احیای 37 میلیارد انواع ارز قاچاق | دستگیری 5 فعال خرید و فروش ارز قاچاق

سرهنگ هدایت بهرامی رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران از دستگیری 5 فعال خرید و فروش ارز غیر مجاز و کشف 37 میلیارد ریال انواع ارز خارجی خبر داد.

احیای 37 میلیارد انواع ارز قاچاق | دستگیری 5 فعال خرید و فروش ارز قاچاق
کدخبر : 19480
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

 سرهنگ هدایت بهرامی در تشریح این خبر بیان داشت: در پی گزارش دریافتی مبنی بر اینکه تعدادی افراد در محدوده پل کریم خان تهران  اقدام به خرید و فروش ارز غیر مجاز می کنند تیمی از ماموران اداره مبارزه با قاچاق ارز  پلیس امنیت اقتصادی  تهران مسئولیت پرونده را بر عهده گرفتند.

وی در ادامه افزود: تحقیقات ماموران نشان از تایید اخبار دریافتی داشت و با تکمیل تحقیقات پلیسی پس از  هماهنگی های قضائی چند تیم از ماموران به محل پاتوق متهمان اعزام و در یک عملیات منسجم پلیسی هر 5 فعال خرید و فروش ارز غیر مجاز را دستگیر کردند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران با اشاره به اینکه در این عملیات پلیسی 57439 واحد دلار، 13940 واحد یورو، 30020 واحد سایر ارزها  کشف شد ادامه داد:  کارشناسان ارزش ارز های مکشوفه را 37 میلیارد ریال برآورد کرده اند.

سرهنگ هدایتی در پایان خاطر نشان کرد: پلیس در مبارزه بی امان با انواع جرائم اقتصادی تلاش خود را به کار بسته و از مردم عزیز نیز درخواست می شود تا خادمان خودشان را در این زمینه یاری نمایند./تسنیم

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
روی خط رسانه