تست شخصیت شناسی | روانشناسی شخصیت | تست شخصیت

  بگو اول چی دیدی تا بگم چقدر آدم بی خیالی هستی | تست شخصیت شناسی

  آنچه در این تصویر برای اولین بار می بینید نشان می دهد که آیا شخصیت محتاطانه یا بی خیالی دارید.

  بگو اول چی دیدی تا بگم چقدر آدم بی خیالی هستی | تست شخصیت شناسی
  کدخبر : 17413
  پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

   یک تست شخصیت شناسی خوب باید معتبر، قابل اعتماد و علمی باشد و تمام جوانب مهم را در نظر بگیرد. تست شخصیت شناسی، این روزها توجه درصد قابل توجهی از مردم را به خود جلب کرده است. عموم افراد علاقه دارند تا خود را از جنبه های مختلف شخصیتی مورد آزمایش قرار دهند. از بین این همه تست شخصیت شناسی، کدام یک بهتر است؟ یک تست شخصیت شناسی خوب باید معتبر، قابل اعتماد و علمی باشد و تمام جوانب مهم را در نظر بگیرد. شخصیت شناسی یک دانش مهم است و به موفقیت در محیط کار، تحصیل و اجتماع و تصمیم گیری ها و رفتارهایمان کمک می‌کند.

   تصویر توهم نوری زیر را بررسی کنید تا متوجه شوید که آیا شخصیتی بی خیال یا محتاط دارید. از طریق این تصویر توهم نوری از ببر در جنگل، در مورد سطوح صبر خود بدانید.

  توهم نوری امروزه یک تست شخصیتی است که سطح صبر هر کسی که آن را انجام می دهد را نشان می دهد. تصویر توهم نوری که در زیر به اشتراک گذاشته شده است می‌تواند نشان دهد که آیا شما به عنوان یک فرد محتاط هستید یا بی‌خیال هستید و موقعیت‌ها را همانطور که پیش می‌آیند می‌پذیرید. توهم نوری همچنین تولیدکنندگان محتوا در سراسر جهان را گیج کرده است، زیرا به سرعت تبدیل به یک روند غیرقابل مرگ شده است.

  بررسی کنید که چگونه این توهمات بر ذهن کاربران تأثیر می گذارد و همچنین تصاویر توهم نوری که مغز شما را اذیت می کند تا متوجه شود محتاط هستید یا بی خیال هستید.

  تصویر زیر را بررسی کنید و سعی کنید آنچه را که در 7 ثانیه اول می بینید تجزیه و تحلیل کنید. قانون هفت ثانیه در توهمات نوری استفاده می شود زیرا توسط بسیاری از روانشناسان ادعا می شود که آنچه مغز در 7 ثانیه درک می کند اولین برداشت است.

  مناظر زیبایی است با ببری که در جنگل زیر درختی خوابیده است که به نظر می رسد صورت حیوان نیز باشد.

  اول چی میبینی؟ درخت یا هر دو سه و صورت ببر روی آن یا فقط ببری که زیر درخت خوابیده است؟

  تحلیل زیر را بررسی کنید:

  .

  .

  .

  اگر میخواهید در چالش های بیشتری شرکت کنید این صفحه  را ببینید.

  .

  .

  .

  1. اگر فقط یک درخت می بینید:

  شما یک فرد بسیار خوش شانس هستید که زیاد به هیچ چیز فکر نمی کنید. شما کاملاً از زندگی خود راضی هستید و در مورد اینکه در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد، زیاد به خود زحمت نمی دهید. این چیزی است که مردم به آن بی خیالی می گویند. شما واقعاً آدم بی خیالی هستید، اما بی خیال نیستید. یک خط باریک بین این دو وجود دارد و شما می دانید که چگونه آن را حفظ کنید.

  2. اگر تصویر ببر را در درخت می بینید:

  شما فردی بسیار محتاط هستید. شما ابتدا دوست دارید قبل از انجام هر کار جدیدی محیط اطراف خود را بررسی کنید. شما تمایل دارید فراتر از موقعیت ها را ببینید و فردی آینده نگر هستید که دوست دارد برنامه ریزی کند. این به شما طبیعت محتاطانه بیشتری می دهد و از شکست می ترسید.

  3. اگر ببری را در حال خواب دیدید:

  اگر ببر خوابیده را دیدید، در حال حاضر منتظر فرصتی در زندگی خود هستید. دوست دارید در زندگی تان مسائل را جدی بگیرید و نمی خواهید هیچ فرصت جدیدی را از دست بدهید.

  این چیزی است که تصویر توهم نوری بالا در مورد شما و شخصیت شما می گوید. توهمات نوری می توانند برای گفتن چیزهای جدید در مورد شخص مفید باشند، اما این آزمایش ها نیز اثبات کامل نیستند. آنها فقط یک خواندن سرگرم کننده هستند.

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  • علیسان
   0

   اول‌اون‌دوتا‌ببر‌دیدم

  روی خط رسانه