تست شخصیت شناسی | روانشناسی شخصیت | تست شخصیت

رودخانه جذاب و انتخاب کن تا بگم چقدر آدم عصبی هستی | تست شخصیت شناسی

رودخانه به شما می گوید که چگونه خشم خود را کنترل می کنید؟

رودخانه جذاب و انتخاب کن تا بگم چقدر آدم عصبی هستی | تست شخصیت شناسی
کدخبر : 15657
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

یک تست شخصیت شناسی خوب باید معتبر، قابل اعتماد و علمی باشد و تمام جوانب مهم را در نظر بگیرد. تست شخصیت شناسی، این روزها توجه درصد قابل توجهی از مردم را به خود جلب کرده است. عموم افراد علاقه دارند تا خود را از جنبه های مختلف شخصیتی مورد آزمایش قرار دهند. از بین این همه تست شخصیت شناسی، کدام یک بهتر است؟ یک تست شخصیت شناسی خوب باید معتبر، قابل اعتماد و علمی باشد و تمام جوانب مهم را در نظر بگیرد. شخصیت شناسی یک دانش مهم است و به موفقیت در محیط کار، تحصیل و اجتماع و تصمیم گیری ها و رفتارهایمان کمک می‌کند.

این آزمون روانشناسی سه رودخانه مختلف را بررسی می‌کند که هر کدام رویکرد متفاوتی را برای مقابله با خشم نشان می‌دهند. این تست به شما کمک می‌کند تا بینش خود را در مورد نحوه مدیریت خشم خود به دست آورید و فرصتی را برای تفکر در مورد چگونگی بهبود خود فراهم می‌کند.

تست شخصیت رودخانه مجله گفتنی به شما کمک می کند تا نشان دهیم که تجربه شما از برخورد با خشم چقدر با نحوه نمایش هر یک از این سه رودخانه رویکردهای متفاوتی را نشان می دهد. در پایان آزمون، باید درک بهتری از رویکرد خود برای مدیریت خشم داشته باشید و به خودتان قدرت دهید تا تغییرات مثبتی ایجاد کنید.

.

.

.

 

.

اگر میخواهید در چالش های بیشتری شرکت کنید این  صفحه  را ببینید.

.

.

.

.

.

شماره 1: کسانی که در اطراف خشم جریان دارند

تست شخصیت رودخانه: افرادی که اولین رودخانه را انتخاب کردند، دریانوردان ماهر احساسات خود هستند . آن‌ها هرگز اجازه نمی‌دهند خلق و خوی‌شان بهترین حالت را داشته باشد، در عوض ترجیح می‌دهند در اطراف آن مانند رودخانه‌ای در اطراف صخره جریان داشته باشند.

آنها به خشم به عنوان یک مانع نگاه می کنند نه یک دشمن و با احتیاط و احترام به این لحظات نزدیک می شوند. افراد با این شخصیت رودخانه ای به دلیل آرامش و سطح سرشان اغلب به عنوان رهبرانی توانا در مواقع استرس دیده می شوند.

شماره 2: کسانی که از خشم راه انحرافی می گیرند

تست شخصیت رودخانه: کسانی که رودخانه دوم را انتخاب کردند رویکرد غیرمستقیم تری برای کنترل خشم خود دارند . آنها به جای اینکه مستقیماً از احساسات عبور کنند، انحرافی را انتخاب می کنند و از آن دور می شوند.

این بدان معنا نیست که آنها کاملاً آن را نادیده می گیرند، بلکه ترجیح می دهند از زاویه ای متفاوت به آن بپردازند. آن‌ها خشم را چیزی می‌دانند که باید برای رسیدن به یک نتیجه مسالمت‌آمیزتر تلاش کرد و اغلب در یافتن راه‌حل‌های سازنده موفق هستند.

شماره 3: کسانی که در خشم فرو می روند

تست شخصیت رودخانه: افراد دارای شخصیت رودخانه سوم از مواجهه رودررو با خشم خود ابایی ندارند. آن‌ها می‌دانند که تنها راه خروج از این راه است، و مایلند در احساسات خود فرو بروند تا درک کنند که چرا احساس عصبانیت می‌کنند.

افراد با این شخصیت می توانند پرشور و پرشور باشند، اما در مواجهه با موقعیت های دشوار نیز فوق العاده شجاع و انعطاف پذیر هستند.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه