تست هوش | تست روانشناسی | تست شخصیت شناسی

فقط نابغه ها تونستن جواب این سوال و بدن | تست هوش

ارتفاع میز از سطح زمین چقدر است؟

فقط نابغه ها تونستن جواب این سوال و بدن | تست هوش
کدخبر : 14853
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

تست هوش تصویری علاوه بر به چالش کشیدن ذهن و هوش شما جنبه تفریحی و فان هم دارند و سرگرم کننده هستند. حالا از شما میخواهیم که با تست هوش تصویری که ذهن و چشم شما را به فعالیت وامی‌دارد ما رو همراهی کنیم. فکر می‌کنید چقدر باهوش هستید ؟ آماده اید؟ پس بریم در کنار هم یه تست هوش جذاب رو حل کنیم.

اگر فکر می کنید خیلی باهوش هستید پس بگویید ارتفاع میز از زمین چقدر است؟ با حل این معمای تصویری جذاب ثابت کنید که واقعا ضریب هوشی بالایی دارید. این گونه تست های هوش یک مفید محسوب می شوند. چون با حل آن‌ها هم سرگرم می شوید و هم مغز خود را محک می زنید. چالش امروز، معمای ارتفاع میز نیز یکی از همین گونه تست های هوش است که در آن شما باید تشخیص دهید ارتفاع میز از زمین چقدر است!

معماها و تست های هوش همواره در طول تاریخ یک سرگرمی مفید و راهی عالی برای رشد مغز بوده است. این بازی های فکری ذهن ما را به بزرگ فکر کردن عادت می دهند و در نتیجه باعث می شوند تا فراتر از چهارچوب معمول فکری خود فکر کنیم. حل کردن آزمون ها و معماها همچنین می تواند سبب افزایش تمرکز و دقت مغز شما شود. همان‌گونه که جسم به ورزش نیاز دارد، مغز نیز به ورزش نیاز دارد. با انجام معمای ارتفاع میز می توانید، مغز خود را محک بزنید. پس منتظر چه هستید؟ بیایید شروع کنیم.

در تصویر معمای ارتفاع میز شما می توانید ارتفاع میز را در 2 سناریو ببینید. در سناریوی اول می بینید که ارتفاع میز از پشت لاک پشت تا سر گربه، 170 سانتی متر است. اما در سناریوی دوم ارتفاع میز از سر گربه تا پشت لاک پشت 130 سانتی متر است. اکنون ما مغز شما را به چالش می کشیم و از شما می خواهیم تا بگویید ارتفاع میز از زمین چقدر است! ادعا شده است که فقط افراد با ضریب هوشی عالی می توانند معمای ارتفاع میز را حل کنند. شما چطور؟ پس شانست را امتحان کن.

.

.

.

این معما خیلی دشوار نیست، تنها به کمی تجزیه و تحلیل و مهارت ریاضی نیاز دارد. اما به یاد داشته باشید که جواب معما در پایان صفحه قرار داده شده است.

.

.

.

.

.

.

جواب معمای ارتفاع میز

ما گمان می کنیم خیلی ها موفق به حل این معمای جذاب شده اند. شما چطور، آیا توانستید معمای ارتفاع میز را حل کنید؟ اگر موفق شدید، به شما تبریک می گوییم. این یعنی شما نیز از ضریب هوشی بالایی برخوردارید. اما اگر تا هنوز موفق نشدید، نگران نباشید، بیایید معما را تجزیه و تحلیل کنیم:

گربه + میز – لاکپشت = 170 سانتی متر

لاکپشت + میز – گربه = 130 سانتی متر

گربه – لاک پشت(170–130) = 40 سانتی متر

بنابراین گربه = 40 سانتی متر، لاک پشت = 30 سانتی متر

جواب معمای ارتفاع میز از سطح زمین = 130 سانتی متر

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه