مژدگانی شبانه: واریز وام فوری 300 میلیونی بدون نیاز به ضامن | وام فوری با واریز فوری و اقساط بلند مدت

  مژدگانی شبانه: واریز وام فوری 300 میلیونی بدون نیاز به ضامن | وام فوری با واریز فوری و اقساط بلند مدت
  کدخبر : 19493
  پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

  وام فوری ۳۰۰ میلیون تومانی با شرایط آسان

  آن گروه از مشتریان بانک کشاورزی که مایل به دریافت وام از این مجموعه هستند با ایجاد میانگین حساب مناسب امکان استفاده از طرح «مهر ماندگار» این مجموعه را خواهند داشت.

  به نقل از ره، مشتریان بانک کشاورزی که مایل به دریافت وام ۳۰۰ میلیون تومانی هستند باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده قرض الحسنه داشته باشند و میانگین حساب سه تا هشت ماهه ایجاد کنند. لازم به ذکر است که مشتریان باید مبلغ ۱۰۰ هزار تومان در سپرده خود نگهداری کنند. ضمانت اصلی برای دریافت این تسهیلات ارائه ضامن رسمی است. سود این تسهیلات برحسب ضریب برابری تسهیلات تعیین شده و به ۱۰ یا ۱۲ یا ۱۴ درصد می‌رسد. حداکثر مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات ۱۲ ماه اعلام شده است.

  با توجه به مبلغ وام، حداکثر نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت آن، میزان هر قسط ۲۶ میلیون و ۹۳۶ هزار و ۱۳۵ تومان است. کل سود تسهیلات، ۲۳ میلیون و ۳۳۳ هزار و ۶۲۳ تومان و مجموع رقم وام و سود آن، ۳۲۳ میلیون و ۳۰۸ هزار و ۶۲۴ تومان خواهد بود.

  وام فوری

  وام فوری/ برخی از اهداف بانک کشاورزی

  بانک کشاورزی یکی از بانک‌های تخصصی کشور است که به منظور حمایت از بخش کشاورزی و زیرمجموعه‌های منسوب به آن از سال ۱۳۱۲ فعالیت خود را آغاز کرد. در حال حاضر این مجموعه با هزار و ۸۱۷ شعبه و ۵۰ شعبه ارزی انواع خدمات پولی و بانکی مجاز را به مشتریان واجد شرایط خود ارائه می‌دهد.

  اخیرا بانک کشاورزی وارد نودمین سال فعالیت خود شده و همچنان در راستای تقویت بنیان بازار محصولات کشاورزی و ارتقای زنجیره ارزش محصولات غذایی فعالیت دارد. طبق اعلام مسئولان این بانک، انگیزه اصلی سیاست گذاران، مدیران و کارمندان این بانک، تقویت توان حمایتی بانک از طریق توسعه، نوآوری، ارتقا و تکمیل سبد خدمات بانکی بوده است.

  وام فوری ارزان 150 میلیونی برای این افراد

  معاون توسعه اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با مصوبه بانک مرکزی اعتبار تسهیلات مشاغل خانگی در سال جاری با افزایش 33 درصدی به 4 هزار میلیارد تومان می‌رسد.

  محمود کریمی بیرانوند در ارتباط زنده با خبر شبانگاهی سیما اظهار داشت: اعتبار تسهیلات تکلیفی برای مشاغل خانگی که در سال گذشته 3 هزار میلیارد تومان بود امسال در رایزنی بین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با مصوبه بانک مرکزی این اعتبارات با افزایش 33 درصدی به 4 هزار میلیارد تومان می‌رسد.

  وی افزود: تسهیلات مشاغل خانگی تکلیفی بوده و به نرخ 4 درصد به متقاضیان پرداخت می‌شود.

  به گفته معاون توسعه اشتغال وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، سقف تسهیلات فردی مشاغل خانگی 150 میلیون تومان و برای مشاغل پشتیبان تا سقف 1.5 میلیارد تومان در نظر گرفته شده است.

   

  تسهیلات تکلیفی برای مشاغل خانگی در مناطق کمتر توسعه یافته و مرزی و عمدتاً روستایی با نرخ‌های 4 درصد، 6 درصد و 10 درصد و تا سقف 150 میلیون تومان پرداخت می‌شود.

  همچنین امسال قرار است صندوق‌های پیشرفت و عدالت در استان‌ها تشکیل شود که حداقل هزار میلیارد تومان برای توسعه زیرساخت‌های استان اختصاص می‌یابد./ فارس

  شرایط دریافت وام فوری با چک بانک آینده ۱۴۰۲

   

  طرح تسهیلاتی بهارانه برای مشتریان خوش حساب بانک آینده است. بنابراین شرط دریافت وام با چک ۱۴۰۲ باید ابتدا حساب قرض الحسنه بانک آینده افتتاح کنید. چراکه به میانگین حساب ۳ الی ۴ ماهه نیاز دارید.

  مدت بازپرداخت وام فوری با چک صیادی بانک آینده

  برای افراد دارای میانگین حساب ۳ ماه تا ۱۵۰ درصد و افراد دارای میانگین حساب ۴ ماه ۲۰۰ درصد سپرده تسهیلات پرداخت می شود. سقف تسهیلات ۳۰۰ میلیون تومان، سود ۱۸ درصد و بازپرداخت ۲۴ ماه است.

  ضامن وام فوری ۳۰۰ میلیونی بانک آینده

   

  اگر در اعتبارسنجی بانکی دارای رتبه اعتباری A باشید، این تسهیلات بدون ضامن و با یک عدد چک صیادی پرداخت می شود اما سایر افراد نیاز به ضامن رسمی دارند.

  سود وام فوری با چک بانک آینده ۱۴۰۲

  همانطور که گفتیم سود وام بدون ضامن بانک آینده ۱۸ درصد است. یعنی برای وام ۳۰۰ میلیونی در مجموع ۵۹,۴۵۳,۵۳۴ تومان سود طی ۲۴ ماه پرداخت می‌کنید. رقم وام بازپرداختی شما در واقع ۳۵۹,۵۵۳,۵۳۴ تومان است.

   

  قسط وام فوری بدون ضامن ۱۴۰۲ بانک آینده

  قسط وام بانک آینده در طرح ذکر شده با سقف ۳۰۰ میلیونی ماهانه ۱۴,۹۷۷,۲۳۱ تومان است./اقتصادآنلاین

  با افتتاح 10 میلیون سپرده وام فوری 500 میلیونی بگیرید

   

  مشتریان بانک ملت که در یکی از شعب این مجموعه دارای سپرده کوتاه مدت عادی هستند و میانگین حساب یک تا 12 ماهه نیز دارند، امکان درخواست برای وام 500 میلیون تومانی طرح «شایان» را خواهند داشت.

  به نقل از رده، مشتریان بانک ملت که واجد شرای دریافت وام 500 میلیون تومانی این مجموعه هستند باید حداقل به میزان 10 میلیون تومان در سپرده کوتاه مدت خود پول نگهداری کنند. ضمانت اصلی برای دریافت این تسهیلات اعتبار شغلی است. البته متقاضیان باید ضامن رسمی هم داشته باشند. مدت زمان بازپرداخت تسهیلات بین 12 تا 60 ماه اعلام شده است. سود این وام نیز برحسب ضریب برابری تسهیلات و مدت ماندگاری متغیر است اما حداکثر به 18 درصد می‌رسد.

  با توجه به مبلغ وام، حداکثر نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت اقساط، میزان هر قسط 12 میلیون و 696 هزار و 714 تومان است. کل سود تسهیلات، 261 میلیون و 802 هزار و 823 تومان و مجموع رقم وام و سود آن، 763 میلیون و 532 هزار و 823 تومان خواهد بود.

   

  شروع ثبت نام وام ۳۰۰ میلیونی ویژه کارمندان

  برخی از نمایندگان مجلس اظهار کردند که دولت در راستای همسان سازی حقوق ها، تصمیم دارد ۲۰ درصد افزایش حقوق را برای کارکنان و بازنشستگان در نیمه دوم سال اعمال کند.

  در فروردین ماه سال جاری، کمیسیون های زیادی برای افزایش حقوق این قشرها صورت گرفت اما باز هم زمان قطعی از افزایش حقوق به دست نرسید. افزایش حقوق یکی از موضوعات پربحث در اواخر سال ۱۴۰۰ بود ولی نتیجه قطعی از آن به دست نرسید. افزایش حقوق کارمندان، کارگران، بازنشستگان و افزایش حقوق سربازان همه در دستور کار دولت قرار گرفت. حتی در موردی نه تنها افزایش حقوق صورت نگرفت، بلکه معوقه بازنشستگان مجدد دیر پرداخت شد. خبرهای جدید از افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان را در ادامه بخوانید.

   

  حقوق کارمندان و بازنشستگان در نیمه دوم سال افزایش می یابد؟

  برخی از نمایندگان مجلس اظهار کردند که دولت در راستای همسان سازی حقوق ها، تصمیم دارد ۲۰ درصد افزایش حقوق را برای کارکنان و بازنشستگان در نیمه دوم سال اعمال کند.

  به گزارش بانک اول میثم لطیفی، رییس سازمان اداری و استخدامی در پاسخ به این پرسش که آیا در نیمه دوم سال حقوق کارمندان و بازنشستگان افزایش خواهد یافت؟ گفت: حقوق بازنشستگان در اختیار ما نیست و درخصوص افزایش حقوق کارکنان در نیمه دوم سال نیز فعلاً برنامه‌ای نداریم، البته اگر بودجه لازم تأمین شود، تلاش می‌کنیم براساس آیین نامه‌ای که پیشنهاد دادیم، بحث مربوط به مزایای جانبی که برای دستگاه‌های اجرایی پیش بینی شده را از طریق شورای حقوق و دستمزد به صورت عادلانه اجرا کنیم.

  داستان چیست؟

  داستان افزایش حقوق و همسان‌سازی، ماجرای پیچیده‌ای دارد چرا که دولت با کسری منابع مواجه است و اگر هم قرار باشد که حقوق‌ها همسان و به میزان ۲۰ درصد برای کارکنان و بازنشستگان در نیمه دوم امسال رشد کند، ابتدا باید به فکر منابع آن باشد. بدیهی است که وقتی پولی در خزانه دولت نباشد، افزایش حقوق یعنی استقراض دولت و ایجاد تورم بیشتر و این همان سیکل باطل است. افزون بر اینکه پیش از این دولت یک لایحه دوفوریتی برای اصلاح قانون بودجه به مجلس فرستاده بود تا کسری منابع بودجه امسال را به نحوی پوشش دهد که مجلس نه با فوریت آن موافقت نکرد. با این حال گفته معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی نشان می‌دهد که پولی برای افزایش حقوق‌ها نیست.

  تدبیر دولت

  دولت اما با هدف نظم دادن و عدالت در پرداخت مزایای جانبی به کارکنان دستگاه‌های اجرایی، در بخشنامه‌ای جدید اعلام کرده که همه دستگاه‌ها موظف هستند در پرداخت مزایای جانبی به کارکنان‌شان به گونه‌ای اقتدام کنند که در هر ماه حداکثر مزایای جانبی از ۴ برابر حداقل مزایا فراتر نرود. البته بر اساس این بخشنامه هر کارمند دولت سالانه دستکم ۱۰ میلیون تومان به دلیل مناسبت‌های خاص دریافت می‌کند که شامل عید سعید مبعث، ماه مبارک رمضان، عید سعید غدیر خم و عید سعید قربان، سالروز ولادت پیامبر اسلام (ص)، سالروز ولادت حضرت فاطمه (س)، سالروز ولادت حضرت علی (ع)، اعیاد شعبانیه، سالروز پیروزی انقلاب، بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها و روزهای خاص کارکنان نظیر روز معلم یا پرستار و روز کارمند می‌شود.

  وام ۳۰۰ میلیونی

  یکی از مزیت‌های پرداختی به کارمندان دولتی، پرداخت وام تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان است که بر اساس بخشنامه معاون اول رئیس جمهور، سقف انواع تسهیلات بانکی قرض‌الحسنه قابل پرداخت به مشمولان از هر محل و تحت هر عنوان، مطابق با سقف مصوب شورای پول و اعتبار در سال ۱۴۰۲ برابر با سه میلیارد ریال خواهد بود که نحوه بازپرداخت تسهیلات در بانک‌ها و بیمه‌های دولتی و شرکت‌هایی که از منابع داخلی خود برای این منظور استفاده می‌کنند، بر اساس ضوابط داخلی و با تایید بالاترین مقام اجرایی دستگاه و در سایر دستگاه‌های اجرایی خواهد بود. البته مشمولانی که در اجرای آیین‌نامه پرداخت تسهیلات به کارکنان بانک‌های دولتی و غیردولتی از تسهیلات قرض‌الحسنه برخوردار می‌شوند، مجاز به استفاده از تسهیلات ۳۰۰ میلیون تومانی نخواهند بود.

  تفکیک سهم مزایای جانبی کارکنان دولت

  نوع مزایا

  سهم از بودجه مزایا

  موضوع

  معیشتی

  ۳۰ تا ۷۰ درصد

  خوراک، حمل و نقل، مسکن و بهداشت

  رفاهی

  ۲۵ تا ۵۵ درصد

  تفریحی و ورزشی، انگیزشی و تشویقی و هدایا

  جوانی جمعیت

  ۵ تا ۵۰ درصد

  تحکیم خانواده و افزایش جمعیت

  حداکثر مبلغ کمک هزینه مسکن

  برای همه مشمولان: ۱۲.۰۰۰.۰۰۰ ریال

  به ازای سرپرست خانوار: ۵.۰۰۰.۰۰۰ ریال

  به ازای هر فرزند: ۴.۰۰۰.۰۰۰ ریال

  پاداش ازدواج و فرزندآوری

  پاداش ازدواج و فرزندآوری

  موضوع

  ریال

  ازدواج

  ۲۰.۰۰۰.۰۰۰

  تولید فرزند اول

  ۱۵.۰۰۰.۰۰۰

  تولید فرزند دوم

  ۳۰.۰۰۰.۰۰۰

  تولید فرزند سوم

  ۴۰.۰۰۰.۰۰۰

  تولید فرزند چهارم

  ۵۰.۰۰۰.۰۰۰

  تولید فرزند پنجم و بالاتر

  ۶۰.۰۰۰.۰۰۰

  کمک هزینه ماهانه مهد کودک مادران شاغل

  ۲.۵۰۰.۰۰۰

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  روی خط رسانه