وام فوری | وام بدون ضامن

  وام فوری 200 میلیون تومانی بدون ضامن | وام فوری با بازپرداخت بلند مدت و اقساط کم

  بانک پاسارگاد به منظور حمایت از مشتریان خود و برای رفع کمبود نقدینگی آن‌ها طرح تسهیلاتی به نام «کاپ کارت» تبیین کرده است. مبلغ این تسهیلات به 200 میلیون تومان می‌رسد.

  وام فوری 200 میلیون تومانی بدون ضامن | وام فوری با بازپرداخت بلند مدت و اقساط کم
  کدخبر : 17886
  پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

   ​​وام فوری به کمک آن دسته از افرادی می‌آید که نیاز مبرم به وجه نقدی هنگفت دارند؛ چرا که نقدینگی، گمشده همیشگی مردم است؛وام فوری مجموعه‌ای از وام‌های قرض‌الحسنه و تسهیلات بانکی وسوسه‌برانگیز است. صاحبان مشاغل، زوج‌های جوان، کارآفرینان،‌ مسکن‌جویان و خلاصه هر کسی که قصد ایجاد تحولی در زمینه شغلی، زندگی و تحصیلی خود دارد؛ می‌تواند از وام فوری بانک به‌عنوان یک وجه کمکی بهره‌مند شود.  پس نیاز به وجه نقد برای انجام هر پروژه‌ای، افراد را تشویق (وادار) به استفاده از وام فوری و تسهیلات ارائه‌شده از سوی بانک‌ها می‌کند.در ادامه به آخرین خبر از وام فوری می پردازیم.

  آن دسته از مشتریان بانک پاسارگاد که مایل به دریافت وام 200 میلیون تومانی این مجموعه هستند باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده جاری داشته باشند. ضمنا افرادی امکان درخواست این تسهیلات را دارند که حداقل سه ماه از میانگین حساب آن‌ها گذشته باشد. سود این تسهیلات با توجه به ضریب برابری آن بوده و حداکثر 18 درصد اعلام شده است. حداکثر مدت زمان بازپرداخت آن به 36 ماه می‌رسد. ضمانت اصلی برای دریافت این وام ارائه ضامن رسمی است.

  با توجه به مبلغ وام،حداکثر نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت آن، میزان هر قسط 7 میلیون و 230 هزار و 479 تومان است. کل سود تسهیلات، 60 میلیون و 297 هزار و 248 تومان و مجموع رقم وام و سود آن، 260 میلیون و 297 هزار و 248 تومان خواهد بود.

  لازم به ذکر است که هر فرد تنها یک بار امکان استفاده از کاپ کارت بانک پاسارگاد را دارد و نمی‌توانند از منافع این طرح چندین بار استفاده کند.

  وام فوری

  آن دسته از مشتریان بانک تجارت که نسبت به دریافت وام 200 میلیون تومانی طرح «پویا» علاقمند هستند، لازم است به یکی از شعب این مجموعه مراجعه کرده و سپرده کوتاه مدت عادی تشکیل بدهند.

  مشتریان به منظور دریافت وام ۲۰۰ میلیون تومانی بانک تجارت گذشته از تشکیل سپرده کوتاه مدت باید میانگین حساب مناسب ایجاد کنند. حداقل میانگین مناسب برای درخواست این تسهیلات یک ماه و حداکثر شش ماه اعلام شده است. لازم به ذکر است بعد از اتمام فرآیند ثبت نام برای تسهیلات و در صورت واجد شرایط بودن متقاضی، بین سه تا ۲۷ درصد از مبلغ تسهیلات به تشخیص بانک در این مجموعه مسدود خواهد شد. درصد مسدودی برحسب ضریب تسهیلات متغیر است. سود تسهیلات ۱۸ درصد است و حداکثر مدت زمان بازپرداخت آن به ۳۶ ماه می‌رسد. ضمانت اصلی برای دریافت این تسهیلات سند ملک است.

  با توجه به مبلغ وام، حداکثر نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت آن، میزان هر قسط ۷ میلیون و ۲۳۰ هزار و ۴۷۹ تومان است. کل سود تسهیلات، ۶۰ میلیون و ۲۹۷ هزار و ۲۴۸ تومان و مجموع رقم وام و سود آن، ۲۵۷ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان خواهد بود.

  اگر در هنگام دریافت وام شماره تلفن خود را بدهید، مراحل اداری کار شما با سرعت طی شده و خواهید توانست وام مد نظر خود را دریافت کنید. حتی لازم نیست حساب سپرده یا ضامن داشته باشید.

  شما می‌توانید در صورت نیاز به وام، در عرض یک‌ ساعت آن را دریافت کنید. اکثر کسانی که مشکل مالی دارند، از روند پیچیده و طولانی پرداخت وام ناراضی هستند. اما جالب است بدانید که یک ‌سری روش‌ها وجود دارند که مراحل دریافت وام را برای شما راحت می‌کنند و شما می‌توانید در اسرع وقت آن را دریافت نمایید.

  شما می‌توانید با استفاده از سند خانه، سند خودرو و دیگر سندهای با ازش اقدام کرده و وام فوری دریافت کنید.

  اگر در هنگام دریافت وام شماره تلفن خود را بدهید، مراحل اداری کار شما با سرعت طی شده و خواهید توانست وام مد نظر خود را دریافت کنید. حتی لازم نیست حساب سپرده یا ضامن داشته باشید. تنها کاری که شما باید انجام دهید،ارائه سند است.‌بقیه کارها درست در عرض یک ساعت حل و فصل خواهند شد و در نهایت وام شما آماده می‌شود.

  بعضی افراد در هنگام خرید ملک یا ماشین، نیاز فوری به وام پیدا می‌کنند. همان‌طور که توضیح دادیم، شرایط اخذ وام دیگر مثل گذشته سخت نیست. شما می‌توانید بین خودتان وشخصی که قرار است به شما وام بدهد، قراداد محضری بنویسید. لازم است که دوطرف این قرارداد را امضا کنند.

  نکته‌ای که حتما باید به آن توجه کنید این است که فراموش نکنید ازطرف مقابل چک و سفته بگیرید. این کار نوعی ضمانت محسوب می‌شود و از ایجاد مشکلات احتمالی جلوگیری می‌کند.

   

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  روی خط رسانه