پرسپولیس ساکت نماند | واکنش تیم پرسپولیس به هوادار حاشیه ساز

بیانیه تند و تیز پرسپولیس علیه الکس هادی، طرفدار ثروتمندی که مدعی حمایت مالی از این باشگاه است.

پرسپولیس ساکت نماند | واکنش تیم پرسپولیس به هوادار حاشیه ساز
کدخبر : 19041
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

​چند صباحی است فردی که خود را هوادار پرسپولیس و دارای تمکن مالی معرفی می‌کند از طریق عوامل رسانه‌ای که در اختیار دارد در حال ایجاد مشکلات عدیده برای پرسپولیس است.

او یک روز خود را خریدار پرسپولیس معرفی می‌کند و روز دیگر مدعی می‌شود به دنبال انجام هزینه‌های آن‌چنانی است. او مشخصا مسایلی را مطرح می‌کند که می‌داند امکان انجام آن‌ها وجود ندارد. خرید پرسپولیس خارج از هر روال و قاعده‌ای از جمله همین موارد بوده است. امیدواریم هواداران و افکار عمومی در پایان این مطلب متوجه اصل قضایا بشوند.

بررسی‌ها و قرائن امر نشان می‌دهد، این فرد با هزینه کردن در شبکه‌های مجازی به دنبال مطرح ساختن و تبلیغ خود در وهله نخست و احتمالا ایجاد مشکل و مانع بر سر راه پرسپولیس در مرحله بعدی است. در واقع اگر قرار بود هواداران دیگر تیم‌ها به پرسپولیس لطمه بزنند یکی از راهکارها قرار گرفتن در مسیری بود که فرد مزبور در حال عبور از آن است. حداقل نتیجه اقدامات او و همراهان وی تا این لحظه، غیر از این نبوده است.

 

پرسپولیس همواره هواداران وفاداری دارد که به دنبال کمک به پرسپولیس هستند و تمام سعی خود را برای گمنام ماندن می‌کنند، هرچند حداقل در دوره اخیر اصرار در باشگاه این است که کمک‌های هواداری هم در چارچوب‌های مالی قانونی و شفاف انجام شود. از جمله اثرات اقدامات این فرد، آگاهانه یا ناآگاهانه، اختلال در همین روند بوده است.

وی در همین مورد اخیر مدعی شد، باشگاه از وی برای پرداخت بدهی به لوکادیا کمک خواسته است. همین‌جا ادعای کذب این فرد هویدا می‌شود که ادعای وی را به شدت تکذیب می‌کنیم. پرسپولیس نه تنها هیچ بدهی به لوکادیا ندارد بلکه از وی طلبکار است و از او به فیفا شکایت برده است. حالا باید منتظر باشیم ببینیم همین ادعای آقای هوادارنما و همراهان رسانه‌ای او علیه پرسپولیس، دستاویز قرار می‌گیرد یا نه؟

از سوی دیگر در فضایی که همه به دنبال اتهام‌زنی به پرسپولیس و نشر اکاذیب هستند تا حمایت مالی هواداران را از پرسپولیس قطع کنند و از سوی دیگر بحث سقف بودجه دستمزد بازیکنان و مربیان مطرح است به این مساله فکر کنید که این فرد وعوامل رسانه‌ای او با چه هدفی به طور مرتب کمک یک و نیم میلیون دلاری برای خرید فقط یک بازیکن را مطرح می‌کنند؟ غیر از این است که می‌خواهند برای پرسپولیس هجمه ایجاد کنند؟

و، اما هواداران بدانند با وجودی که از ابتدا به این فرد مشکوک بودیم برای این که بعدها مطرح نشود، فرصتی برای پرسپولیس وجود داشته است و ما جلوی آن را گرفته‌ایم و گفتگوی تلفنی داشتیم. با توجه به این‌که سوءاستفاده از پرسپولیس تحت چنین عناوینی مسبوق به سابقه است و نیت افراد نیز در جریان امور مشخص می‌شود، پیشنهاد دادیم برای این که صحت ادعای و به‌قولی برادری خود را ثابت کند یکی از پرداخت‌های خارجی پرسپولیس که مبلغ چندانی نبود را پرداخت کند، اما همین خواسته باعث شد به بهانه‌های مختلف اقدامی انجام ندهد. وی همچنین مدعی بود بازیکنان خوبی را می‌شناسد و از او خواستیم آن‌ها را به باشگاه معرفی کند که باز هم خبری نشد.

این فرد حتی کوچکترین خواسته‌ای را اجابت نکرده و هیچ پالس مثبتی که نشان بدهد در گفتار او صداقت و در نیت او خیری برای پرسپولیس وجود دارد، مشاهده نشده است، مضاف بر این که تا این‌جا مشکلات زیادی را به وجود آورده است که فقط بخشی از آن را بیان کردیم.

این فرد همچنین بدون این که کوچکترین کاری برای پرسپولیس انجام بدهد، با احساسات هواداران بازی و از نام پرسپولیس بهره‌برداری می‌کند و هر روز هم در رسانه‌ها حضور دارد./خبرورزشی

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
روی خط رسانه