تست هوش | تست روانشناسی | تست شخصیت شناسی

فقط باهوش ها تو 3 ثانیه میگن زوج فقیر کدومه؟ | تست هوش

اگه فکر می کنی باهوش تو یه نگاه بگو کدوم زوج فقیرند!؟

فقط باهوش ها تو 3 ثانیه میگن زوج فقیر کدومه؟ | تست هوش
کدخبر : 14364
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

تست هوش تصویری علاوه بر به چالش کشیدن ذهن و هوش شما جنبه تفریحی و فان هم دارند و سرگرم کننده هستند. حالا از شما میخواهیم که با تست هوش تصویری که ذهن و چشم شما را به فعالیت وامی‌دارد ما رو همراهی کنیم. فکر می‌کنید چقدر باهوش هستید ؟ آماده اید؟ پس بریم در کنار هم یه تست هوش جذاب رو حل کنیم.

تمام جزئیات تصویر را مورد بررسی قرار دهید و معما را تنها در 3 ثانیه حل کنید:  فقط بگوئید کدام زوج فقیر هستند؟ شما با شکستن پرونده ای که حتی ماموران FBI هم نتوانستند از پس آن برآیند، ثابت می کنید که توانایی های “ماوراء طبیعی” دارید. لحظه اثبات کردن شما فرا رسیده است! با آزمون شناسایی زوج فقیر و مجله خبری چشمک همراه شوید.

کدام زوج پولدار نیستند؟ سوال بسیار ساده و تصویر ارائه شده نیز بسیار ساده است. با توجه به آزمون شناسایی زوج فقیر ما یک چالش تصویری خاص را به شما ارائه می‌کنیم که شما را مجبور می‌کند تا مغزتان را مانند قبل «ورزش» دهید. برای حل آزمون شناسایی زوج فقیر  فقط 3 ثانیه فرصت دارید. باید بدانید که تنها 3 درصد از شرکت کنندگان در اولین فرصت خود موفق به حل آن شدند. فقط اگر مطمئن باشید که توانایی‌های منحصربه‌فرد دارید، می‌توانید ادعای پیروزی کنید.

 

.

.

.

.

.

.

.

 

.

.

.

 

پاسخ تست هوش شناسایی زوج فقیر

اگر دقت کنید متوجه می شوید که هر دو زوج از وضعیت اقتصادی پایینی برخوردار هستند. زیرا؟ اگرچه لباس زوج سمت چپ بهتر به نظر می رسند، اما به یک رستوران معمولی رفته اند. از صندلی و میز مشخص است. آنها فقط توانسته اند یک همبرگر ساده سفارش دهند. در حالی که دومی ها در یک رستوران گران قیمت هستند، اما به سختی موفق به خرید یک نوشیدنی شده اند. آنها هم به همان اندازه فقیر هستند! نگاههای آن ها کاملا این مسئله را تأئید می کند.

تست هوش

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • ستار
    0

    سمت راستی

روی خط رسانه