تست هوش | تست روانشناسی | تست شخصیت شناسی

اگه خیلی باهوشی تو 8 ثانیه چهره متفاوت و پیدا کن | تست هوش

8 ثانیه زمان دارید تا چهره متفاوت را پیدا کنید!

اگه خیلی باهوشی تو 8 ثانیه چهره متفاوت و پیدا کن | تست هوش
کدخبر : 14828
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

تست هوش تصویری علاوه بر به چالش کشیدن ذهن و هوش شما جنبه تفریحی و فان هم دارند و سرگرم کننده هستند. حالا از شما میخواهیم که با تست هوش تصویری که ذهن و چشم شما را به فعالیت وامی‌دارد ما رو همراهی کنیم. فکر می‌کنید چقدر باهوش هستید ؟ آماده اید؟ پس بریم در کنار هم یه تست هوش جذاب رو حل کنیم.

آزمون شناسایی چهره متفاوت: آیا می توانید در طول 8 ثانیه چهره متفاوت در این تصویر را شناسایی کنید؟ با انجام آزمون شناسایی چهره متفاوت مهارت های شناختی خود را آزمایش کنید.

توهمات نوری همیشه بینش شگفت انگیزی از نحوه عملکرد مغز ما می دهد. ترکیب خاصی از رنگ، نور و الگوها می تواند مغز ما را فریب دهد تا چیزی را که وجود ندارد به صورت بصری درک کند. کارشناسان می گویند فقط افراد تیزبین با ضریب هوشی بالا می توانند چهره متفاوت در تصویر را شناسایی کنند. شما چطور؟ اکنون با انجام این آزمون چشمان خود را بیازمایید.

در تصویر بالا شما می توانید 2 ردیف و 4 ستون از چهره های مشابه به هم را ببینید. ظاهرا همه چهره ها شبیه هم هستند، اما چنین نیست. یکی از چهره ها از بقیه متفاوت است. حالا ما از شما می خواهیم تا چهره متفاوت را در طول 8 ثانیه شناسایی کنید. با انجام این آزمون ثابت کنید که از مهارت بینایی و شناختی بالایی برخوردارید. برای رسیدن به جواب، باید از ذهن خلاق خود استفاده کنید، زیرا پاسخ دقیقا جلوی چشمان شما قرار دارد. به یاد داشته باشید جواب آزمون شناسایی چهره متفاوت در پایان صفحه قرار دارد.

.

 

.

.

.

 

زمان شما به پایان رسیده است

.

.

.

.

.

.

.

 

اگر موفق شدید چهره متفاوت در تصویر را شناسایی کنید به شما تبریک می گوییم. کارشناسان می گویند این می تواند نشانه هوش و بینایی عالی شما باشد. اما اگر هنوز به دنبال پاسخ هستید، لطفا به تصویر زیر نگاه کنید:

تست هوش

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه