فروش فوری خودرو | فروش فوری خودرو قسطی

آغاز فروش فوری خودرو در سال جدید | حراج فوق العاده ایران خودرو و سایپا از دم قسط

سخنگوی وزارت صمت گفت: متقاضیان جامانده از ثبت‌نام خودرو‌های داخلی که در زمینه حساب وکالتی مشکل داشته اند می‌توانند امروز و فردا (۷ و ۸ فروردین) خودروی خود را انتخاب کنند.

آغاز فروش فوری خودرو در سال جدید | حراج فوق العاده ایران خودرو و سایپا از دم قسط
کدخبر : 15547
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

  شیوه فروش فوری خودرو رسما تغییر کرد و دیگر خودروسازان طرح فروش فوری خودرو یا فوق العاده را انجام نمی دهند.بسیاری از خودروسازان نسبت به فروش فوری خودرو با قرعه کشی با روش جدید اعتراض کرده اند و معتقدند بدون سیستم قرعه‌کشی خودرو  مردم به سهولت خودرو را ثبت نام کرده و تحویل می‌گرفتند.حال باید دید جایگزین طرح فروش فوری خودرو تا چه حد به بازار پر نوسان خودرو کمک می کند.در ادامه به آخرین خبر از فروش فوری خودرو می پردازیم.

امید قالیباف گفت: متقاضیان خودروی داخلی که در قالب طرح یکپارچه تخصیص خودرو در روز‌های 20 تا 23 اسفند سال قبل حساب وکالتی 100 میلیون تومانی به نام سازمان حمایت افتتاح کرده‌اند، چنانچه از 26 تا 29 اسفند نتوانسته‌اند ثبت‌نام کنند امروز و فردا 7 و 8 فروردین نیز مهلت ثبت‌نام دارند.

همچنین متقاضیانی که در مهلت یادشده حساب وکالتی افتتاح کرده‌اند، اما بانک‌ها اسامی آن‌ها را به سامانه یکپارچه ارسال نکرده‌اند نیز می‌توانند در روز‌های 7 و 8 فروردین ثبت‌نام کنند.

قالیباف گفت: ملاک ثبت‌نام در سامانهhttp://esalecar.ir در این مرحله فقط و فقط اعلام اسامی متقاضیانی است که حساب وکالتی 100 میلیون تومانی با سازمان حمایت ایجاد کرده‌اند از سوی بانک‌هاست و بنابراین اگر فردی در سامانه با اشکال مواجه می‌شود باید علت را از بانک خود سوال کند که چرا اسمش ارسال نشده است.

وی در پاسخ به این سوال که چه زمانی امکان ویرایش متقاضی و تغییر خودرو انتخاب شده وجود دارد افزود: پس از ثبت‌نام تمام متقاضیان که تا 8 فروردین به پایان می‌رسد کار بررسی اطلاعات متقاضیان (با توجه به شرایط ذکرشده در طرح) آغاز و فهرست نهایی متقاضیان خودرو‌های داخلی مشخص خواهد شد و پس از آن امکان ویرایش برای خریداران فعال می‌شود.

مشاور وزیر صمت اضافه کرد: در طرح یکپارچه تخصیص خودرو بیش از 950 هزار متقاضی حساب وکالتی با سازمان حمایت افتتاح کرده‌اند (که 880 هزار نفر تا 29 اسفند ثبت‌نام و خودرو خود را انتخاب کردند)، اما عده‌ای هم بودند که به دلایل مختلف از جمله یکی دانستن طرح فروش ایران‌خودرو با طرح یکپارچه تخصیص خودرو، حساب وکالتی بنام ایران‌خودرو را ایجاد کرده بودند که باید بنام سازمان حمایت تغییر می‌یافت و به همین دلیل حذف شدند.

قالیباف افزود: با توجه به این مسئله وزارت صمت در آخر بهار مجددا در قالب طرح یکپارچه تخصیص خودرو ثبت‌نام خواهد گذاشت و افراد حذف شده در این نوبت می‌توانند کمتر از 3 ماه دیگر جهت خرید خودرو ثبت‌نام کنند.

فروش فوری خودرو

فروش نقدی تمام محصولات مدیران خودرو در نمایندگی‌های سراسر کشور آغاز شد. در این طرح تیگو ۸ پرو، تیگو ۷ پرو، آریزو ۶ پرو، ام وی ام ایکس ۵۵، ام وی ام ایکس ۲۲ و آریزو ۵ توربو به بازار عرضه می‌شوند.

شرکت مدیران خودرو در ادامه طرح‌های فروش نقدی محصولات خود قصد دارد محصولات ام وی ام و فونیکس شامل ام وی ام ایکس ۲۲ پرو، آریزو ۵ توربو، ام وی ام ایکس ۵۵ پرو، تیگو ۷، فونیکس آریزو ۶ پرو، فونیکس تیگو ۷ پرو، فونیکس اف ایکس، تیگو ۸ پرو پریمیوم و تیگو ۸ پرو مکس را در نمایندگی‌های سراسر کشور خود به مشتریان عرضه کند. در ادامه جزئیات شرایط فروش این خودروها را مشاهده می‌کنید:

 

فروش نقدی تمام محصولات مدیران خودرو

محصولات ام وی ام

ام وی ام ایکس 22 MT اسپرت لاکچری با قیمت 615 میلیون تومان

ام وی ام ایکس 22 پرو IE توربو با قیمت 842 میلیون تومان

آریزو 5 توربو IE با قیمت 1 میلیارد و 10 میلیون تومان

ام وی ام ایکس 55 پرو IE با قیمت 1 میلیارد و 220 میلیون تومان

ام وی ام ایکس 55 پرو IE اسپرت با قیمت 1 میلیارد و 242 میلیون و 100 هزار تومان

تیگو 7 IE با قیمت 1 میلیارد و 380 میلیون تومان

محصولات فونیکس

آریزو ۶ پرو اکسلنت با قیمت ۱ میلیارد و ۳۹۰ میلیون تومان

آریزو ۷ پرو اکسلنت با قیمت ۱ میلیارد و ۶۳۰ میلیون تومان

اف ایکس پریمیوم با قیمت ۱ میلیارد و ۷۳۰ میلیون تومان

تیگو ۸ پرو پریمیوم با قیمت ۲ میلیارد و ۲۱۰ میلیون تومان

تیگو ۸ پرو مکس با قیمت ۲ میلیارد و ۶۲۰ میلیون تومان

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه