خبر مهم برای کاربران تلگرام | انتشار استوری برای کاربران عمومی تلگرام مجاز شد

استوری تلگرام به‌تدریج در اختیار تمام کاربران قرار می‌گیرد.

خبر مهم برای کاربران تلگرام | انتشار استوری برای کاربران عمومی تلگرام مجاز شد
کدخبر : 18962
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

کمتر از یک ماه پیش قابلیت استوری تلگرام از راه رسید، اما تنها در اختیار کاربران سرویس پولی پریمیوم قرار گرفت. پس از آن تلگرام اعلام کرد که این ویژگی در اختیار تمام کاربران قرار می‌گیرد و حالا «پاول دورف»، بنیان‌گذار و مدیرعامل تلگرام، از عرضه عمومی این قابلیت به مناسبت 10 سالگی تلگرام خبر داده است.

تلگرام | اد استوری

دورف از ارائه تدریجی قابلیت استوری تلگرام برای عموم کاربران خبر داده، بنابراین مدتی طول می‌کشد تا همه بتوانند از آن استفاده کنند. پس اگر هنوز امکان انتشار استوری تلگرام را ندارید، باید همچنان منتظر بمانید. بااین‌حال، به‌زودی این ویژگی در اختیارتان قرار می‌گیرد.

استوری‌ها در تلگرام عملکردی مشابه این قابلیت در پلتفرم‌های دیگر دارند. شما می‌توانید عکس و ویدیو استوری کنید. البته برخلاف پلتفرم‌های رقیب، تلگرام امکان انتخاب مدت‌زمان نمایش استوری‌ها را در اختیارتان قرار می‌دهد. استوری‌های کاربران می‌توانند بعد از 6، 12، 24 یا 48 ساعت به‌طور خودکار حذف شوند. این درحالی است که اکثر پلتفرم‌ها یک بازه زمانی ثابت 24 ساعته دارند.

آموزش انتشار استوری در تلگرام

استوری‌ها در بالای صفحه چت‌ها به نمایش گذاشته می‌شوند و برای دسترسی به آن‌ها باید صفحه چت‌ها را به‌سمت پایین اسکرول کنید. در اینجا تصویر پروفایل خود را به‌همراه استوری سایر کاربران مشاهده می‌کنید. در کنار تصویر پروفایل شما یک علامت بعلاوه (+) قرار دارد که با انتخاب آن می‌توانید استوری منتشر کنید.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
روی خط رسانه