قیمت طلا | قیمت طلا امروز 21 مرداد

  کاهش باورنکردنی قیمت طلا تا امروز | کاهش قیمت طلا رکورد شکنی کرد!

  کاهش باورنکردنی قیمت طلا تا امروز | کاهش قیمت طلا رکورد شکنی کرد!
  کدخبر : 18829
  پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

  قیمت طلا و سکه امروز باز تغییر کرد و وارد کانال جدیدی شد و خریداران را با تردید برای خریدن این فلز گرانبها با تردید مواجه کرد. به نظر می رسد کارشناسان عوامل مختلفی را به قیمت طلا و سکه امروز  مرتبط می دانند و خیلی ها معتقدند که افزایش یا کاهش بیت کوین با قیمت طلا و سکه امروز  مرتبط نیست بنابراین بسیاری از متقاضیان به منظور صرف یا سرمایه گذاری از قیمت طلا و سکه امروز مطلع شده و براساس آخرین تغییرات قیمت طلا و سکه امروز تصمیم سازی می کنند. 

  قیمت طلا و سکه امروز

  انتشار اطلاعات اقتصادی آمریکا مبنی بر افزایش قیمت تولید کننده در این کشور در ژوئیه باعث بالا رفتن ارزش دلار و اوراق قرضه خزانه‌داری آمریکا شد و قیمت طلا را پایین آورده است. طلا در آستانه سومین هفته پیاپی کاهش قیمت قرار دارد.

  قیمت هر اونس طلا امروز بدون تغییر خاصی و با ۰.۰۷ درصد افزایش به ۱۹۱۳ دلار و ۷۶ سنت رسید.

  شاخص قیمت تولید کننده در آمریکا کمی بالاتر از حد انتظار بوده که ارزش اوراق قرضه خزانه‌داری این کشور و همچنین شاخص دلار را کمی بالا برده است. بنابراین خرید طلا برای دارندگان سایر ارزهای دنیا

   گرانتر شده و تمایل برای آن پایین‌ می‌آید.

  قیمت طلا

  قیمت جهانی طلا امروز ۱۴۰۲/۰۵/۲۰

  وزارت کار آمریکا اعلام کرد شاخص قیمت تولید کننده برای تقاضای نهایی ۰.۳ درصد در ماه گذشته میلادی افزایش یافته است. شاخص قیمت تولید کننده در آمریکا در یک سال منتهی به ماه ژوئیه ۰.۸ درصد افزایش داشته است. این در حالی است که اقتصاددان‌ها یک افزایش ماهانه ۰.۲ درصدی و یک افزایش سالانه ۰.۷ درصدی را پیش بینی کرده بودند.

  اطلاعات اقتصادی آمریکا در روز پنجشنبه نشان داد شاخص قیمت مصرف کننده در این کشور افزایش متعادلی در ماه ژوئیه داشته که امید به پایان روند افزایش نرخ بهره فدرال رزرو را افزایش می‌دهد.

  بالا رفتن نرخ بهره هزینه نگهداری طلا به عنوان یک سرمایه غیر سودده را افزایش داده و تمایل برای خرید آن را پایین می‌آورد.

  قیمت نقره امروز با ۰.۳۴ درصد کاهش به ۲۲ دلار و ۷۴ سنت رسید و پلاتین با ۰.۶۰ درصد افزایش ۹۱۶ دلار و ۷ سنت معامله می‌شود.

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  روی خط رسانه