رضا رویگری | حواشی بازیگران

رضا رویگری باز جنجالی شد

رضا رویگری ۷۶ ساله و یوسف تیموری ۴۳ ساله، دو بازیگر شناخته شده کشورمان هر سال در یک روز تولدشان را جشن می‌گیرند. در حقیقت رضا رویگری و یوسف تیموری هر سال با هم متولد می‌شوند!

رضا رویگری باز جنجالی شد
کدخبر : 13003
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

 رضا رویگری بازیگر ایرانی است که چند وقتی به علت بیماری و کهولت سن در فضای مجازی بسیار پر حاشیه شده است. رضا رویگریرضا رویگری (زادۀ 26 دی 1325 شمیران تهران)، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون و خواننده ایرانی است. رضا رویگری چندی پیش در خانه سالمندان توسط همسرش بستری شده است.این اتفاق برای رضا رویگری از طرف هنرمندان و دوستداران این بازیگر بسیار مورد انتقاد قرار گرفت و حواشی زیادی بوجود آورد.در ادامه به آخرین حاشیه از زندگی رضا رویگری می پردازیم.

رضا رویگری

رویگری و تیموری هر دو ششم دی ماه متولد شده‌اند؛ یکی در سال ۱۳۲۵ و دیگری در سال ۱۳۵۸؛ با اختلاف سنی بیش از ۳۰ سال.

سال گذشته ـ پنجم آبان ماه ـ در مراسم بزرگداشت رضا رویگری که قبل از حاشیه‌های پیش‌آمده برایش برگزار شد، یوسف تیموری به سمت رویگری رفت و یک عکس سلفی را با او به ثبت رساند؛ عکسی که در ادامه آن را مشاهده می‌کنید.

این دو بازیگر سال ۸۷ در یک سریال تلویزیونی به نام «خط‌شکن» به کارگردانی مسعود تکاور در کنار هم نقش‌آفرینی کرده بودند. سریالی که آخرین بازی داوود اسدی مقابل دوربین تلویزیونی را به ثبت رساند و اجل به این بازیگر جوان مهلت نداد که بازی‌اش در سریالی دیگر از همین کارگردان به نام «تلفن همراه» را تمام کند.

سریال «خط‌شکن» برای اولین بار سال ۸۷ از شبکه پنج سیما در ۱۳ قسمت به روی آنتن رفت.

یوسف تیموری و رضا رویگری در دو فیلم سینمایی «لازانیا» و «بوتیک» نیز با هم هم‌بازی بوده‌ اند.

اما رضا رویگری که کمتر از دو هفته قبل با همین خبرگزاری مصاحبه کرد، حالِ این روزهایش را خوب توصیف کرده و گفته بود که بیشتر اوقات فراغتش با تلویزیون سپری می‌شود.

وقتی از او پرسیدیم آقای رویگری بهتر هستید؟ با مکث گفت: الحمدالله خیلی نسبت به قبل بهترم. به لطف خداوند هنوز نفس می‌کشم اما دلگیرم.

رویگری درباره علت دلگیری‌اش هم گفته بود: «یکسری دوستان هستند که همیشه به من لطف دارند و کنارم هستند اما دوستان سینمایی و تلویزیونی گویا دیگر ما را از یاد برده‌اند؛ حتی تماس تلفنی که ساده‌ترین راه احوالپرسی است هم انجام نمی‌دهند.»

رضا رویگری

۱۳ مهرماه بود که خبری مبنی بر درگذشت بازیگر پیشکسوت کشور رضا رویگری در برخی از کانال‌های خبری دست به دست شد که رضا رویگری، بازیگر سینما و تلویزیون دراین باره گفته بود، هر چند وقت یکبار یک شایعه برای من منتشر می شود و این بار هم این خبر را تکذیب می‌کنم. خداراشکر خوب هستم و اتفاقی رخ نداده است.

رضا رویگری حالِ این روزهایش را خوب توصیف می کند و می گوید که بیشتر اوقات فراغتش با تلویزیون سپری می شود. وقتی از او می پرسیم آقای رویگری بهتر هستید؟ با مکث می گوید: الحمدالله خیلی نسبت به قبل بهترم. به لطف خداوند هنوز نفس می کشم اما دلگیرم.

این هنرمند پیشکسوت پس از گذراندن روزهای پرحاشیه، حالا روزهای نسبتا آرامی را پشت سر می گذارد. رویگری می گوید: همچنان مشغول استراحت هستم. یکسری دوستان هستند که همیشه به من لطف دارند و کنارم هستند اما دوستان سینمایی و تلویزیونی گویا دیگر ما را از یاد برده اند؛ حتی تماس تلفنی که ساده ترین راه احوالپرسی است هم انجام نمی دهند.

او درباره اوضاع جسمی اش هم اظهار می کند: خداراشکر تا حدودی می توانم راه بروم و در کل خیلی بهتر از گذشته ام اما پاهایم خیلی یاری نمی کند. گاهی برخی دوستانم لطف می کنند و مرا بیرون می برند و اوقات فراغتم بالاخره می گذرد اما اغلب تلویزیون تماشا می کنم و گاهی هم اگر کتاب به درد بخوری اطرافم باشد مطالعه می کنم.

رویگری سپس در پاسخ به اینکه آیا توانایی رفتن مقابل دوربین را دارید؟ می گوید: من تا زمانی که صورت و چشمانم کار کند می توانم مقابل دوربین بروم اما پاهایم خیلی یاری نمی کنند؛ با این حال تا آخر عمرم توانایی کار کردن دارم و دلم می خواهد برای مردم کشورم خدمت کنم و همان رضا رویگری گذشته باشم. اتفاقا اخیراً یک فیلم سینمایی به من پیشنهاد شده است و شاید اگر خدا بخواهد به اصفهان بروم و آن را کار کنم.

این هنرمند صحبتش را اینگونه ادامه می دهد: نمی خواهم گله کنم اما حرف و سخن زیاد است. آدم از یکسری افراد بیشتر توقع دارد اما خبری از آنها نیست. درک می کنم که همه گرفتارند ولی دلم می خواست دوستان بیشتر به من سر می زدند و با هم صحبت می‌کردیم اما متاسفانه گویا همه گرفتارند. ان شاءالله برای هیچکس بیماری نباشد به خصوص برای آنهایی که دوستشان داریم اما کسانی که مریض احوالند همیشه چشمانشان به در است تا کسی به دیدنشان بیاید. متاسفانه درِ خانه ما خیلی باز نمی شود و فقط دوستانی که همیشه به من لطف دارند و اطرافم هستند را هر روز می بینم. من همه را دوست دارم اما درک می کنم که گرفتاری ها هم زیاد است.

رضا رویگری

رضا رویگری در پایان در پاسخ به اینکه برای مردم و کشور ایران چه آرزویی دارید؟ چنین می گوید: آرامش بزرگترین آرزویم برای مردم و کشورم ایران است و اینکه از لحاظ اقتصادی مردم وضعشان بهتر شود، سلامت باشند و شادی را حس کنند. برای کشورم هم سرفرازی و آبرو آرزو می کنم.

رضا رویگری، هنرمند پیشکسوت کشورمان که مدتی پیش دچار حاشیه‌های بسیاری شده بود، این روزها در آرامش، در خانه‌ای که برایش مهیا شده به سر می‌برد و به گفته خودش حالش خوب، اما همچنان تحت درمان است.

رویگری می‌گوید: «نسبت به قبل حالش خیلی بهتر است، روحیه اش خوب شده و حتی چندین کار برای بازی به او پیشنهاد شده اما فعلا باید صبر کند تا ببیند وضعیت درمانش تا کجا پیش می رود.»

این بازیگر درباره اینکه این روزها چه می‌کند و از وضعیتی که دارد راضی است؟ خاطرنشان کرد: خدا را شکر نسبت به قبل حالم خیلی بهتر است. در خانه‌ای که مستقر شدم، آقایان قرایی و اصغری از طرف صداوسیما همراه خانواده‌هایشان خیلی برایم زحمت کشیدند. دو پرستار هم شبانه‌روز در کنارم هستند و فیزیوتراپ هم دارم که به منزل می‌آید و کارم را انجام می‌دهد. خداراشکر از وضعیت موجود راضی‌ام و امیدوارم حالم بهتر شود؛ دیگر راضی‌ام به رضای خدا.

رویگری ضمن تشکر از دوستانی که در این مدت او را تنها نگذاشتند، گفت: خدا را شکر می‌کنم که نگذاشتند من تنها بمانم. این روزها همچنان تحت درمان هستم. با فیزیوتراپی‌هایی هم که داشتم، پاهایم خدا را شکر کمی بهتر شده‌اند و راه افتاده‌ام. در حال حاضر چند روزی است که با عصا راه می‌روم و از آن حالتی که نمی‌تواستم از جایم بلند شوم درآمده‌ام. خداراشکر فعلا مشکلی ندارم و به لحاظ معیشتی و سایر مسائل هم فعلا همه چیز خوب پیش می رود.

وی درباره اینکه آیا هنرمندان هم به دیدنش می آیند؟ پاسخ داد: برخی دوستان و هنرمندان گهگاهی به دیدنم می‌آیند. اخیرا هم چندین کار برای بازی پیشنهاد شده است که باید ببینم وضعیتم چطور می‌شود. خودم که خیلی دوست دارم کارم را ادامه بدهم و بازی داشته باشم اما با این حال فعلاً ممکن نیست، باید کمی وضعیتم تغییر کند و بهتر شوم.

رضا رویگری در پایان گفت: هیچ حرفی ندارم، جز اینکه بگویم خدا را شکر. امیدوارم از این حالی که هستم بهتر شوم. از همه دوستانی هم که کمکم بودند تشکر می کنم. این روزها بیشتر در خانه تلویزیون تماشا می‌کنم و اینطور خودم را مشغول می کنم. به امید روزهای بهتر.

پنجم اردیبهشت ماه امسال ویدئویی کوتاه از رضا رویگری، منتشر شد که در آن اعلام میشد این بازیگر از یک هفته قبل به آسایشگاه کهریزک برده شده و برای رهایی از آنجا از مردم کمک خواسته بود.

رضا رویگری در نهایت پس از سه هفته بستری شدن در آسایشگاه کهریزک، ۱۸ اردیبهشت در منزلی که همراه با پرستار مهیا شده بود، ساکن شد.

همسر رضا رویگری در رابطه با اتفاقات اخیر و حواشی ازدواجش با رضا رویگری توضیحاتی ارائه داد.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • پربازدید
  • پربحث ها
روی خط رسانه