4 روز تلاش شبانه روزی موفق به دستگیری هر 2 گروگانگیر در ملارد شدند.

سرهنگ عسکری نیا ادامه داد: متهمان دستگیر شده که آنها نیز از تبعه افغان بودند در تحقیقات تکمیلی کارآگاهان به ناچار لب به اعتراف گشوده و اذعان داشتند که با توجه به اختلاف شخصی با فرد ربوده شده، نقشه ربودن او را طراحی کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهمان دستگیر شده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند، خاطر نشان کرد: پلیس در راستای برقراری نظم و امنیت اجتماعی با هرگونه ارتکاب جرم که آسایش و آرامش مردم را سلب کند قاطعانه و برابر قانون برخورد خواهد کرد./رکنا

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
روی خط رسانه