نقشه سیاه روان شناس قلابی برای دختر جوان

زن جوان از طریق فضای مجازی با شخصی به ظاهر تحصیل‌کرده در حوزه روان‌شناسی آشنا و عکس‌های شخصی خود را برای او ارسال کرد و در تله این فرد گرفتار شد و مورد اخاذی قرار گرفت.

نقشه سیاه روان شناس قلابی برای دختر جوان
کدخبر : 13102
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

 

​اخاذی از زن جوان در لباس یک روانشناس؛ فردی که با جعل عنوان روان شناس و دسترسی به عکس‌های خصوصی زنی جوان قصد مزاحمت و اخاذی از وی را داشت، دستگیر شد.

در پی شکایت زنی جوان مبنی بر اخاذی و تهدید به انتشار تصاویر خصوصی اش در شبکه اجتماعی اینستاگرام، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس فتا استان زنجان قرار گرفت.

زن جوان در اظهارات خود گفت از طریق فضای مجازی با شخصی به ظاهر تحصیل‌کرده در حوزه روان‌شناسی آشنا و پس از مدتی چت و گفت‌و‌گو پیرامون وضعیت زندگی خود، عکس‌های شخصی خود را برای او ارسال کرد که سرانجام آن فرد با تهدید انتشار تصاویر خصوصی، درخواست پول نقد کرد.

متهم طی تحقیقات فنی و بررسی‌های انجام شده متهم شناسایی و ماموران ضمن هماهنگی با مقام قضائی او را در یک عملیات غافلگیرانه متهم دستگیر کردند.

متهم در تحقیقات مقدماتی منکر هرگونه جرمی شد و با سخنان گمراه‌ کننده قصد فریب پلیس را داشت اما با بررسی تجهیزات رایانه‌ای، لب به سخن گشود و به بزهی که مرتکب شده بود، اعتراف کرد.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه