آخرین تیر ترکش رئال مادرید | رئال مادرید و شلیک های نادرست

گزارش مدعی شده است که رئال مادرید در روزهای پایانی نقل و انتقالات پیشنهادی مقاومت‌ناپذیر برای جذب امباپه ارائه خواهد داد.

آخرین تیر ترکش رئال مادرید | رئال مادرید و شلیک های نادرست
کدخبر : 19235
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

درست زمانی که به نظر می‌رسید حرف و حدیث‌ها در مورد آینده کیلیان امباپه در حال اتمام است، گزارشی مدعی شد که رئال مادرید در حال آماده‌سازی آخرین پیشنهاد برای جذب او است.

گفته می‌شود که تیم اسپانیایی پیشنهاد نهایی خود را بین ۲۹ آگوست تا ۱ سپتامبر و درست در پایان نقل و انتقالات با پیشنهادی ۱۲۰ میلیون یورویی (حدود ۱۳۰ میلیون دلار) به پی‌اس‌جی ارسال خواهد کرد. این خبر را روزنامه آلمانی بیلد اعلام کرد و گفت که این طرح توسط هیئت مدیره باشگاه تأیید شده است.

مبلغ پیشنهادی کمتر از آن چیزی است که هیئت مدیره پاریس در ازای دریافت بازیکن ملی‌پوش فرانسوی به دنبال آن بود؛ حدود ۱۵۰ میلیون یورو (۱۶۳ میلیون دلار).

با این حال، همچنان نمی‌توان مقابل این پیشنهاد مقاومت کرد. این پیشنهاد پاری‌سن‌ژرمن را در موقعیت سختی قرار می‌دهد، زیرا آنها یا باید مبلغ پیشنهادی رئال مادرید را بپذیرند یا بازیکن را برای آخرین سال قراردادش نگه دارند، به این معنی که او می‌تواند در سال ۲۰۲۴ به صورت رایگان از باشگاه برود.

رئال مادرید | ام باپه

شرایط پیچیده امباپه در پاری‌سن‌ژرمن

امباپه شروع سختی در فصل دارد، زیرا پاری‌سن‌ژرمن در ابتدا به او اجازه نداد با هم‌تیمی‌هایش تمرین کند و تنها در این هفته بود که توانست به آنها بپیوندد. او سپس در نیمه دوم بازی مقابل تولوس به میدان رفت. هواداران از رفتار او عصبانی هستند و مدیران باشگاه حتی تهدید کردند که به او اجازه بازی نمی‌دهند و او باید تا پایان قراردادش در سکوها بنشیند. با این حال، آنها کمی عقب‌نشینی کرده‌اند و به او اجازه بازگشت دادند، اما جو رختکن ایده‌آل نیست.

در همین حال، رئال مادرید برای مبارزه با بهترین‌های اروپا به یک گلزن نیاز فوری دارد. اگرچه خوسلو به تیم اضافه شد، اما تیم به دنبال فردی با سطح کیفی بالاتر است تا توسط تمام هافبک‌های تهاجمی تیم پشتیبانی شود: جود بلینگام، وینیسیوس و رودریگو. امباپه جواهری خواهد بود که به باشگاه کمک می‌کند تا در بالاترین سطح اروپا رقابت کند.

علاوه بر این، ارائه این پیشنهاد در لحظه آخر، از بحث طولانی بین دو باشگاهی که رابطه بدی با یکدیگر دارند و درباره مهاجم مذاکره نکرده‌اند، جلوگیری می‌کند./خبرورزشی

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
روی خط رسانه