فال | فال روز | فال روزانه | فال امروز

فال امروز 23 فروردین ماه | تقدیر امروز برایتان چه نوشته؟

فال روزانه از فال های رایج در بین مردم است. فال روزانه و هر فال دیگری به طور صد درصد اشاره به تمام اتفاقاتی که در زندگی برشای تان رخ می دهد ندارد.

فال امروز 23 فروردین ماه | تقدیر امروز برایتان چه نوشته؟
کدخبر : 15948
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

فال امروز یا فال روزانه، فالیست که هر روز برای هر فرد از متولدین مختلف سال تهیه می شود.مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش!! اگر با این مثل موافق هستید می توانید فال امروز (طالع بینی روزانه) خودتان را بر اساس ماه تولد خودتان بخوانید.در ادامه با فال امروز همراه ما باشید.

فال روزانه واقعی شخصی برای متولدین ۲۳ فروردین:

فال روز تولد: سالی که پیش رو دارید فرصت های زیادی را برای تحقق بخشیدن به رویاهایتان در اختیار شما قرار خواهد داد. سفری خارجی که مدت ها آرزویش را داشته اید بالاخره برای انجام کار و یا تفریح برایتان فراهم خواهد شد. همچنین امسال فرصت هایی را برای آشنایی با افرادی جدید و آغاز شراکت های پرثمر برای شما به همراه خواهد داشت. منافع مادی که مدت ها در انتظارشان بوده اید را بالاخره به دست خواهید آورد. سرمایه گذاری های ریسک آمیز و درآمدهای غیرمنتظره وضعیت اقتصادی شما را خیلی بهتر از قبل و آنچه خودتان انتظار داشته اید خواهند کرد. البته امسال با تمام خوبی هایش تنش ها و مشکلاتی هر چند جزئی را نیز برای شما به همراه خواهد داشت. مشکلات کوچک مربوط به سلامتی اطرافیانتان و یا افزایش مخارج خانه و زندگیتان استرس هایی را در وجود شما ایجاد خواهد کرد. همسرتان در این زمینه شما را به شدت مورد حمایت خود قرار خواهد داد، اما فرزندانتان اگر به آنها اجازه بدهید از سخاوت بیش از اندازه شما سوء استفاده خواهند کرد. مجردها برای پیدا کردن نیمه دیگرشان حداقل باید تا فرا رسیدن فصل زمستان صبر کنند.

فال روزانه متولدین فروردین

امروز شرکت در یک مهمانی، دور همی و یا یک مراسم دیگر شما را در جمعی قرار خواهد داد که عاشق غیبت کردن هستند. شاید خبرهای خیلی جالبی راجع به بعضی ها بشنوید و از یک طرف دلتان برای آنها بسوزد و از یک طرف هم از سر کنجکاوی دلتان بخواهد بیشتر در مورد آنها بدانید. اگر آنچه می شنوید راجع به اتفاقات و خبرهای خوب است می توانید به عنوان شنونده در این بحث شرکت کنید، اما اگر حرف های بدی دارند در مورد کسی گفته می شوند این وظیفه انسانی شماست که جلوی این افراد را بگیرید. نسبت ب موضوع مهمی باید داوری کنید برای این ک قضاوت درستی داشته باشید اطلاعات لازم و کافی جمع اوری کرده و تنها تا وقتی ب درستی اطلاعات حاصله اطمینان کردید رای دهید این روزها برای شما روزهای پرکاری است هرگونه تعلل و سستی درانجام کارها اشفته ترتان خواهد کرد منتظر خبری هستید ک باد برای رسیدن ب ان هنوز انتظار بکشید.

فال روزانه دقیق متولدین اردیبهشت

طی چند ماه گذشته شما زمان زیادی را صرف کار و تلاش برای رسیدن به اهداف حرفه ای خود کرده اید و به موفقیت هایی دست پیدا کرده اید که خیلی ها حتی فکر این که خودشان را برای به دست آوردن این اهداف دور از دسترس به زحمت بیندازند را هم نمی کنند. امروز بالاخره زمان آن که به ذهنتان استراحتی بدهید فرا رسیده است. خیالتان از این که تلاش های این چند وقتتان دیده شده اند راحت باشد. مدیرانتان زحمات شما را دیده اند و حالا دیگر می توانید برای به دست آوردن پاداشی که کارهایتان برای شما به همراه خواهند داشت آماده شوید. پس از یک دوره ی نسبتا طولانی انتظار و صبر بالاخره نتیجه ای که دنبالش بودید محقق میشود این امر موجب بهبودی زندگیتان میشود و چشم انداز اینده روشن است تصمیم عاقلانه ای گرفته اید که سعادت را نصیبتان خواهد کرد در کاری که انجام می دهید ذلت و خواری وجود ندارد ومثل همیشه به دیگران کمک کنید هر چه زندگی را راحت تر بگیرید برایتان راحت تر میشود.

فال امروز متولدین خرداد

حساسیت شما به احساسات دیگران امروز هم به نفع شما و هم به ضررتان خواهد بود. شما نسبت به نظرات دیگران نگاهی باز و مثبت دارید، یادتان باشد که همه همیشه هم همان چیزی که در ظاهر به نظر می رسند نیستند. چند روز گذشته ذهنتان درگیر جنبه عاطفی رابطه عاشقانه تان بوده است و در فکر حمایت عاطفی و تقویت رابطه معنویتان بوده اید، اما امروز جنبه جسمانی رابطه نیز برایتان اهمیت پیدا کرده است و خوب البته که نمی توان اهمیت این جنبه از رابطه زناشویی را نادیده گرفت، پس نسبت به نیازهای خود بی تفاوت نباشید. در روزهای عادی باید وقت بیشتری را به اعضای خانواده اختصاص بدهید تا دیدگاه آنها را نسبت به موضوع مورد نظر تغیر داده و دیدگاه مثبت خودتان را به آنها منتقل کنید. خبرهای خوشی دریافت می کنید که بر موقعیت شما بسیار اثر گذاراست. درمورد موضوعی خاص کاری که فقط خودتان دوست دارید انجام می دهید و به نظر دیگران احترام نمی گذارید عاقبت این کار خوش نخواهد بود.

فال روزانه متولدین تیر

امروز ممکن است در خانه بین شما و اعضای خانواده و یا دوستانتان بحثی در بگیرد که به احتمال زیاد شخصی که دوست دارید نیز در آن حاضر خواهد بود. این مکالمه موضوعات بحث برانگیزی که طرفین بحث نیز احساسات تعصب آمیزی نسبت به آنها دارند را در بر خواهد گرفت، پس خودتان را برای مشاجره هم باید آماده کنید. اگر حوصله بحث و دعوا ندارید سعی کنید خودتان را از چنین موقعیتی دور نگه دارید. اگر رفتارتان متعصبانه نباشد و ذهنی باز نسبت به شنیده هایتان داشته باشید خواهید توانست چیزهای زیادی از این بحث یاد بگیرید. روزهای پرفراز و نشیب توام با سختی را پشت سر گذاشتید .. بزودی مورد تحسین قرار می گیرید اما نباید دچار کبر و غرور بشوید .. نخوت ریشه های مردم داریتان را به مرور می سوزاند. اگر قصد سفر دارید حتما اقدام کنید .. زیر لحظات خوشی برایتان رقم خواهد خورد .. این اواخر فکر می کنید که تمام غم های عالم در دل شماست شک نکنید و امیدتان را از دست ندهید.

فال فردا متولدین مرداد

امروز ممکن است در یک جلسه و یا حتی یک بحث خانوادگی در مورد تغییرات مهمی که در آینده نزدیک در این اجتماع رخ خواهند داد شرکت کنید. این جلسه توجه شما را به نکات مهمی جلب خواهد کرد که باید نسبت به آنها آگاه باشید. این تغییرات به احتمال زیاد در نهایت نتایج مثبتی برای شما و گروهی که در آن عضو هستید به همراه خواهند داشت، اما در حال حاضر ممکن است مشکلاتی را برایتان ایجاد کنند. به هر چیزی که گفته می شود به دقت گوش کنید و آنها را مورد تحلیل و بررسی قرار داده و متناسب با آن اقدامات لازم را انجام دهید. به زودی غم و ناراحتی جای خود را به شادی میدهد ،یک نقل مکان عالی دارید ،به مستمندان کمک کنید، در کاری رقیبی دارید که باید او را إز میدان به در کنید تا به آن چه میخواهید برسید، فکرهای شیطانی را برأی رسیدن به مقصود فراموش کنید، شما پیروز میدان هستید، یکی إز بستگان إز شما تقاضای معقولی دارد که إز توان انجام آن برخوردار هستید شایسته است که کوتاهی نکنید.

فال امروز متولدین شهریور

امروز مسائل کاری ممکن است برای شما کمی گیج کننده باشند و حتی باعث عصبانیتتان شوند. شما هدفی را برای خود در نظر گرفته اید که با بیقراری تمام می خواهید هر چه سریعتر آن را به دست بیاورید، اما موانع یکی پس از دیگری جلوی راهتان را می گیرند. عقب نشینی نکنید! پشتکار و اراده تان را حفظ کنید و به تلاش ادامه دهید. هدفتان هر چه که باشد آن را به دست خواهید آورد، فقط به انرژی و زمانی بسیار بیشتر از آن چیزی که خودتان فکر می کرده اید نیاز خواهید داشت، پس کوتاه نیایید و به تلاش کردن ادامه دهید. در مورد اجرایی شدن یک پروژه اقتصادی فکرهای تازه ای مطرح می شود که نباید عجولانه در موردشان قضاوت کنید. میهمانی خاطره انگیزو مهمی پیش رو دارید که در آن تصمیم مهمی گرفته خواهد شد، بکوشید که دلایل روشنی برای تصمیم گیری تان داشته باشید. باخیال کسی زندگی می کنید و مدعی هستید که عاشق شده اید،سکوت راه به جایی نمی برد. تلاش کنید و هدف دار باشید.

طالع بینی روزانه متولدین مهر

موضوعی که به تازگی شما را به خود علاقمند کرده است طی چند روز آینده بخش قابل توجهی از تمرکز شما را لازم خواهد داشت. شاید درگیر مطالعه مکتب فکری جدید و یا حل مسئله ای پیچیده باشید و تمام فکر و ذهنتان درگیر آن باشد. ذهنتان در حال حاضر خیلی تیز و هوشیار است و این می تواند زمان خیلی خوبی برای شروع یک دوره تحصیلی تازه باشد. علاقه شما به یاد گرفتن چیزهای جدید همیشگی است، اما باید مواظب باشید به وقتش استراحت کافی هم داشته باشید و چشمتان را بیش از اندازه خسته نکنید. برای زودتر رسیدن به هدفی بهتر است کمی بیشتر فکرکنید تا راه مناسبتری بیابید قدری آشفته و ناآرام هستید و همین مساله موجب می شود کارایی مطلوبی نداشته باشید بر اعصاب خود مسلط شوید و مسائلی را که نگران کننده است از میان بردارید تقسیم کار کمک قابل توجهی به شما خواهد کرد. کمی در خدمت دل خودتان باشید این روزها آرام گرفتن برایتان به چالشی تبدیل شده است.

فال روزانه متولدین آبان

امروز باورها و ارزش هایتان به ورطه امتحان گذشاته خواهند شد و شما باید نشان دهید که به اعتقادات خود پایدار هستید. شاید یکی از همکارانتان بخواهد شما را به بحث در مورد باورهایی که برایتان بسیار مهم هستند بکشاند و سکوت کردن در این مورد برایتان خیلی سخت باشد. اما صحبت کردن با این شخص در این مورد تنها یک بحث بی پایان را به همراه خواهد داشت، یادتان باشد شما مجبور نیستید چیزی را به کسی ثابت کنید و هر کسی آزاد است که نظرات خود را بیان کند و شما هم موظف به پذیرفتن آنها نیستید. کدورت کهنه ای از یک آشنا به دل دارید که هرروز مانند خوره روح و روانتان را می خورد بهتر است برای رهایی از این معضل موضوع را با کمک بزرگترها حل و فصل کنید برایتان اتفاق غیر منتظرای رخ می دهد که چشم هایتان را به روی واقعیت های زندگی باز می کند رازتان بر دیگران پوشیده نیست از خستگی شکایت و ضعیف عمل نکنید وگرنه در اول راه جا می مانید.

فال روزانه متولدین آذر

گروه دوستانتان این اواخر شروع به تغییر کرده است و این تغییرات آنقدر سریع شده اند که اصلا برای شما خوشایند نیست. شاید برخی از دوستانتان به شهر یا کشور دیگری رفته اند و یا منافع و علایقتان شما را به سوی دوستی های جدیدی کشانده اند. شاید در زندگی شخصیتان مشکل خاصی نداشته باشید و همه چیر روبراه باشد، اما دلتان برای دوستان قدیمیتان تنگ شده است و خاطرات گذشته شما را به خود مشغول کرده اند. به جای این که تمام روز درگیر خاطره بازی باشید با آنهایی که دل تنگشان هستید تماس بگیرید. چیزى را از دست داده اید و در اندوه از دست دادن آن به سر میبرید؛ بزودى آنچه از دست رفته دوباره به دست مى آورید. از شخصى مبلغى پول طلبکار هستید و از طرفى هم روى مطالبه ندارید؛ رودربایستى را کنار گذاشته و موضوع را یادآورى کنید. اسرارتان فاش شده و در مورد موضوعى احساسى، به جاى اینکه کارها را درست کنید اوضاع را خراب تَر کرده و دیگر روى برگشتن ندارید.

فال روز متولدین دی

با وجود این که اوضاع در محل کارتان به احتمال زیاد دارد به نفع شما پیش می رود و با مشکل خاصی روبرو نیستید، اما از لحاظ فیزیکی و احساسی تحت فشار هستید. به خاطر استرس هایی که در محل کارتان تحمل می کنید و فشار کاری زیادی که رویتان است احتمال دارد مشکلاتی مانند سردردهای خفیف برایتان پیش آمده باشند، یا ساعات طولانی پشت میز نشستن کمرتان را به درد آورده باشد. شاید بد نباشد از همین امروز برای سفری یکی دو روزه برای این آخر هفته به مقصدی که می دانید آرامش را به شما هدیه خواهد کرد برنامه ریزی کنید. خوش اقبال هستید و موفقیت های چشمگیری در انتظار شماست. به زودی به یکی از خواسته های مهم خود در زندگی خواهید رسید که این امر نتیجه تلاش بی وقفه سالهای اخیر است بریا شرکت در یک کار گروهی از شما دعوت می شود حضور در این پروژه برای شما نفع مالی به همراه دارد زمان هجران به سر آمده صبح صادق دمیده است حالا نویت شما که به عهدتان عمل کنید .

فال متولدین بهمن

آیا شما دارید روی چیزی کار می کنید که به تحقیقات عمیق و گسترده نیاز دارد؟ اگر جوابتان آری است، امروز بهترین روز برای انجام این کار خواهد بود. ذهن و چشمتان تیز و قوی هستند و جزئیاتی که در شرایط عادی ممکن است از چشمتان مخفی بمانند را در حال حاضر خیلی خوب درک خواهید کرد. هر کاری که در این زمینه انجام دهید، مانند کنار هم قرار دادن قطعات یک پازل، برایتان بسیار جذاب خواهد بود. با این حال باید هر از گاهی از جایتان بلند شده و به خودتان استراحتی بدهید تا بتوانید انرژی و حوصله تان را حفظ کنید. اگر قصد انجام معامله ای را دارید باید کمی صبر نمایید و در وقت مناسب پس از شنیدن نظر دوستانتان این کار را انجام دهید. برای انجام کار خیر از شما کمک خواهند خواست. تا حد امکان همکاری کنید . پولی به دستتان میرسد که بهتر است به فکر پس انداز آن باشید. روزهایی پیش رو دارید که بهتر است دستتان خالی نباشد. دل به دل راه دارد. مطمعن باشید که او نیز به شما فکر میکند.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز شما سر یک دو راهی گیر کرده اید و از یک طرف با اراده و پشتکار تمام می خواهید به هدفی که در سر دارید و احتمالا در ارتباط با مادیات است برسید، از طرف دیگر هم دلتان می خواهد در خانه بمانید و کارهایی که دوست دارید را انجام دهید و به خانواده تان برسید. شما آنقدر باهوش و با تجربه هستید که بتوانید برای هر دوی اینها وقت کافی را کنار بگذارید. از دوستان و عزیزانی که شما و شرایط زندگیتان را به خوبی می شناسند کمک بگیرید تا سریعتر به نتیجه مورد نظرتان برسید. کاری نیمه کاره دارید که سستی و تنبلی در به سر انجام رساندن آن وقفه ایجاد کرده است. برای به اتمام رساندنش هر چه سریعتر اقدام کنید در غیر اینصورت ادامه کار روز به روز برای خودتان دشوارتر میشود. کلید خوشبختی در دستان شماست اما از آن غافلید. در کار خودتان ثابت قدم بمانید تا به اهدافتان دسترسی پیدا کنید. میخواهید فرصتی از دست رفته را جبران کنید. موفق خواهید شد.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
روی خط رسانه