فروش فوری ایران خودرو | ثبت نام ایران خودرو | قرعه کشی ایران خودرو

فروش فوری خودرو قسطی برای شب عید | تنها با پیش پرداخت 40 درصدی و اقساط 60 ماهه خودرو ببرید

در این طرح فروش، مدیران خودرو محصولات خود را با شرایط منعطف ۴۰، ۵۰ و ۶۰ درصد بعنوان پیش‌پرداخت و الباقی با بازپرداخت ۱۲ تا ۶۰ ماه عرضه خواهد کرد. مدیران خودرو در نظر دارد خودرو X55 Pro IE را بصورت اعتباری و در مدل‌های 1401 و 1402 به فروش برساند.

فروش فوری خودرو قسطی برای شب عید | تنها با پیش پرداخت 40 درصدی و اقساط 60 ماهه خودرو ببرید
کدخبر : 14714
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

 شیوه فروش فوری خودرو رسما تغییر کرد و دیگر خودروسازان طرح فروش فوری خودرو یا فوق العاده را انجام نمی دهند.بسیاری از خودروسازان نسبت به فروش فوری خودرو با قرعه کشی با روش جدید اعتراض کرده اند و معتقدند بدون سیستم قرعه‌کشی خودرو  مردم به سهولت خودرو را ثبت نام کرده و تحویل می‌گرفتند.حال باید دید جایگزین طرح فروش فوری خودرو تا چه حد به بازار پر نوسان خودرو کمک می کند.در ادامه به آخرین خبر از فروش فوری خودرو می پردازیم.

 مدیران خودرو شرایط فروش اعتباری محصولات خود را ویژه اسفندماه ۱۴۰۱ اعلام کرد.

مدیران خودرو در نظر دارد خودرو X55 Pro IE را بصورت اعتباری و در مدل‌های 1401 و 1402 به فروش برساند.

در این طرح فروش، مدیران خودرو محصولات خود را با شرایط منعطف ۴۰، ۵۰ و ۶۰ درصد بعنوان پیش‌پرداخت و الباقی با بازپرداخت ۱۲ تا ۶۰ ماه عرضه خواهد کرد.

نرخ سود ۲۳ درصد محاسبه می‌شود و سود تاخیر و انصراف نیز ۱۲ درصد محاسبه خواهد شد. محل تحویل خودرو در شهرستان بم استان کرمان خواهد بود و زمان تحویل خودرو نیز، ۴۵ روز کاری میباشد.

فروش فوری خودرو

پس از توقف چند هفته‌ای عرضه خودرو در بورس کالا و اعلام گلایه از سوی مردم، عرضه‌ها از فردا آغاز می‌شود.

طی چند ماهی که خودرو در بورس کالا عرضه شده است، مصرف‌کنندگان توانستند نیاز خود به خرید انواع خودرو را ارزان‌تر از بازار غیررسمی و نرخ‌های کاذب در پلتفرم‌های فروش اینترنتی خودرو تامین کنند.

این رویه به قدری برای مردم و تولید کشور مطلوب بود که با رشد و استمرار عرضه چند خودروی پرطرفدار و پرتیراژ ایران خودرو و سایپا، قیمت این خودروها در بازار آزاد و نسبت به عرضه‌های قبلی در بورس کاهش یافت.

تارا، شاهین و پژو ۲۰۷ دستی و اتوماتیک، چهار خودرویی بودند که به دلیل عرضه‌های مستمر در بورس کالا، رضایت کامل مردم را به همراه داشتند، متاسفانه به دلیل برخی مقاومت‌ها بر سر راه عرضه خودرو در بورس کالا، همچنان شیوه پرابهام قرعه‌کشی و صف‌های طولانی مردم و عدم امکان خرید خودروی صفر در خصوص برخی خودروها ادامه دارد، اما دولت نشان داد که در راه شفافیت و ایجاد رقابت عادلانه و احقاق حقوق سهامداران، قدمی به عقب برنمی‌گردد و مردم نیز در انتظار ارائه برنامه‌های منظم عرضه خودرو در بورس کالا برای اطمینان خاطر و برنامه‌ریزی خرید هستند.

بر این اساس، فردا (دوشنبه ۲۴ بهمن ماه) شاهد عرضه خودروهای سنگین در بورس کالا هستیم به طوری که کامیونت FORCE، کامیون‌ کشنده EMPOWER و کامیون کشنده FAW در تالار خودرو عرضه می‌شود.

همچنین روز سه‌شنبه (۲۵ بهمن ماه) هم خودروهای تارا دستی، فیدلیتی پنج و هفت نفره و ریسپکت عرضه می‌شود که عرضه ریسپکت برای نخستین در بورس کالا صورت می‌گیرد.

چهارشنبه (۲۶ بهمن ماه) نیز وانت کارا تک کابین و دو کابین در بورس کالا عرضه می‌شود.

مشتریان حقیقی تا ساعت ۱۷ روز قبل از عرضه هر خودرویی می‌توانند ثبت سفارش خود را انجام دهند که در خصوص عرضه های روز سه‌شنبه خودروهای سواری، میزان پیش‌پرداخت خرید ۱۰۰ درصد تعیین شده است.

نایب رییس شورای رقابت از ادامه فعالیت سامانه یکپارچه فروش خودرو خبر داد و گفت: در دوران گذار از وضعیت فعلی نیاز است سامانه‌ای برای عرضه محصولات تولیدی خودروسازان وجود داشته باشد. این سامانه در چارچوب تصمیم شورای رقابت، سامانه فروش یکپارچه خودرو پیش بینی شده است اما به معنای تایید قرعه کشی نیست؛ این سامانه صرفا ابزاری است که خودروهای تولیدی به مصرف کننده واقعی عرضه شود.

محمود دودانگه در گفت‌وگو با ایسنا، با تاکید بر اینکه بازار خودرو قرار است در چارچوب مصوبه شورای رقابت تنظیم شود، اظهار کرد: با بررسی‌های انجام شده شورای رقابت بازار خودرو را انحصاری تشخیص داده است؛ بنابراین طبق بند ۵ ماده ۵۸ قانون سیاست‌های اصل ۴۴ قانون اساسی باید دستورالعمل تنظیم بازار خودرو دراین مورد تدوین و اجرایی شود. این دستورالعمل چند محور دارد، یکی از این محورها واقعی شدن قیمت خودروها است. درواقع قیمت بسیاری از خودروهای تولیدی بنگاه‌های خودروساز واقعی نیست و پایین‌تر از قیمت تمام شده است، بنابراین قرار است قیمت خودروها واقعی شود که این مهم می‌تواند به خودروسازان کمک کند و زیان آنها را پوشش دهد.

وی افزود: یعنی شورای رقابت نه تنها معتقد است خودروسازها نباید زیان کنند بلکه بر این باور است که این شرکت‌ها حتما باید سودده باشند. این پیام واضح از سوی شورای رقابت اعلام شده است و این شورا نمی‌خواهد قیمت‌گذاری دستوری که به زیان خودروسازان است تداوم داشته باشد. این موضوع می‌تواند به خودروسازان کمک کند که بتوانند تولید خود را افزایش دهند، سرمایه‌گذاری جدید داشته باشند و محصولات جدید ارائه کنند.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
  • ۲۴ ساعت
  • هفته
  • ماه
روی خط رسانه