تست شخصیت | روانشناسی شخصیت | شخصیت شناسی

بگو انگشتای دستتو چطوری قفل میکنی که بگم چه شخصیتی داری | تست شخصیت شناسی

با یک تست شخصیت شناسی جالب از روی نحوه قفل کردن انگشتان دست با هم آشنا شده و از ویژگی های پنهان وجودی خود آگاه شوید.

بگو انگشتای دستتو چطوری قفل میکنی که بگم چه شخصیتی داری | تست شخصیت شناسی
کدخبر : 13694
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

متخصصان زبان بدن معتقدند شیوه ای که شما انگشتان هر دو دست را در هم قفل می کنید، اطلاعات زیادی در مورد شخصیت شما افشا می کند. نتیجه گیری این تست براساس تحقیقات صورت گرفته توسط راجر ولکات اسپری برنده جایزه نوبل است. تحقیات او اثبات می کند که مغز به دو بخش راست و چپ تقسیم شده و رفتار شخص بستگی به بخش فعال تر مغز دارد. با نمونه ای از یک تست جالب از شخصیت شناسی از روی دست آشنا خواهید شد.

شخصیت شناسی از روی دست

 تست ساده زیر به درک بیشتر شما در مورد ویژگی های پنهان شخصیت تان کمک خواهد کرد:

  • انگشت شست چپ روی شست راست
شخصیت شناسی از روی دست
شست راست زیر شست چپ

اگر وقتی انگشتانتان را به هم متصل می کنید، شست دست چپ تان روی شست دست راست تان قرار می گیرد شما به احتمال زیاد شخصی منطقی هستید. کسی هستید که هرگز تصمیم گیری هایتان بر اساس احساس لحظه ای نیست. پیش از آنکه نتیجه گیری کنید، مزایا و معایب آن را سبک و سنگین می کنید. همچنین بسیار به سختی فریب می خورید. شما از یک کیفیت درونی برخوردارید که می توانید دروغگویی دیگران را متوجه شوید.

برای همین دلایل ذکر شده، دوستان و اعضای خانواده تان بسیار برای شما ارزش قائل هستند و اغلب برای نصیحت نزدتان می آیند و شما نیز اغلب عاقلانه آنها را نصیحت می کنید. ولی همه این موارد بدین معنی نیست که شما شخص جدی هستید. برعکس، شما حتی در دلگیرترین موقعیت ها می توانید با بذله گویی هایتان روحیه دیگران را بهتر می کنید، قوه طنز و شوخ طبعی خاص شما در دورهمی های اجتماعی، مثل آهنربا مردم را به خود جذب می کند.

شما همچنین یک شخص رمانتیک هستید که دقیقا می دانید چطور یک رابطه عاشقانه را مدیریت کنید و دقیقا می دانید چه چیزی را باید چه زمانی بگویید.

  • قرار گرفتن هر دو شست در راستای هم
شخصیت شناسی از روی دست و نحوه قفل کردن انگشتان در هم
هر دو شست دست در راستای هم

شما کسی هستید که معتقدید جزئیات اهمیت فوق العاده ای دارند. فرد کمالگرایی هستید و به همان نسبت تمرکز و تخصیص وقت را از دیگران انتظار دارید. رهبری و مدیریت یکی از استعدادهای طبیعی شماست و از شما به عنوان الگوی دیگران در این زمینه یاد می شود. ولی این بدین معنی نیست که نیازها و شرایط دیگران را در نظر نمی گیرید.

شما همیشه نظرات دیگران را شنیده و سعی می کنید قبل از تصمیم گیری نقطه نظرات آنها را درک کنید. رک گویی، صداقت و خلوص نیت شما از جمله ویژگی هایی است که شما را در نظر دیگران محبوب می کند.

در زمینه روابط نیز شما به صداقت و رک گویی از جانب طرف مقابل تان ارزش قائل بوده و هرگز از اینکه عقیده خود را بیان کنید اعبایی نداشته و عزیزانتان را نیز از این کار باز نمی دارید.

شست سمت راست روی شست سمت چپ

شخصیت شناسی از روی دست
شست راست روی شست چپ

اگر شما تمایل دارید هنگام در هم قفل کردن دستانتان شست سمت راست را روی شست چپ بگذارید، پس به گزارش پرشین وی شما شخصی با هوش هیجانی بالا هستید. شما قدرید احساسات افراد را درک کنید حتی اگر سعی در پنهان کردن احساسات واقعی شان داشته باشند. این قابلیت منحصر به فرد موجب می شود دیگران با شما احساس راحتی کرده و با شما درد دل کنند.

این قابلیت خاص همچنین شما را دارای یک جنبه فکری مجزا کرده که دیگران قادر به دیدن آن نیستند ولی به شما کمک می کند حتی خارج از محدوده فکر کرده و بتوانید تصمیمات درستی اتخاد کنید. گرچه تصمیم گیری پس از سبک سنگین کردن همه جانبه احساسات، گاهی زمان بر است ولی توانایی شما به درک احساسات عمیق، موجب ایجاد حس صمیمیت و جذب مردم به سمت شما شود.

در روابط نیز شما می توانید احساسات بازگو نشده شریک عاطفی تان را متوجه شده و درک کنید. به گزارش پرشین وی شما هرگز مشکلی با نادیده گرفتن و یا عدم درک احساسات او نخواهید داشت.

برای انجام این تست، بدون توجه دقیق و به صورت ناخودآگاه، دستانتان را در هم قفل کرده و ببینید کدام یک از این سه مورد بیان کننده ویژگی های پنهان شخصیتی تان است

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه