خرید خودرو | ثبت نام خودرو | قرعه کشی خودرو

خبر مهم برای خریداران خودرو ثبت نامی | اطلاعیه مهم برای ثبت نام کنندگان پژو 207

بورس کالا در نامه‌ای شرایط خرید پژو ۲۰۷ دستی و اتوماتیک و تارا دستی را که قرار است ۱۸ دی در تالار خودرو عرضه شود ابلاغ کرد.

خبر مهم برای خریداران خودرو ثبت نامی | اطلاعیه مهم برای ثبت نام کنندگان پژو 207
کدخبر : 13214
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

بورس کالا برای دور جدید خرید خودرو شرایط جدیدی را ابلاغ کرده است.در اولین عرضه خرید خودرو 8000 دستگاه عرضه شده است.در طرح خرید خودرو تارا و پژو 207 به فروش گذاشته شده اند.در ادامه به آخرین خبر از خرید خودرو می پردازیم.

در نامه مدیر بازرسی و امور اعضا بورس کالای ایران آمده است: مهلت ثبت سفارش ساعت ۱۷ روز شنبه ۱۷ دی بوده و میزان پیش دریافت خرید به میزان ۱۰۰ درصد است.

اشخاصی که در عرضه‌های قبلی در بورس کالا و همچنین از ابتدای سال ۱۳۹۸ از شرکت‌های خودروسازی موفق به خرید خودرو سواری شده اند امکان ثبت سفارش نخواهند داشت.

هر کد بورسی صرفا امکان ثبت سفارش بر روی یک کد عرضه از مجموع عرضه‌های روز انجام معامله را دارد.

ایران خودرو یکشنبه ۱۸ دی ۸ هزار دستگاه خودرو شامل ۴ هزار دستگاه پژو ۲۰۷ دستی سفید، ۲ هزار دستگاه پژو ۲۰۷ اتوماتیک سفید و ۲ هزار دستگاه تارا دستی سفید را روانه تابلو بورس کالا می‌کند.

این شرکت قرار است پژو ۲۰۷ دستی سفید را با قیمت پایه ۱۸۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و پژو ۲۰۷ اتوماتیک سفید را با قیمت پایه ۲۸۰ میلیون تومان عرضه کند.

قیمت پایه تارا دستی سفید نیز ۲۵۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان اعلام شده است.

میزان پیش پرداخت کلیه خودروهای عرضه شده ۱۰۰ درصد درنظر گرفته شده است.

درخصوص عرضه های روز ۱۸ دی گفتنی است: هر کد ملی مجاز به ثبت سفارش بر روی یکی از کدهای عرضه شده در تاریخ عرضه و برای یک خودرو بوده و خریداران باید ۱۸ سال تمام را داشته باشند.

از سوی دیگر اشخاصی که در عرضه های قبلی و از ابتدای سال ۱۳۹۸ از شرکت های خودروسازی موفق به خرید شدند امکان ثبت سفارش ندارند.

خریداران جهت ادامه مراحل خرید همزمان با تسویه مبلغ معامله در بورس (حداکثر تا پایان مهلت مجاز تسویه در بورس) با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به آدرس اینجا (esale.ikco.ir) نسبت به ایجاد و تکمیل پروفایل شخصی اقدام و در زمان مقرر که طی پیامک (تکمیل وجه هزینه متعلقات قانونی) اطلاع رسانی می شود، علاوه بر انتخاب نمایندگی مجاز، بیمه گر مورد نظر خود را انتخاب کنند و اقدام به واریز وجه هزینه بیمه و شماره گذاری و هزینه ثابت به مبلغ ۴ میلیون و ۳۷۱ هزار و ۳۱۰ تومان به علاوه ۱۳ درصد بابت مالیات و عوارض قانونی برای خودروهای پژو ۲۰۷ دستی و تارا دستی و ۱۲ درصد برای خودروهای پژو ۲۰۷ اتوماتیک که براساس مبلغ معامله خریدار باید پرداخت شود، نمایند.

درصورت عدم واریز هزینه ها حداکثر تا ۵ روز تقویمی پس از ارسال پیامک (تکمیل وجه متعلقات قانونی) به نسبت زمان تاخیر خریدار در واریز وجوه تکمیلی، زمان تحویل خودرو تغییر و مشتری متعهد به پرداخت جریمه یک دهم درصد ارزش معاملاتی به ازای هر روز تاخیر قبل از تحویل خودرو می شود.

ایران خودرو در سال جاری از برخی از خودروهای جدید خود رونمایی کرد. اسامی این خودروهای جدید چیست؟ محصولات جدید چه زمانی به بازار می‌آیند؟

ایکو ری را، کراس اوور روی پلتفرم اختصاصی ایران خودرو است که ایران‌خودرو در سال جاری از آن رونمایی کرد.

به گفته مدیرعامل این شرکا خودروسازی، این خودرو اولین کراس اوور ملی است و تا اوایل تابستان سال ۱۴۰۲ به بازار خودروهای ایرانی اضافه می‌شود.

خودرو Tf21 محصول جدید شرکت خودروسازی ایران‌ خودرو است که مهرماه سال جاری از آن رونمایی شد.

این خودرو که قرار است به‌عنوان جانشین پژو ۲۰۷ به بازار ایران بیاید، سال آینده به تولید انبوه می‌رسد.

با توجه به اینکه این خودرو را به‌عنوان جانشین پژو ۲۰۷ معرفی کرده اند، پیش‌بینی می‌شود در بازه قیمت همان خودرو به بازار عرضه شود.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه