فروش فوری سایپا | فروش ویژه و فوری سایپا

  آغاز دوره فروش فوری سایپا با قیمت کارخانه | تحویل فوری خودرو + لیست قیمت ها

  آغاز دوره فروش فوری سایپا با قیمت کارخانه | تحویل فوری خودرو + لیست قیمت ها
  کدخبر : 18674
  پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

  در طرح فروش فوری سایپا قرعه کشی حذف شده و روند جدیدی اتخاذ شده است.طرح فروش فوری سایپا  نیازمند مدارک تکمیل کننده جهت ثبت نام در سایت است. همیشه برای ثبت نام فروش فوری سایپا، زمان محدود و مشخصی در نظر گرفته می شود.​در طرح فروش فوری سایپا به نظر می رسد خودرو های وارداتی جدید در این طرح عرضه می شوند. افراد برای ثبت نام در طرح فروش فوری سایپا، باید واجد شرایط مورد نظر باشند.

  فروش فوری سایپا

  ایران خودرو طی اطلاعیه‌ای از پیش فروش دنا پلاس توربو دستی و دنا پلاس ساده خبر داد. در ادامه شرایط ثبت نام ایران خودرو در مرداد ۱۴۰۲ را بخوانید.

  قیمت پیش فروش دنا پلاس توربو دستی ۱۹۲ میلیون تومان است که به صورت پیش پرداخت باید واریز شود. همچنین مبلغ اولین پیش پرداخت دنا پلاس ساده نیز حوالی ۱۳۹ میلیون تومان است. قیمت نهایی در زمان تحویل محاسبه و اعلام خواهد شد تا مراحل واریز وجه ایران خودرو تکمیل شود. موعد تحویل ایران خودرو ویژه دنا نیز آذر و دی ماه سال جاری است.

  مهلت ثبت نام دنا پلاس به قیمت کارخانه ایران خودرو

  مهلت واریز وجه ایران خودرو ویژه دنا ساعت ۲۴ روز دوشنبه (۱۲مرداد) به پایان خواهد رسید.

  تکمیل مراحل ثبت نام تنها از طریق مراجعه به سایت ثبت نام ایران خودرو یعنی آدرس https://esale.ikco.ir/ انجام می شود، درصورتی که متقاضیان نسبت به تکمیل وجه از طریق سایت دیگری اقدام کنند،  مسئولیتی متوجه شرکت ایران خودرو نخواهد بود.

   ثبت نام پیش فروش ایران خودرو مرداد 1402 ویژه کسانی است که سال گذشته از طریق سامانه یکپارچه خودرو ثبت نام کرده بودند و اسامی آنها بـه عنـوان منتخبین بخش سوم اولویت های پاییز و بخش اول اولویت های زمستان ۱۴۰۲ بـه ایـن شـرکت اعـلام شـده است.

  گفتنی است برای متقاضیانی که در الویت قرار گرفته‌اند توسط شرکت ایران خودرو پیامک ارسال شده است تا با واریز پیش پرداخت در این طرح ثبت‌ نام کنند.

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  روی خط رسانه