تست هوش | تست روانشناسی | تست شخصیت شناسی

بگو در این تصویر چی دیدی تا بگم چقدر مغروری! | تست شخصیت شناسی

اگر بخواهیم غرور را از نظر لغوی معنی کنیم، یعنی خود بالابینی! که البته همیشه مورد نکوهش قرار می گیرد و شعر جالب" من از روییدن خار بر سر دیوار دانستم که ناکس کس نمیگردد به این بالانشینی ها" مصداق این مورد است.

بگو در این تصویر چی دیدی تا بگم چقدر مغروری! | تست شخصیت شناسی
کدخبر : 13822
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

در تست شخصیت امروز غرور شما به چالش کشیده شده است. اما روانشناسی حرف دیگری برای غرور و آدم مغرور دارد و از نظر روانشناسی، غرور همیشه معنای منفی نذاشته و به معنی مثبت نیز وجود دارد. غرور در دو معنای سالم و ناسالم وجود دارد، بخش سالم آن به معنی داشتن عزت نفس بوده و بخش ناسالم آن به معنای تکبر است.

تست شخصیت امروز را از دست ندهید. غرور سالم زمانی است که فرد نسبت به خود و موفقیت هایش احساس خوبی دارد، اما به بقیه فخر نمی فروشد، خود را در انجام کاری مفید تلقی می کند و این حس کارآمدی باعث می شود بهتر کار کند و تلاش خوبی داشته باشد و از او به عنوان یک شخصیت با عزت نفس بالا یاد می شود. غرور سالم یعنی فرد برای کارهای اشتباه سرش را بالا می گیرد و نه می گوید! بنابراین غرور سالم داشتن خوب است.

حالا بگو در اولین نگاه به این نقاشی چه دیدی؟

تست+شخصیت+جمجمه+و+زن

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ تست شخصیت جمجمه و تصویر زن

جمجمه

تفسیر پاسخ تست شخصیت شما این است که اگر در اولین نگاه جمجمه را دیدید نشان می دهد شما فردی مغرور هستید؛ در دیدگاه شما واقع بینی تلخی نهفته است نتایج تصمیم گیری ها شما همیشه شما را به این میرساند خیلی از مواقع باید غرور را کنار بگذارید که این کار برای شما سخت است.

زنی که در آینه نگاه می کند

این پاسخ نشان می دهد شما فردی هستید که همه چیز را آسان می گیرید . گاهی زودباور هستید که از این تفکر خود بارها آسیب دیده اید مهربانی شما زبانزد است. اما باید در باور حقایق اطرافتان کمی بیشتر دقت کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه