قیمت خودرو امروز | قیمت خودرو | قیمت خودرو دست دوم | قیمت خودرو کارکرده

قیمت خودرو امروز ترمز برید | پژو 206 نیم میلیارد تومان!!

قیمت خودرو ترمز برید. در جدیدترین معاملات بازار خودرو قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ طی یک روز ۴۰ میلیون گران شد و به ۴۷۰ میلیون تومان رسید.

قیمت خودرو امروز ترمز برید | پژو 206 نیم میلیارد تومان!!
کدخبر : 13065
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

روند صعودی قیمت خودرو که از ابتدای پاییز آغاز شد در آذرماه رکوردهای عجیبی را به ثبت رساند و در دی‌ماه معامله‌کنندگان را دوچندان متحیر کرد. به گفته کارشناسان این صنعت، همزمان با نوسان قیمت دلار، رشد قیمت خودرو در روزهای اخیر به صورت ساعتی اتفاق می‌افتد و نرخ خودروها نسبت به ساعت گذشته خود متفاوت است که این پدیده‌ای نادر در بازار خودرو است و همه را شگفت‌زده کرده است.

سخنگوی وزارت صمت  نیز در واکنش به این موضوع گفته است که قیمت‌ها در بازار خودرو تحت تاثیر نرخ ارز افزایشی شده اما قیمت‌سازان (دلالان) با معاملات صوری قیمت‌سازی می‌کنند. او از مردم خواسته است تا فریب قیمت‌سازها را نخورند چراکه عرضه‌ها در بورس ادامه دارد که قیمت آن از بازار آزاد پایین‌تر است.

در ادامه قیمت روز محصولات ایران خودرو و سایپا و تغییرات آنها نسبت به روز گذشته و همچنین پنجشنبه هفته پیش (اول دی‌ماه) را می‌خوانید.

قیمت ایران خودرو

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ با افزایش ۴۰ میلیونی طی یک روز حوالی ۴۷۰ میلیون تومان قیمت خورد. البته این خودرو هفته گذشته ۵۰ میلیون ارزان تر بود.

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۵ امروز ثابت ماند و به ۴۹۰ میلیون اعلام شد اما  هفته گذشته ۴۶۰ میلیون تومان قیمت داشت.

قیمت پژو ۲۰۷ دستی پانوراما امروز با افزایش ۱۰ میلیونی به ۶۰۰ میلیون تومان رسید، درحالی که پنجشنبه هفته گذشته ۳۵ میلیون ارزان تر بود و ۵۶۵ فروخته می شد.

قیمت سمند EF۷  نسبت به دیروز ۵ میلیون گران شد و به ۴۶۵ میلیون رسید. این خودرو هفته گذشته ۲۳ میلیون ارزان تر بود.

قیمت تارا دنده ای هم با افزایش ۳۰ میلیونی حوالی  ۶۳۰ میلیون تومان خریدوفروش می شود، این خودرو هفته پیش ۵۸۰ میلیون بود.

قیمت دنا اتوماتیک توربو پلاس با افزایش ۲۰ میلیونی به ۷۴۰میلیون رسید اما هفته گذشته ۵۰ میلیون ارزان تر بود و با قیمت  ۶۹۰ تومان فروخته می شد.

قیمت رانا پانوراما پلاس با افزایش ۱۰ میلیونی به ۵۲۰ میلیون تومان رسید. رانا پانوراما پلاس خودرو پنجشنبه هفته گذشته ۴۸۰ میلیون بود.

قیمت سایپا

قیمت پراید ۱۱۱ نسبت به روز گذشته ۱۰ میلیون گران شد و به  ۲۶۵ میلیون تومان رسید. درحالی که هفته گذشته ۲۳۰میلیون بود، یعنی ۳۵ میلیون افزایش در یک هفته.

پراید ۱۳۱ هم ۵ میلیون گران شد و به ۲۵۰ میلیون رسید. قیمت پراید ۱۳۱ طی یک هفته ۳۱ میلیون گران شده است.

قیمت تیبا صندوق دار SX بنزینی نسبت به روز گذشته ۵میلیون بالا رفت و ۲۹۰ میلیون تومان شد. این خودرو اما طی یک هفته اخیر ۴۰ میلیون گران شده است.

قیمت ساینا S دنده ای‌ با افزایش ۵ میلیونی به ۳۰۵ میلیون تومان رسید. این خودرو هفته گذشته ۴۰میلیون ارزان تر بود.

قیمت کوییک دنده ای R نیز ۵ میلیون گران شد و به ۳۰۵ میلیون رسید، قیمت این خودرو هفته گذشته ۲۸۵ میلیون تومان بود یعنی ۲۰میلیون تومان ارزان تر.

قیمت شاهین هم به ۵۳۵ میلیون شد که طی یک هفته ۳۵ میلیون گران شده است

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه