مونا فرجاد | حواشی بازیگران

لات بازی مونا فرجاد برایش دردسر ساز شد

فیلمی از تک گویی های مونا فرجاد را در ادمه می بینید.

لات بازی مونا فرجاد برایش دردسر ساز شد
کدخبر : 12943
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

مونا فرجاد به همراه خواهر خود مارال فرجاد جز بازیگران بی حاشیه هستند.  مونا فرجاد فارغ التحصیل رشته اقتصادی نظری می باشد که از 11 سالگی با سریال «لحظه های آشنا» شروع کرد و از طرفداران تیم فوتبال پرسپولیس می باشدمونا فرجاد بخاطر علاقه به نویسندگی علاوه بر بازیگری به نویسندگی نیز می پردازد. مونا فرجاد از سن خیلی کم در کودکی وارد دنیای سینما شد. در ادامه مطلب به زندگی خصوصی مونا فرجاد می پردازیم.

مونا فرجاد در ۲۵ فروردین ۱۳۶۳ در تهران متولد شد. پدرش جلیل فرجاد و خواهرش مارال فرجاد بازیگران سینما و تلویزیون ایران هستند. فرجاد فارغ التحصیل رشته اقتصاد نظری است و فعالیت سینمایی خود را به عنوان بازیگر در سال ۸۳ با بازی در سریال مزرعه گل آفتابگردان آغاز کرد. او علاوه بر بازیگری ، در دوبله نیز فعالیت دارد.

مونا فرجاد

مونا و مارال فرجاد بخاطر جایگاه پدرشان بازیگری را انتخاب کردند و جلیل فرجاد هم از ورودهای فامیلی به سینما دفاع کرد.

شاید وقتی صحبت از چهر‌ه‌های مشهور فرهنگی می‌شود غیر از هنرمند بودن آنها اینکه با چه هنرمندان دیگری نسبت فامیلی یا روابط دوستانه دارند هم برای خیلی‌ها جذاب باشد عده‌ای به این روابط اعتراض دارند و عده‌ای دیگر برعکس این روابط برایشان جذاب است در همین رابطه با خانواده‌های جلیل فرجاد که به همراه دو دخترش در عرصه بازیگری فعال هستند گفتگو کرده‌ایم که در ادامه آن را می‌خوانید.

«جلیل فرجاد» بازیگر سینما و تلویزیون از نوع معرفی شغل خود برای فرزندانش گفت: همیشه از تفاوتهای ماندگاری در این عرصه برایشان گفته‌ام و آنچه بیشتر از همه روی آن تاکید داشته‌ام پرهیز از تکبر و غرور است.

وی در ادامه افزود: یک بازیگر باید بتواند شهری را با محبوبیت همراه کند و درست و خوب کار کند نه برای تایید دیگران و رضایت گروهی خاص بلکه برای هنر خودش.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه