قیمت خودرو | اخبار روز قیمت خودرو | قیمت خودرو به نرخ امروز

  قیمت خودرو به نرخ امروز 13 مرداد ماه | افزایش تصاعدی قیمت خودرو های ایران خودرو

  قیمت خودرو به نرخ امروز 13 مرداد ماه | افزایش تصاعدی قیمت خودرو های ایران خودرو
  کدخبر : 18631
  پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

  قیمت خودرو با نوسان همراه است. قیمت خودرو به دلیل قیمت گذاری دستوری گران شد. قیمت خودرو پس از افزایش تقاضا رو به گرانی رفت. قیمت خودرو  طی ماه های گذشته افزایش یافت. قیمت خودرو امروز را ادامه می خوانیم.

  قیمت خودرو امروز

  قیمت خودرو امروز، جمعه، 13 مرداد 1402، وضعیت ثابتی دارد. همه محصولات بازار، چه داخلی و چه مونتاژی نسبت به روز گذشته هیچ‌گونه تغییری نداشتند و وضعیت کلی، با آرامش گزارش می‌شود.

  قیمت خودرو از اواسط هفته گذشته بر اثر افزایش نرخ دلار در بازار آزاد، افزایش اندکی را تجربه کرد و برای بسیاری از افراد، این پرسش را ایجاد کرد که آیا بازار خودرو در لبه پرتگاه قرار گرفته و رالی صعودی دیگری در حال آغاز است؟

  برای رسیدن به جواب این سوال علاوه‌ بر نرخ دلار، باید سنجه‌های دیگری هم مورد بررسی قرار گیرند که در انتهای گزارش به آن اشاره می‌شود. با توجه به قیمت‌های اعلامی وب‌سایت کارنامه، قیمت خودرو امروز نیز روند با ثباتی را طی کرد.

  همانطور که اشاره شد، قیمت خودروهای داخلی هیچ تفاوتی نسبت به روز گذشته ندارد و کلیت بازار، باثبات گزارش می‌شود.

  پراید 131 و پراید 111 با مدل 1399، پس از پنج میلیون تومان افزایش در روز یکشنبه هفته جاری، تغییر قیمتی نداشتند و به ترتیب با همان نرخ 315 میلیون و 325 میلیون تومان معامله می‌شوند.

  شاهین G که سدان لوکس شرکت سایپا به شمار می‌رود، روز گذشته کاهش 10 میلیون تومانی را به ثبت رساند. این خودرو نیز تغییری نسبت به روز گذشته نداشت و با قیمت 570 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

  سمند سورن پلاس نیز همانند رقیب خود یعنی شاهین G، روز پنج‌شنبه حدود 10 میلیون تومان افت قیمت داشت که امروز، با همان قیمت 580 میلیون تومان روز گذشته در حال معامله است.

  مطالعه بیشتر:پیش بینی قیمت طلا و سکه 12 مرداد 1402 / دود تصمیمات مدیریت دلار به چشم طلا رفت!

  دنا پلاس توربو 6 دنده که نسبت به ابتدای هفته، یک جهش 35 میلیون تومانی تجربه کرده بود، امروز نوسانی نداشته و با همان نرخ 755 میلیون تومان در حال خرید و فروش است.

  قیمت خودرو در بازار مونتاژی‌ها نیز سراسر ثابت و بدون نوسان گزارش می‌شود.

  جک J4 آپشنال که 10 میلیون تومان افزایش قیمت در روز گذشته داشت، امروز با همان قیمت 750 میلیون تومانی معامله می‌شود.

  ام‌وی‌ام X22 PRO دنده‌ای نیز که همانند J4، افزایش 10 میلیونی در روز گذشته را به ثبت رسانده بود، امروز با همان نرخ 765 میلیون تومان در حال خرید و فروش است.

  جک S5 نیوفیس جزو محبوب‌ترین کراس‌اوورهای مونتاژی بازار ایران به شمار می‌رود که نسبت به ابتدای هفته، افت قیمت 50 میلیون تومانی تجربه کرده است. اما این محبوبیت نیز نتوانست تغییری در نرخ خرید و فروش جک S5 ایجاد کند و با همان قیمت یک میلیارد و 430 میلیون تومان معامله شد.

  فردا T5، یکی از کم نوسان‌ترین کراس‌اوورهای بازار به شمار می‌رود. طوری‌که از هفته گذشته هیچ نوسانی نداشته و با همان قیمت یک میلیارد و 465 میلیون تومانی خرید و فروش می‌شود.

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  روی خط رسانه