روانشناسی | تست شخصیت | شخصیت شناسی | تست روان شناسی

بگو چه طوری دست به سینه میشی تا همه زیر و بم شخصیتتو بهت بگم

با یک آزمون جالب شخصیت شناسی و روانشناسی دست به سینه ، از روی فرم نگه داشتن دست ها آشنا شوید.

بگو چه طوری دست به سینه میشی تا همه زیر و بم شخصیتتو بهت بگم
کدخبر : 14089
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

کارشناسان می گویند بخشی از مغز که روی فرآیند فکر تاثیر می گذارد می تواند با آنالیز کردن زبان بدن افشا شود و همچنین مطالعات بیشتری نیز در زمینه افشاسازی و درک این موضوع وجود دارد. یکی از محبوب ترین روش های خواندن زبان بدن، نوع دست به سینه شدن افراد است. در زیر با روانشناسی دست به سینه بیشتر آشنا خواهید شد.

 

به صورت متداول دست به سینه شدن را به عنوان یک حالت دفاعی در نظر می گیرند ولی به گفته جو ناوارو ام. ای مامورضد جاسوسی اف بی آی، این یک تصور غلط است. عمل ساده دست به سینه شدن در حقیقت اطلاعات زیادی در مورد شما و شخصیت کلی تان افشا می کند. به طور کلی این نوع از زبان بدن با سه روش درک و خوانده می شود. به گزارش پرشین وی توضیحات زیر را بخوانید تا ببینید شما در کدام دسته جا می گیرید.

روانشناسی دست به سینهبیرون قرار گرفتن دست راست در روانشناسی دست به سینه

​اگر تمایل دارید دست هایتان را به شکلی قرار دهید که دست راست روی بالای بازوی چپ قرار بگیرد، پس شما شخصی بسیار مبتکر بوده وعاشق این هستید که خارج از قاعده متداول فکر کنید. ذاتا شخصی احساسی و شهودی هستید که با عواطف و احساسات خود همگام هستید و مهارت حس کردن تغییر حال و هوای محیط پیرامون خود را نیز دارید. عملکردتان به نحوی است که وقتی نوبت به تصمیم گیری می رسد همیشه از حرف دلتان پیروی می کنید و تنها دلیلی که ممکن است بررسی و ارزیابی دقیق تری انجام دهید زمانی است که ارزش فوق العاده بالایی داشته باشد و آن تصمیم به تغییر زندگی تان ارتباطی داشته باشد..

شریک زندگی تان برای داشتن شما احساس خوش شانسی می کند چرا که به لطف کنترلی که روی احساسات تان داشته و تعادل عالی که بین آنها برقرار می کنید، عاشقی بسیار همدل هستید. شما از سر راه کنار می روید تا نیازهای احساسی شریک زندگی تان به سرانجام برسد. شما احساسی از گرما و عواطف بسیار قوی را به دیگران و به طور کلی به هر چیزی منتقل می کنید و از همین رو مردم به سمت تان جذب می شوند. به طور ذاتی حاوی استعداد درک احساسات مردم هستید، حتی قبل از آنکه آنها چیزی بگویند و همین امر به شما اجازه می دهد همیشه چیزهایی را متوجه شوید که مردم معمولا از آن ساده گذشته و آن را از دست می دهند.

دست چپ روی بازوی راستبیرون قرار گرفتن دست چپ در روانشناسی دست به سینه
اگر  ترجیح می دهید دست هایتان را به شکلی دست به سینه کنید که دست چپ روی بازوی راست قرار بگیرد، پس شخصی بسیار اهل عمل هستید و دوست دارید از عقل و منطق استفاده کنید. تحت هیچ شرایطی اجازه نمی دهید احساسات، عواطف و قلبتان روی داوری شما نسبت به دیگران و یا مسائل زندگی تاثیر بگذارد. حال این مسائل چه شخصی باشند چه حرفه ای، قبل از داوری و رسیدن به نتیجه گیری کلی، آنها را منتقدانه بررسی می کنید. این شیوه دقیق برای رو به رو شدن با مردم و موقعیت های مختلف، موجب جذب آنها به سمت شما می شود، در عین حال ممکن است بسیاری از آنها شیفته تان شوند!

دوستانتان شما را به عنوان شخصی باهوش، طعنه زننده، شوخ طبع و کسی که می تواند دیگران را بخنداند، می شناسند. شوخی های کوتاهتان فراموش نشدنی هستند و طور غیرقابل باوری تیزبین هستید، کسی که می تواند حقه و فریب را به خوبی تشخیص دهد و از این رو دور زدن شما برای دیگران سخت است. شخصیتی جالب توجه و شیوه ای بسیار ماهرانه و جذاب در باز کردن سر صحبت با فرد مقابل را دارید که این یکی از اولین دلایلی است که شریک زندگیتان به سادگی با شما ارتباط برقرار کرده و از مکالمات عمیقی که می توانید با او داشته باشید، لذت می برد.

هر دو دست بیرونروانشناسی دست به سینه در حالت هر دو دست بیرون

اگر کسی هستید که هر دو دست تان را روی بازوهای مقابل قرار می دهید، پس فردی هستید که در نوع خود منحصربه فرد است! با اعتماد به نفس و از خود مطمئن هستید و حس ششم قوی برای مسیر زندگی تان دارید. بسیار متمرکز روی چیزهایی هستید که تقدیرتان در انجام آنهاست و در مورد انواع تصمیم هایی که با آنها راحت هستید، بسیار واضح و شفاف عمل می کنید. حس اقتدار داشته و در عین حال رفتاری قابل دسترس دارید، از این رو به مردم انگیزه می دهد که از شما طلب کمک کنند. یک رهبر از خود گذشته که به احساسات و عقاید دیگران اهمیت می دهد و راه حلی به نفع همه ارائه می دهد.

شخصیت رک، صادق و روشن فکرتان باعث می شود به گزارش پرشین وی همه در اطراف شما احساس راحتی داشته باشند و البته به همین دلیل نیز برایتان احترام قائل هستند. وقتی نوبت به رابطه های عاشقانه می رسد، شما اولین قدم را برمی دارید ممکن است این اولین قدم پس از یک دعوا باشد و یا اینکه برای اولین بار به شخصی نزدیک شوید. شریک زندگتان همیشه از بابت عملکردهای خردمندانتان از شما راضی است حال این عمل ممکن است آشپزی برای او باشد و یا خرید گل مورد علاقه اش و یا رزرو یک سفر غیرمنتظره برای گذراندن تعطیلات. رابطه شما بلندمدت، پربار و عمیق است.

شخصیت شناسی از روی فرم قرار گرفتن دست

نوع چهارمی نیز وجود دارد که البته همانند سه مورد ذکر شده چندان متداول نیست. در این نوع روانشناسی دست به سینه ، شخص هر دو دستش را می پوشاند. معمولا این مورد شامل افراد درون گرایی می شود که مکان های ساکت را به رفتن به جشن ها ترجیح می دهند. شما گروه های کوچک را ترجیح داده و به اینکه حال و وضعیت دیگران چطور است اهمیت می دهید و برای کمک به افرادی که به کمک نیاز دارند، پا پیش می گذارید و در حقیقت کسی هستید که در اجتماع تغییر ایجاد می کند. گاهی اوقات ممکن است شکل دست به سینه خود را تغییر می دهید و این کاملا به خلق و خو و وضعیت آن لحظه تان بستگی دارد. همچنین ممکن است ژست های مختلفی را به خود بگیرید که این امر بازتابی از ترکیب شخصیت های مختلف در شماست.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه