توهمی که باعث قتل زن سالخورده شد! | ماجرای ترسناک قتل زن سالخورده

با وقوع مرگ مشکوک زن سالخورده‌ای در غرب تهران یک سناریوی پیچیده مقابل تیم جنایی قرار گرفت.

توهمی که باعث قتل زن سالخورده شد! | ماجرای ترسناک قتل زن سالخورده
کدخبر : 18916
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

ظهر امروز شنبه بیست و یکم مرداد ماه، مأموران کلانتری 135 آزادی در تماس تلفنی با قاضی محمدمهدی براعه؛ بازپرس ویژه قتل شعبه سوم دادسرای امور جنایی، مرگ مشکوک زن سالخورده‌ای را در یک خانه در محله اکباتان، گزارش کردند.

قتل زن سالخورده

با اعلام این خبر، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، متخصصان پزشکی قانونی و مأموران تیم تشخیص هویت به‌همراه قاضی جنایی راهی خانه موردنظر شدند و جسد زن حدوداً 70ساله‌ای را مشاهده کردند که آثار کبودی روی بدنش مشهود بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد متوفیه احتمالاً با پسرش اختلاف خانوادگی داشته است که همین موضوع شک تیم جنایی را برانگیخت!

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، پسر متوفیه که به شیشه اعتیاد دارد و از مشکلات روحی و روانی رنج می‌برد، ساعتی قبل با خاله‌اش تماس گرفته و در اظهارات ضد و نقیضی خبر فوت مادرش را مخابره و عنوان کرده که مادرش را به قتل رسانده است!

بدین ترتیب پسر جوان از سوی تیم جنایی هدف تحقیقات قرار گرفت و با تناقض‌گویی مدعی شد مادر سالخورده‌اش به‌طرز طبیعی فوت کرده است و هیچ‌گونه اختلافی با وی نداشته است.

پس از پایان تحقیقات میدانی در خانه موردنظر،کارآگاهان از سوی قاضی جنایی مأموریت یافتند با بررسی‌های موشکافانه در رابطه با این حادثه مرگبار تحقیق کنند همچنین با توجه به پررنگ شدن فرضیه به قتل رسیدن متوفیه، پسر جوان که به شیشه اعتیاد دارد برای رازگشایی از این حادثه بازداشت شد.

با دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران، جسد زن سالخورده برای معاینات دقیق‌تر و تعیین علت تامه فوت به پزشکی قانونی منتقل شد و متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
روی خط رسانه