ماجرای واریز زودهنگام یارانه شهریور ماه چیست؟! | یارانه شهریور ماه 460 هزار تومن می شود؟

ماجرای واریز زودهنگام یارانه شهریور ماه چیست؟! | یارانه شهریور ماه 460 هزار تومن می شود؟
کدخبر : 19394
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

طبق ماه های گذشته یارانه معیشتی بهمن ماه نیز به حساب سرپرستان واریز می شود. یارانه معیشتی این ماه نیز طبق روال قبل به صورت نقدی است. میزان یارانه معیشتی بهمن ماه 400 هزار تومان است. هنوز سایتی برای ثبت نام جدید یارانه معیشتی اعلام نشده است. در ادامه آخرین خبر از یارانه معیشتی را می خوانیم.

معاون رفاه و امور اقتصادی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ٧٩ میلیون و ۶٠٠ هزار نفر یارانه می گیرند، یارانه این افراد قطع نمی‌شود بلکه دهک بندی‌ها بر اساس شاخص‌های اقتصادی و درآمدی تغییر می‌کند.

یارانه نقدی

 

«علیرضا عسگریان» در گفت وگوی تلویزیونی اظهار داشت: از ٨۵ میلیون و ۶٠٠ هزار نفر جمعیت کل کشور، ٧٩ میلیون و ۶٠٠ هزار نفر یارانه می گیرند و یک تا ٢ ماه آینده داده های جدید در سامانه حمایت اعمال و دهک بندی ها تغییر می کند.

وی افزود: امکان دارد فردی از دهک ٩ به دهک ١٠ برسد که احتمال دارد با قرار گرفتن در این دهک، وضعیت یارانه تغییر کند.

معاون رفاه وزیر کار، با بیان اینکه سقف پرداختی یارانه ٢٧ هزار میلیارد تومان است، عنوان کرد: همه سامانه های بانکی، راهور و سایر نهادها به سامانه حمایت وصل هستند و داده ها به روز رسانی می شود ضمن اینکه طبق قانون باید هر ۶ ماه یکبار دهک بندی یارانه بگیران بررسی شود.

وی تاکید کرد: داده های جدید در اختیار وزارت کار قرار گرفته است اما هنوز اعمال نکرده ایم.

عسگریان با اشاره به شاخص های مالی و اقتصادی خانوار در دهک بندی ها گفت: مهمترین داده های که در دهک بندی ها تاثیر دارد داده های بانکی، واریزی و خروجی ها است.

وی افزود: امکان دارد افرادی از حساب های شخصی برای کارپردازی ادارات استفاده کنند یا به خاطر شرایط کاری به سفر خارجی سفر کنند، این اشخاص نیاز است تا با اعتراض و ارائه تاییدیه از ادارات در سامانه حمایت بارگزاری کنند./ایرنا

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
روی خط رسانه