تست شخصیت شناسی | روانشناسی شخصیت | تست شخصیت

بگو اول چی دیدی تو عکس تا بگم چقدر اهل خیانت هستی | تست شخصیت شناسی

در تست شخصیت امروز سعی شده است استعداد شما را برای خیانتکاری به چالش بکشیم.

بگو اول چی دیدی تو عکس تا بگم چقدر اهل خیانت هستی | تست شخصیت شناسی
کدخبر : 14193
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

یک تست شخصیت شناسی خوب باید معتبر، قابل اعتماد و علمی باشد و تمام جوانب مهم را در نظر بگیرد. تست شخصیت شناسی، این روزها توجه درصد قابل توجهی از مردم را به خود جلب کرده است. عموم افراد علاقه دارند تا خود را از جنبه های مختلف شخصیتی مورد آزمایش قرار دهند. از بین این همه تست شخصیت شناسی، کدام یک بهتر است؟ یک تست شخصیت شناسی خوب باید معتبر، قابل اعتماد و علمی باشد و تمام جوانب مهم را در نظر بگیرد. شخصیت شناسی یک دانش مهم است و به موفقیت در محیط کار، تحصیل و اجتماع و تصمیم گیری ها و رفتارهایمان کمک می‌کند.

تست شخصیت امروز مسئله خیانت را بررسی می کند. کشف خیانت همسر میتواند ویرانگر باشد و در واقع خیانت تلخ ترین اتفاق ممکن در یک رابطه عاشقانه است. تجربه خیانت ممکن است شما را آسیب پذیر کند و احساس صدمه، عصبانیت و ناراحتی کنید. یا حتی ممکن است از نظر جسمی مریض شوید.

تست شخصیت امروز را از دست ندهید. گاه  علت خیانت مردان یا زنان از روی عصبانیت یا تمایل به انتقام است. این مورد معمولا در افرادی دیده میشود که از سوی همسرشان خیانت دیده اند، پس سعی میکنند انتقام بگیرند. تا همسرشان هم همان درد و رنج را درک کند. به عبارت دیگر این افراد با خود میگویند، “او به من صدمه زده، بنابراین حالا نوبت من است که او را آزار بدهم”. البته باید بگویم این عکس العمل در برابر خیانت شوهر اصلا درست نیست و تنها اوضاع را بدتر میکند.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ تست شخصیت درخت و پرندگان

 

۱ . پرندگان

تحلیل پاسخ تست شخصیت امروز این است که اگر پرندگان را دیدید نشان می دهد شما فردی وفادار هستید و طرفدار داستان های عاشقانه و تخیلی هستید اما در بعضی موارد اگر در حین رابطه کسی باشید و فرد مناسب دیگری سر راهتان قرار بگیرد شاید نتوانید مقاوت کنید و اینگونه تصمیم گیری می کنید که سرنوشت برای شما رقم زده تا این فرد سر راهتان قرار گرفته است پس نباید به سرنوشت پشت کرد.

۲. درخت:

تفسیر پاسخ شما به تست شخصیت امروز کمی پیچیده است شما از آن دسته افرادی هستید که هرگز دچار خیانت نمی شود و پای شخص مورد علاقه خود می مانید ولی گاهی شما مفهوم خیانت و وفاداری را اشتباه می گیرید گاهی شما برای کسی صبر میکنید و عشق خود را صرف میکنید که ارزش آن  را ندارد و اگر بخواهید از او دل بکیند در پیشگاه وجدان خود تصور خیانت را دارید.

۳.  آلاچیق ها :

اگر در نگاه اول آلاچیق ها را دیدید باید بگوییم شما بسیار پنهان کار هستید و عدم صداقت شما را به کام خیانت می کشاند همین تودار بودن و پنهان کار بودن برای روابط عاطفی شما مخرب است.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • ناشناس
    0

    تصویر اصلی وپنهان شده یک فیل است

روی خط رسانه