تست شخصیت شناسی | روانشناسی شخصیت | تست شخصیت

این چالش و انجام بده و ببین دوستات درموردت چی فکر میکنن | تست شخصیت شناسی

از دوستانتان بپرسید: اگر من یک رنگ بودم، چه رنگی بودم؟ ( قرمز، آبی ، زرد ، بنفش ، سیاه ، صورتی ، مشکی ، سبز ، سفید )

این چالش و انجام بده و ببین دوستات درموردت چی فکر میکنن | تست شخصیت شناسی
کدخبر : 14985
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

یک تست شخصیت شناسی خوب باید معتبر، قابل اعتماد و علمی باشد و تمام جوانب مهم را در نظر بگیرد. تست شخصیت شناسی، این روزها توجه درصد قابل توجهی از مردم را به خود جلب کرده است. عموم افراد علاقه دارند تا خود را از جنبه های مختلف شخصیتی مورد آزمایش قرار دهند. از بین این همه تست شخصیت شناسی، کدام یک بهتر است؟ یک تست شخصیت شناسی خوب باید معتبر، قابل اعتماد و علمی باشد و تمام جوانب مهم را در نظر بگیرد. شخصیت شناسی یک دانش مهم است و به موفقیت در محیط کار، تحصیل و اجتماع و تصمیم گیری ها و رفتارهایمان کمک می‌کند.

با انجام این تست روانشناسی ببینید که دوستانتان درباره شما چه فکری می کنند.

هریک از دوستان شما نظر و احساس متفاوتی نسبت به شما دارد حتی اگر به ظاهر بگویند شما بهترین دوست او هستید اما ممکن است در کنارتان احساس آرامش نکنند. یک راه برای فهمیدن اینکه آنها واقعا چه احساسی دارند، استفاده از یک تست سریع روانشناسی است. این تست نشان می دهد که دوستانتان در ناخودآگاهشان درباره شما چه فکری می کنند. قبل از هرچیز خودتان را برای شنیدن واقعیت آماده کنید.

از دوستانتان بپرسید: اگر من یک رنگ بودم، چه رنگی بودم؟

( قرمز، آبی ، زرد ، بنفش ، سیاه ، صورتی ، مشکی ، سبز ، سفید )

.

.

.

.

.

.

اگر میخواهید در چالش های بیشتری شرکت کنید این  صفحه  را ببینید.

.

.

.

.

.

.

.

.

رنگ زرد

دوست شما معتقد است که شما وفادار، قابل اعتماد و به طور کلی فردی مثبت هستید.

قرمز

او فکر می کند شما او را بازی می دهید و گاهی دل او را می شکنید. بهتر است بیشتر فکر کنید تا ببینید چه زمانی او را ناراحت کردید.

آبی

آبی رنگ خوبی است. شما خودجوش هستید و این باعث می‌شود هم‌نشینی با شما برایش سرگرم کننده باشد. دوستتان معتقد است که شما برای دوستیتان ارزش زیادی قائل هستید.

صورتی

رنگ صورتی یک شمشیر دو لبه است. دوست شما شخصیت شما را دوست دارد اما فکر نمی کند که شما برایش ارزش قائل هستید و او را دوست دارید. او فکر می کند دوستی بین شما یک دوستی سطحی است.

بنفش

او می داند که وقتی به کمک نیاز دارد می تواند روی شما حساب باز کند. شما برای راهنمایی کردن او حرف های خوبی برای گفتن دارید.

مشکی

احساس خاصی میان شماست. او ارتباط نزدیک و عمیقی با شما دارد و شما را به شدت دوست دارد.

سبز

رنگ سبز نشان دهنده یک شخصیت بی خیال است. دوستتان شما را به شکل یک آدم بی خیال می بیند. اما او این ویژگی شما را دوست دارد.

سفید

او احساس می کند شما خسته کننده و غیرقابل اعتماد هستید.

شاید این تست روانشناسی برای شما تازگی داشته باشد، اما رنگ ها همیشه به عنوان ابزاری در روانشناسی، برندسازی و بازاریابی مورد استفاده قرار می گیرند و این نشان می دهد که همه رنگ ها احساس خاصی را منتقل می کنند.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه