تست هوش | معما | تست روانشناسی | تست شخصیت شناسی

  اگه خیلی نابغه ای تو 10 ثانیه معمارو حل کن | تست هوش

  نابغه ها تو 10 ثانیه بگن جواب چی میشه

  اگه خیلی نابغه ای تو 10 ثانیه معمارو حل کن | تست هوش
  کدخبر : 17946
  پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

  تست هوش تصویری علاوه بر به چالش کشیدن ذهن و هوش شما جنبه تفریحی و فان هم دارند و سرگرم کننده هستند. حالا از شما میخواهیم که با تست هوش تصویری که ذهن و چشم شما را به فعالیت وامی‌دارد ما رو همراهی کنیم. فکر می‌کنید چقدر باهوش هستید ؟ آماده اید؟ پس بریم در کنار هم یه تست هوش جذاب رو حل کنیم.​

   نوعی پازل است که برای به چالش کشیدن و تحریک مغز طراحی شده است. آنها به سطح معینی از تفکر انتقادی، مهارت حل مسئله و استدلال منطقی برای حل نیاز دارند.

  وب سایت Fresherslive ما را دنبال کنید تا به‌روزرسانی‌های منظم بازی‌های فکری جدید را دریافت کنید که همچنان منطق و مهارت‌های حل مسئله شما را به چالش می‌کشد.

  پازل های ریاضی راهی عالی برای به چالش کشیدن و تمرین مغز هستند و می توانند به بهبود مهارت ها و دانش ریاضی کمک کنند. آنها اغلب برای یافتن راه حل نیاز به تفکر منطقی و توانایی حل مسئله دارند. پازل های منطقی یک نوع رایج از پازل های ریاضی هستند که بر اساس استدلال و استنتاج اطلاعات از مجموعه ای از شرایط داده شده است. حتی اگر آنها ممکن است چالش برانگیز باشند، رضایت از یافتن راه حل می تواند پاداش دهنده باشد. این پازل های ریاضی همچنین به عنوان یک ابزار یادگیری برای کمک به دانش آموزان در توسعه تفکر ریاضی و مهارت های حل مسئله استفاده می شود.

  بازی های فکری نوعی از پازل است که می تواند انواع مختلفی از چالش ها را شامل شود، مانند پازل های ریاضی و معماهای منطقی. این نوع از پازل ها می توانند به مهارت های حل مسئله قابل توجهی نیاز داشته باشند و حل آنها می تواند چالش برانگیز باشد. با این حال، رضایت از یافتن راه حل می تواند پاداش باشد، و حل بازی های فکری می تواند به بهبود توانایی های شناختی مانند تفکر انتقادی، تمرکز و استدلال منطقی کمک کند.

  پازلی که ما داده ایم، جایی است که باید از مغز خود استفاده کنید، که به افزایش سطح IQ و همچنین مهارت های استعداد شما کمک می کند، که در آینده به شما کمک خواهد کرد. بنابراین به تصاویری که در زیر ارائه کرده ایم نگاهی بیندازید. این احتمال وجود دارد که در مورد پازلی که در زیر آورده ایم ایده هایی به دست آورید.

  .

  .

  .

  .

  شما می توانید راه حل این معمای ریاضی حیله گر را که در اینجا آورده ایم پیدا کنید. در صورتی که هنوز در جستجوی پاسخ معماهای ریاضی هستید، جای نگرانی وجود ندارد. ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم تا راه حل این معمای ریاضی آزاردهنده را همراه با مراحل و توضیحات مناسب پیدا کنید.

  بازی فکری شما را به فکر کردن در مورد این معما و راه حل های آن وا می دارد. ممکن است بسیاری از شما برای حل این معما تلاش کرده باشید، در حالی که دیگران ممکن است این کار را نکرده باشند. اما جای نگرانی و ناراحتی نیست. ما اینجا هستیم تا پازل های ریاضی خود را به همراه توضیحات و مراحل مناسب برای یافتن پاسخ حل کنیم.

  7+((2x2)÷3)x0

  7+((4)÷3)x0=7

  بنابراین، پاسخ 7 است.

  تست هوش

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  • ناشناس
   1

   جواب صفر است

  • فاطمه فردوسی
   0

   ۷

  • سارا
   1

   این جواب اشتباه است جواب صفر میشود هر عددی در صفر ضرب شود میشود صفر

   • روح اله
    0

    اولویت با ضرب وتقسیم بعد جمع اول ضرب وتقسیم انجام بده بعد با هفت جمع بزن ضرب وتقسیم ها صفر میشه با هفت جمع میشه هفت

  • روح اله
   0

   جواب۷
   ۷+(۲×۲):(۳×۰)=۷+(۴×۰)=۷+۰=۷

  روی خط رسانه