وام فوری | وام بدون ضامن

وام فوری 100 میلیون تومانی بانک آینده | وام فوری کم بهره و تحویل فوری

مشتریان بانک آینده که برای خرید کالاهای مختلف کمبود نقدینگی دارند، می‌توانند از طریق درخواست وام 100 میلیون تومانی طرح «طراوت»، محصولات مورد نیازشان را خریداری کنند.

وام فوری 100 میلیون تومانی بانک آینده  | وام فوری کم بهره و تحویل فوری
کدخبر : 14677
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

وام فوری به کمک آن دسته از افرادی می‌آید که نیاز مبرم به وجه نقدی هنگفت دارند؛ چرا که نقدینگی، گمشده همیشگی مردم است؛وام فوری مجموعه‌ای از وام‌های قرض‌الحسنه و تسهیلات بانکی وسوسه‌برانگیز است. صاحبان مشاغل، زوج‌های جوان، کارآفرینان،‌ مسکن‌جویان و خلاصه هر کسی که قصد ایجاد تحولی در زمینه شغلی، زندگی و تحصیلی خود دارد؛ می‌تواند از وام فوری بانک به‌عنوان یک وجه کمکی بهره‌مند شود.  پس نیاز به وجه نقد برای انجام هر پروژه‌ای، افراد را تشویق (وادار) به استفاده از وام فوری و تسهیلات ارائه‌شده از سوی بانک‌ها می‌کند.در ادامه به آخرین خبر از وام فوری می پردازیم.

مشتریانی که مایل به استفاده از وام 100 میلیون تومانی بانک آینده هستند باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده بلندمدت داشته باشند. ضمانت اصلی برای این وام مسدودی سپرده یا ارائه ضامن رسمی است. در صورتی که سپرده وام گیرنده به عنوان ضمانت باشد، بانک آن را تا پایان بازپرداخت اقساط مسدود خواهد کرد. سود این تسهیلات براساس مدت زمان پرداخت اقساط تعیین می‌شود، اما در کل حداکثر به 18 درصد می‌رسد. سقف مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات هم 36 ماه است.

با توجه به  بیشترین  مبلغ وام، نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت آن، میزان هر قسط 3 میلیون و 615 هزار و 240 تومان است. کل سود تسهیلات، 30 میلیون و 148 هزار و 624 تومان و مجموع رقم وام و سود آن، 130 میلیون و 206 هزار و 624 تومان خواهد بود.

بانک آینده یک بانک خصوصی است که فعالیت خود را در راستای خدمت رسانی به مردم آغاز کرد و اکنون نیز تمامی خدمات مجاز بانکداری شرکتی، اختصاصی و الکترونیکی را به مشتریان واجد شرایط خود ارائه می‌دهد. بانک آینده در قالب انواع طرح‌ها به متقاضیان وام پرداخت می‌کند.

این مجموعه علاوه بر ارائه طرح‌های تسهیلاتی، در زمینه پرداخت وام‌های تکلیفی نیز سابقه دارد. براساس آخرین اخبار، بانک آینده طی ده ماهه ایتدایی سال جاری به 13 هزار نفر تسهیلات ازدواج پرداخت کرده است. آخرین آمار و گزارش‌ها از پرداخت 14 هزار فقره وام قرض الحسنه فرزندآوری توسط این مجموعه حکایت می‌کند.

وام فوری

افرادی  که مشتری بانک ایران زمین بوده و مایل به دریافت وام 100 میلیونی از این مجموعه هستند، امکان استفاده از طرح «انتخاب» را دارند

  متقاضیان وام 100 میلیون تومانی بانک ایران زمین باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده قرض الحسنه داشته باشند. حداقل مبلغ سپرده گذاری برای دریافت این تسهیلات، 5 میلیون تومان است. در صورتی که فردی به تازگی سپرده افتتاح کرده باشد، امکان تقاضای این تسهیلات را ندارد، زیرا باید حداقل سه ماه از خواب سپرده بگذرد. سود این تسهیلات بین 10 تا 18 درصد بوده که براساس دوره بازپرداخت و خواب سپرده تعیین می‌شود. حداکثر مدت زمان بازپرداخت تسهیلات، 24 ماه اعلام شده است.

با توجه به مبلغ وام، حداکثر نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت آن، میزان هر قسط 4 میلیون و 992 هزار و 410 تومان است. کل سود تسهیلات، 19 میلیون و 817 هزار و 845 تومان و مجموع رقم وام و سود آن، 119 میلیون و 870 هزار و 845 تومان خواهد بود.

بانک ایران زمین یکی از بانک‌های خصوصی کشور است که در قالب افتتاح انواع سپرده، خدمات ریالی و ارزی به مشتریان خود خدمت رسانی می‌کند.

این بانک در قالب انواع طرح‌ها و عقود اسلامی به مشتریان خود تسهیلات می‌پردازد. به علاوه این مجموعه به پرداخت تسهیلات تکلیفی نیز توجه دارد. به گزارش روابط عمومی بانک ایران زمین، این مجموعه تا نیمه اول شهریورماه سال جاری، هزار و 214 فقره تسهیلات قرض الحسنه و هزار و 162 فقره وام فرزندآوری به متقاضیان واجد شرایط پرداخت کرد. مقدار پرداخت تسهیلات تکلیفی این مجموعه در زمان ذکر شده نسبت به مدت مشابه سال گذشته، 382 درصد افزایش داشته است.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه