تست شخصیت شناسی | روانشناسی شخصیت | تست شخصیت

بگو اول چی دیدی تو تصویر تا بگم چقدر رازداری | تست شخصیت شناسی

این تصویر میزان رازداری شما را مشخص می کند.

بگو اول چی دیدی تو تصویر تا بگم چقدر رازداری | تست شخصیت شناسی
کدخبر : 17012
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

یک تست شخصیت شناسی خوب باید معتبر، قابل اعتماد و علمی باشد و تمام جوانب مهم را در نظر بگیرد. تست شخصیت شناسی، این روزها توجه درصد قابل توجهی از مردم را به خود جلب کرده است. عموم افراد علاقه دارند تا خود را از جنبه های مختلف شخصیتی مورد آزمایش قرار دهند. از بین این همه تست شخصیت شناسی، کدام یک بهتر است؟ یک تست شخصیت شناسی خوب باید معتبر، قابل اعتماد و علمی باشد و تمام جوانب مهم را در نظر بگیرد. شخصیت شناسی یک دانش مهم است و به موفقیت در محیط کار، تحصیل و اجتماع و تصمیم گیری ها و رفتارهایمان کمک می‌کند.

تست شخصیت امروز میزان رازداری و مورد اعتماد بودن افراد محک زده می شود. پس بگو در تصویر چه دیدی تا بگم نخود تو دهنت خیس میخوره یا نه؟

در تست شخصیت امروز به موضوع رازداری و تودار بودن افراد پرداخته ایم .افراد دهن لق به منظور دست یابی به چهار نکته مهم، از مکانیزم دهن لقی استفاده می کنند؛ اولین مورد «آگاه سازی» است. در آگاه سازی، افراد دهن لق سعی می کنند بسیار ظریف و ماهرانه دیگران را نسبت به مسائلی، در مورد یک فرد خاص، آگاه کنند زیرا عکس العمل مخاطبان برایشان خوشایند است.

تست شخصیت امروز را از دست ندهید. در مرحله دوم، افراد دهن لق، «هوشیارسازی» را مد نظر قرار می دهند و مایلند دیگران را در مورد مسئله مدنظرشان هشیار کنند. مرحله بعدی «مصون سازی» است که افراد دهن لق، سعی در ایجاد مصونیت در مورد پدیده مورد نظرشان دارند. آخرین مورد «همراه سازی» است، که منظور اصلی و نهایی افراد دهن لق به شمار می رود. آنان سعی بر آن دارند تا دیگران را با خود همراه سازند، اقناع کنند و کوشش آنان در مجاب سازی مخاطبانشان است.

 

.

.

.

.

اگر میخواهید در چالش های بیشتری شرکت کنید این  صفحه  را ببینید.

.

.

.

.

.

.

.

 

پاسخ تست شخصیت دو چهره سیاه و سفید و گربه

گربه

در تحلیل پاسخ شما به تست شخصیت امروز باید بگوییم شما فردی مستقل هستید که همه جیز را براساس برنامه ریزی پیش می برید . تاحدودی شخصیت فریبنده ای دارید که هرکس به شما برخورد کند دوست دارد کنار شما باشد. در زندگی شما قصه های عشق و عاشقی زیادی اتفاق افتاده که همیشه برای هیجان انگیز و جالب بوده است.

دو چهره  سیاه و سفید

اما اگر در اولین نگاه دو چهره سیاه و سفید و متضاد را دیدی باید به شما بگوییم شما فردی پیشرو هستید که رفتار شما روی جمع تاثیر گذار است. به سختی می شود فهمید درون شما چه می گذرد شما بسیار تودار و سکرت هستید. شما همیشه احتیاج دارید تا مهر تایید دیگران روی رفتار و اعمال شما خورده شود همیشه دوست دارید نفر اول باشید. شما در عین اینکه چهره و ظاهر و مصمم و جدی و موفق دارید ولی از درون دچار آشفتگی هستید و کمبود اعتماد به نفس شما از این موضوع نشات می گیرد.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه