مرگ کودک خردسال اینبار توسط پدرش | مشکلات روانی باعث مرگ دختر بچه شد

بامداد امروز یکشنبه بیست و نهم مردادماه، مرگ مشکوک دختر خردسالی بر اثر ضرب و جرح شدید در خانه‌ای در جنوب تهران به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش داده شد.

مرگ کودک خردسال اینبار توسط پدرش | مشکلات روانی باعث مرگ دختر بچه شد
کدخبر : 19486
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

با اعلام این خبر، مأموران کلانتری 176 حسن‌آباد، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، تیم تشخیص هویت و متخصصان پزشکی قانونی به همراه بازپرس کشیک قتل راهی محل حادثه شدند و تحقیقات میدانی را آغاز کردند.

تیم جنایی به محض ورود به خانه مورد نظر با جسد دختر 10 ساله‌ای مواجه شدند که آثار کبودی بر روی بدنش به شدت مشهود بود. بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد یک کابل برق که به نظر می‌رسید آلت قتاله باشد در گوشه‌ای از زمین خانه افتاده است و پدر این دختربچه احتمالاً مشکلات روحی و روانی دارد.

همین موضوع کافی بود تا کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پدر دختربچه را هدف تحقیق قرار دهند. وی در همان بازجویی‌های اولیه از این جنایت هولناک رازگشایی کرد و گفت: چند سال قبل در کشور افغانستان ازدواج کردم و صاحب دختر شدم اما خیلی زود از همسرم جدا شدم و با تنها فرزندم به ایران آمدم.

مرد جنایتکار در تشریح این جنایت توضیح داد: در ایران با یک زن جوان آشنا شدم و مجدداً ازدواج کردم و چند سال بعد صاحب فرزندان دیگری شدم. روز حادثه ما قصد داشتیم تا به یک دورهمی برویم به همین خاطر دخترم را در خانه گذاشتیم.

متهم گفت: چند ساعت بعد هنگامی که از دورهمی بازگشتیم با به هم ریختگی خانه مواجه شدم و پی بردم دخترم در نبود ما این کار را انجام داده است. بسیار عصبانی شدم و با کابل برق دخترم را چندین مرتبه هدف ضرب و جرح شدید قرار دادم. پس از این حادثه فرزندم خوابید اما دیگر صبح بیدار نشد.

کارآگاهان جنایی پس از این اعترافات، متهم را با مجوزهای لازم قضایی به اتهام قتل بازداشت کردند و در ادامه مأموریت یافتند تا با بررسی‌های موشکافانه درباره این حادثه تحقیق کنند.

با دستور بازپرس ویژه قتل، جسد دختر 10 ساله برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت./تسنیم

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
روی خط رسانه