تست هوش | تست روانشناسی | تست شخصیت شناسی

فقط اونایی که چشم مثل عقاب دارن تو 3 ثانیه قورباغه رو پیدا میکنند | تست هوش

اگر تیزبینی پس قورباغه را در 3 ثانیه پیدا کن!

فقط اونایی که چشم مثل عقاب دارن تو 3 ثانیه قورباغه رو پیدا میکنند | تست هوش
کدخبر : 14852
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

​​تست هوش تصویری علاوه بر به چالش کشیدن ذهن و هوش شما جنبه تفریحی و فان هم دارند و سرگرم کننده هستند. حالا از شما میخواهیم که با تست هوش تصویری که ذهن و چشم شما را به فعالیت وامی‌دارد ما رو همراهی کنیم. فکر می‌کنید چقدر باهوش هستید ؟ آماده اید؟ پس بریم در کنار هم یه تست هوش جذاب رو حل کنیم.

اگر به دنبال یک آزمون سرگرم کننده و چالش بر انگیز هستید، پس تست بینایی قورباغه را حل کنید. این تست راهی عالی برای آزمایش مهارت های بینایی شما است. آیا می خواهید قدرت بینایی خود را ازمایش کنید و بدانید چقدر چشمان تیزبینی دارید؟ پس در طول 3 ثانیه قورباغه را در درخت پیدا کنید.

حتما انواع مختلفی از توهمات نوری مانند تست های بینایی و شخصیت شناسی را دیده اید. توهم نوری تصویری است که ذهن را فریب می دهد. این تصاویر می توانند از یک شی یا نقاشی، یا حتی افراد باشند. مطالعات نشان می دهد که توهمات نوری بخشی از حوزه روانکاوی هستند که نحوه درک شما از چیزها را روشن می کند. یک مغز انسان معمولی می تواند اشیا یا تصاویر را از زاویه های مختلف به گونه ای متفاوت درک کند. یکی از این تصاویر هوشمندانه را می توان در تصویر تست بینایی قورباغه مشاهده کرد که در آن قورباغه جایی در درخت پنهان شده است.

.

.

.

.

تصویری که در بالا به اشتراک گذاشته شده است، یک درخت را نشان می دهد که در آن باید یک قورباغه را در طول 3 ثانیه تشخیص دهید. افرادی که مهارت‌های بصری دقیق دارند می‌توانند قورباغه را در محدوده زمانی تشخیص دهند. با دقت به تصویر نگاه کنید، تمام درخت را بررسی کنید و ببینید آیا می توانید قورباغه را تشخیص دهید.

 

 

.

.

.

 

.

.

 

پیدا کردن قورباغه در طول 3 ثانیه کار دشواری است. اما افرادی که بینایی عالی دارند، سریعتر از دیگران قورباغه را تشخیص می دهند. ما معتقدیم که بسیاری از شما ممکن است تا به حال قورباغه را دیده باشید، در حالی که برخی هنوز در حال جستجو هستند. آیا نمی دانید قورباغه کجاست؟

 

جواب تست بینایی قورباغه: قورباغه را می توان در سمت چپ تصویر دید، روی شاخه ای قرار دارد. قورباغه ای که در اینجا دیده می شود به عنوان قورباغه خاکستری شناخته می شود که معمولاً در بخش هایی از ایالات متحده و کانادا یافت می شود.

تست هوش

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه