تست هوش | تست شخصیت شناسی

فقط باهوش ها میتونن تو سیم ثانیه زن باردارو شناسایی می کنن | تست هوش

کدام خانم باردار است؟

فقط باهوش ها میتونن تو سیم ثانیه زن باردارو شناسایی می کنن | تست هوش
کدخبر : 15372
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

تست هوش تصویری علاوه بر به چالش کشیدن ذهن و هوش شما جنبه تفریحی و فان هم دارند و سرگرم کننده هستند. حالا از شما میخواهیم که با تست هوش تصویری که ذهن و چشم شما را به فعالیت وامی‌دارد ما رو همراهی کنیم. فکر می‌کنید چقدر باهوش هستید ؟ آماده اید؟ پس بریم در کنار هم یه تست هوش جذاب رو حل کنیم.

معمای امروز از شما می خواهد که با دقت به تصویر نگاه کنید. به نظر شما کدام یک از این 3 خانم موجود در تصویر در واقع حامله است. فکر می کنید دلیل آن چیست؟

 

پاسخ معمای شناسایی زن حامله در پایین صفحه:

 

 

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ معمای شناسایی زن حامله:

زن وسطی حامله است. بعضی به خرید وی اشاره داشتند که او خوراکی های ناسالم خریده در حالیکه این دلیل قانع کننده ای نیست. او نشان های یک زن باردار را دارد و شکم وی برجسته است. زن سمت راست که پوشک بچه به دست دارد دیگر حامله نیست و مشخص است که نوزادش به دنیا آمده که پوشک خریده. زن سمت چپ که میوه خریده نیز مسن به نظر میرسد و هیچ نشانه ای مبنی بر باردار بودن ندارد.

بسیاری از کاربران اذعان کرده اند که دو زن دیگر پیر هستن و یکی پوشک برای نوه و دیگری میوه صرفا برای منزل خریده اند و نمی توانند حامله باشند. با این اوصاف زن وسطی قطعا باردار است. خانم وسطی ممکن است چروک پیشانی داشته باشد اما از دو زن دیگر جوانتر است. احتمال دارد که در سنین بارداری قرار داشته باشد.

تست هوش

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه