تست شخصیت شناسی | روانشناسی شخصیت | تست شخصیت

بگو عشقت متولد چه ماهی هست تا بهت بگم روز شانسش چه روزیه | تست شخصیت شناسی

روز شانس متولدین هر ماه کدام است؟

بگو عشقت متولد چه ماهی هست تا بهت بگم روز شانسش چه روزیه | تست شخصیت شناسی
کدخبر : 16030
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

 

یک تست شخصیت شناسی خوب باید معتبر، قابل اعتماد و علمی باشد و تمام جوانب مهم را در نظر بگیرد. تست شخصیت شناسی، این روزها توجه درصد قابل توجهی از مردم را به خود جلب کرده است. عموم افراد علاقه دارند تا خود را از جنبه های مختلف شخصیتی مورد آزمایش قرار دهند. از بین این همه تست شخصیت شناسی، کدام یک بهتر است؟ یک تست شخصیت شناسی خوب باید معتبر، قابل اعتماد و علمی باشد و تمام جوانب مهم را در نظر بگیرد. شخصیت شناسی یک دانش مهم است و به موفقیت در محیط کار، تحصیل و اجتماع و تصمیم گیری ها و رفتارهایمان کمک می‌کند.

شاید شما بعضی از روزها را به عنوان روز شانس‌تان بشناسید، در طالع‌ بینی متولدین هر ماه برخی از روزهای ماه روز خوش‌شانسی معرفی شده اند.

آیا می‌دانستید که متولدین هر ماه، روز شانس مخصوص به خودش را دارد؟ یعنی خیلی از شما اگر در روز های خاصی از ماه تولدتان به دنیا می‌آمدید، از لحاظ شانس وضعیت بهتری داشتید و به طور کل زندگی‌تان با آرامش بیشتری پیش می‌رفت، ‌در این قسمت قصد داریم بهترین روزها یا روز شانس متولدین هر ماه را به شما معرفی کنیم. در ادامه بری شناخت روز شانس متولدین هر ماه با ما همراه باشید.

فروردین

افراد از 1 تا متولد ۴ فروردین هستند، افراد بسیار باهوشی در حوزه‌ های علمی و تحصیلی خواهند بود. آن ها در ازدواج هم شانس بسیار خوبی دارند. در دوران نوجوانی زندگی آن ها با ثبات زیادی پیش می‌ رود. معمولاً در سنین بالا هم از لحاظ مالی وضعیت خوبی دارند و به طور کل زندگی شادی را تجربه می کنند.

افراد از5 تا متولد ۱۳ فروردین هم جزء افراد خوش شانس هستند. نعمت های بی شمار و خوش‌ شانسی های زیادی را تجربه می‌ کنند و در شغل شان موفق می شوند و احتمالاً عمر طولانی با ثروت زیاد را تجربه خواهند کرد.

افراد متولد 14 تا ۳۰ فروردین افراد سرزنده، باهوش و نیکوکاری هستند و نگرانی در مورد مسئله خاصی ندارند. از لحاظ ثروت وضعیت بسیار خوبی دارند و طول عمر آن ها بالا است و شاید بتوان گفت که بهشت طبقه هفتم مخصوص آن ها است.

اردیبهشت

افرادمتولد 1 تا ۱۳ اردیبهشت متولد می‌ شوند، افراد خوش قول، وفادار و محترمی هستند. این افراد و فرزندان شان در مورد خوراک و پوشاک هرگز به مشکل بر نمی‌ خورند. اگر هم مشکلی برایشان پیش بیاید، سریعاً از کائنات کمک دریافت می‌ کنند.

افراد 14 تا متولد 31 اردیبهشت افراد بسیار خوش‌ شانسی هستند؛ مخصوصاً مردانی که در این روز متولد شده اند، وضعیت بسیار خوبی دارند. این افراد صادق و بخشنده هستند و معمولاً خیلی از زندگی انتقاد و شکایتی ندارند. ثروتمند بوده و همسران خوبی خواهند داشت.

زنان متولد ۲۷ اردیبهشت زنان جذاب و باهوشی هستند و یک زندگی طولانی و شاد را در پیش دارند.

خرداد

متولدین 1 تا ۱۶ خرداد زندگی بسیار جذاب و باشکوهی دارند. زندگی آن ها رنگارنگ، پر از ثروت و حال خوب است. در روابط رومانتیک هم شانس خوبی خواهند داشت.

افراد متولد17 تا 31 خرداد افرادی هستند که در شغلشان وضعیت خوبی پیدا می‌ کنند و مانند اهنربا دیگران را به خودشان جذب می‌ کنند. در زندگی بعد از ازدواج هم هارمونی و هماهنگی زیادی را تجربه خواهند کرد.

تیر

افراد متولد1 تا ۲۶ تیر افراد باهوش و محترمی هستند. از لحاظ شغلی وضعیت خوبی دارند و درجه اجتماعی آن ها بالا است.‌ درآمد بالایی کسب می کند و یک زندگی طولانی و پر از آرامش را تجربه خواهند کرد.

افراد متولد ۲۷ تا 31 تیر افراد باهوش و اهل یادگیری هستند. آن ها همیشه از نیاکان خود چیزهای خوبی به یاد دارند. زندگی پر از ثروت را تجربه می کنند.‌ هارمونی و هماهنگی زیادی در ازدواج خواهند داشت.افراد متولد ۲۹ تیر افراد خوش شانسی هستند. معمولاً مردانی که در این روز متولد شده اند، از لحاظ مالی رونق بسیار زیادی پیدا می‌ کنند.خانم های ۲۹ تیر خانم های باهوش و مهربانی هستند و می‌ توانند مدیریت خانواده را به بهترین شکل ممکن در اختیار بگیرند.

مرداد

افراد متولد ۱ تا 15 مرداد از لحاظ شغلی وضعیت خوبی پیدا می‌ کنند و همیشه ارتقاء درجه می گیرند.

افراد متولدِ ۱۶ تا 31 مرداد افرادی هستند که در کارشان خیلی باهوش‌تر از افراد معمولی عمل می کنند. در شغل شان به موفقیت زیادی می‌ رسند، خوشبخت و ثروتمند هستند و خیلی زود چیز های جدید را یاد می‌ گیرند.

.

.

اگر میخواهید در چالش های بیشتری شرکت کنید این صفحه  را ببینید

.

.

.

شهریور

افراد متولد ۱ تا 22 شهریور افراد بسیار شادی هستند و همه چیز طبق میل آن ها پیش می‌رود و مشکل خاصی را تجربه نمی کنند.

افراد متولد ۲۳ تا 31 شهریور همیشه شجاع و باهوش هستند. بهترین کار ها را به انجام می رسانند، احترام زیادی را دریافت می کنند و زندگی آن ها بعد از ازدواج هم به شدت موفق خواهد بود.

مهر

افراد متولد 1 تا ۵ مهر همیشه به خاطر ذهن هنرمندی که دارند؛ مورد توجه قرار می‌ گیرند و در شغلشان سخت کوش و بسیار موفق هستند.

افرادی که در5 تا 30مهر متولد شده‌ اند، نعمت های زیادی را در زندگی دارند. قدرت و ثروت زیادی را تجربه می کنند. زندگی شادی دارند و با فرزندان شان اوقات بسیار عالی را سپری می‌ کنند؛ حتی در دوران پیری هم حالشان خوب است.

آبان

افرادی که در1 تا ۷ آبان متولد شده‌ اند، افراد صبوری هستند. معمولاً با همه کنار می آیند و از این بابت هیچ سختی را احساس نمی کنند. در زندگی هم خوشبخت خواهند بود.

افراد متولد 7تا ۳۰ آبان افراد خوش شانس، با استعداد و موفق در زندگی هستند.

آذر

افرادی که در1 تا ۴ آذر متولد شده اند، زندگی بسیار ثروتمند و پر رونقی دارند و همیشه محبوب پدر و مادر و فرزندان شان هستند و شبیه به یک آهنربا دیگران را به خودشان جذب می کنند.

افراد متولد5 تا 30 آذر به شدت خوش شانس هستند و در جمع دیگران مانند یک ستاره می درخشند و توانایی مدیریتی بالایی دارند. به موفقیت‌ های زیادی دست پیدا می‌ کنند و به طور کل زندگی خوبی را در پیش خواهند داشت.

دی

افراد متولد1 تا ۴ دی افرادی هستند که در شغل شان موفقیت زیادی کسب می‌ کنند.‌ زندگی صادقانه ای دارند. در جوانی خوش گذرانی های زیادی را تجربه می کنند. به ثروت زیادی می‌ رسند و در میانسالی هم زندگی پر آرامشی دارند.

افراد متولد5 تا 30دی از لحاظ تجاری و بیزینس به وضعیت بسیار خوبی دست پیدا می کنند. هرگز در مورد مسائل مالی به مشکل بر نمی‌ خورند و همیشه خوش شانس هستند.

بهمن

افراد متولد1 تا ۷ بهمن طول عمر بالایی دارند. از لحاظ جسمی کاملا سالم هستند و در هر کاری که وارد شوند، در آن رونق و ثروت زیادی را تجربه می‌ کنند.

افراد متولد 8 تا 30 بهمن افراد بسیار باهوش و محترمی هستند. در اجتماع درجه بالایی را کسب می کنند و زندگی خانوادگی خود را به بهترین شکل ممکن مدیریت می‌ کنند.

اسفند

افراد متولد1 تا ۱۷ اسفند افراد معمولی نیستند.‌ هوش و شجاعت بسیار بالایی دارند و شخصیت آن ها به شدت برجسته است و پرستیژ بالایی دارند.

افراد متولد18 تا 30  اسفند شخصیت بسیار خوب و قابل تقدیری دارند. در فضای رقابتی همیشه برنده هستند و در زندگی احترام دیگران را برمی انگیزند و همیشه ثروت و شادی در انتظار آن ها است.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
روی خط رسانه