اخبار روز| اخبار ورزشی| علیرضا جهانبخش

علیرضا جهانبخش، ستاره ایرانی فاینورد، با موتور در تمرین تیمش حاضر شد.

کدخبر : 1920
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

علیرضا جهانبخش فوتبالیست بااستعداد ایرانی است. علیرضا جهانبخش هم‌اکنون در تیم فوتبال «فاینورد» لیگ برتر فوتبال هلند و تیم ملی فوتبال ایران بازی می‌کند. علیرضا جهانبخش در فصل ۲۰۱۴-۲۰۱۳ به عنوان دومین استعداد برتر لیگ برتر فوتبال هلند برگزیده شد. همچنین علیرضا جهانبخش در فصل ۲۰۱۸–۲۰۱۷ با ۲۱ گل زده، آقای گل لیگ هلند شد. علیرضا جهانبخش نخستین بازیکن ایرانی است که در یکی از لیگ‌های اروپایی موفق شده عنوان آقای گلی را به دست آورد.

علیرضا جهانبخش

بیوگرافی علیرضا جهانبخش

علیرضا جهانبخش در سال ۱۳۷۲ در رودبار گیلان به دنیا آمد. او اصالتا اهل رودبار، گیلان است، ولی وقتی که تنها دو سال داشت، به همراه خانواده‌اش به قزوین نقل مکان کرد و در این شهر بزرگ شد. علیرضا در زمین خاکی‌ها و ورزشگاه‌های قزوین همزمان فوتبال و فوتسال را بازی می‌کرد. حتی در فوتسال و در رده نوجوانان به تیم ملی هم دعوت شد، اما بعدها فقط فوتبال را به عنوان رشته ورزشی خود دنبال کرد. در ۱۲ سالگی در یکی از مدارس فوتبال قزوین به صورت حرفه‌ای‌تر فوتبال را دنبال کرد و در ۱۳ سالگی آقای گل کشور شد.

علیرضا جهانبخش

شروع فوتبال حرفه‌ای علیرضا جهانبخش

علیرضا جهانبخش در ۱۸ سالگی، نخستین بازی خود را برای تیم داماش گیلان به عنوان جوان‌ترین بازیکن این تیم انجام داد. در سال ۱۳۹۲، جهانبخش برای پوشیدن لباس ان.ئی.‌سی در لیگ فوتبال هلند با این باشگاه مذاکره کرد و با قراردادی سه ساله به‌طور رسمی به این باشگاه پیوست. او سپس در اوت ۲۰۱۵ با قراردادی پنج ساله به ای‌زد آلکمار پیوست. علیرضا جهانبخش از باشگاه‌های ناپولی ایتالیا و لاتزیو نیز پیشنهادهایی داشته‌ است. 

علیرضا جهانبخش

حضور علیرضا جهانبخش در فاینورد

ویدئوی جدیدی به تازگی از علیرضا جهانبخش، ستاره ایرانی فاینورد در فضای مجازی منتشر شده که نشان می دهد، او با موتور سر تمرین تیمش حاضر شده است.

چندی پیش علیرضا جهانبخش با موتور در تمرین تیمش حاضر شد که این حرکت او مورد توجه توییتر باشگاه و شبکه‌های مجازی قرار گرفت.

علیرضا جهانبخش در هلند طرفداران بسیاری دارد و در تیم فاینورد نیز تاکنون خوش درخشیده است.

حجم ویدیو: 2.09M | مدت زمان ویدیو: 00:00:21 دانلود ویدیو
آیا این خبر مفید بود؟

پرسش و پاسخ

  • آیا علیرضا جهانبخش از تیم برایتون می‌رود؟ بله.
    آیا پیوستن علیرضا جهانبخش به فاینورد قطعی است؟ بله.
ارسال نظر:

روی خط رسانه