سحر قریشی | سحر قریشی و تتلو

سحر قریشی در مهمانی شب یلدا

عکسی از شب یلدا سحر قریشی در فضای مجازی منتشر شده است.

سحر قریشی در مهمانی شب یلدا
کدخبر : 12779
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

سحر قریشی بازیگر پر حاشیه در فضای مجازی است که این روزها در دبی به سر می برد. ازدواج سحر قریشی و امیر تتلو حاشیه های زیادی برای زندگی این بازیگر ایجاد کرد .در حال حاضر سحر قریشی در دبی فعالیت کارهای مربوط به بدنسازی را انجام می دهد. سحر قریشی قصد برگشت به ایران را ندارد. در ادامه به آخرین حاشیه از سحر قریشی می پردازیم.

سحر قریشی

سحر قریشی

سحر قریشی زاده ی تهران و متولد 6 دی ماه 1366 است. یک برادر به نام سپهر دارد و با بازی جذاب و دیدنیش در سریال دلنوازان جایگاه خود را در میان مخاطبان بدست آورد. سحر قریشی علاقمند به کار عکاسی است و طرفدار تیم استقلال می باشد. او می گوید پولدار نیستم اما ثروتمندم و از طبق متوسط جامعه هستم.

سحر قریشی تاکنون هیچ عمل زیبایی انجام نداده و می گوید فقط دندانهایم را لمینت کرده ام.

مهدی اخوان ذاکر همسر سابق و اول سحر قریشی که خود مشوق ایشان برای عرصه بازیگری بوده است از علت طلاقشان بعد از سریال دلنوازان می گوید که بعد از این سریال رفتار سحر تغییر کرده و سحر سابق نبود.

 وی گفت که سحر همیشه از من به عنوان مشوق خود یاد کرده است و در مصاحبه های مختلف گفته است که اگر همسرم راضی نباشد دیگر بازیگری نمی کنم و آنرا کنار می گذارم؛ یعنی بازیگری اگر بخواهد به زندگی خصوصی ام لطمه بزند آن را کنار خواهم گذاشت.

مهدی اخوان ذاکر در مصاحبه هایش گفت که من دوست نداشتم بعد از سریال دلنوازان سحر به کار بازیگری ادامه دهد اما 6 ماه از ایشان خبر نداشتم و برای ممنوع الکار شدنش شکایت کردم و به دلیل اینکه خود از ابتدا رضایت به کار ایشان داده بودم شکایت بنده رد شد. اما از نظر شرعی راضی به کار بازیگری همسرم نیستم.

سحر قریشی

همچنین ذکر کرد که: سحر همیشه از من به عنوان مشوق خود یاد کرده است و در مصاحبه های مختلف گفته است که اگر همسرم راضی نباشد دیگر بازیگری نمی کنم و آنرا کنار می گذارم؛ یعنی بازیگری اگر بخواهد به زندگی خصوصی ام لطمه بزند آن را کنار خواهم گذاشت.

سحر قریشی چند سال بعد در برنامه رضا رشید پور خبر محرمیتش با امید علومی را رسانه ای کرد.

سحر قریشی به وضوح درباره محرمیتش با امید علومی گفت: من به هر حال در شرایطی نیستم که تنها بخواهم به زندگی ام ادامه بدهم البته من امید را از قبل می شناختم ولی الان در مرحله نامزدی آن هم به صورت محرم برای آشنایی بیشتر با هم هستیم.

سحر قریشی در سال 93 در فیلم دریاکنار با امید علومی هم بازی و آشنا شده بود.

این رابطه جنجالی بیشتر از جند ماه طول نکشید و دیگر هیچ کسی سحر قریشی را در کنار امید علومی ندید.

مدتی بعد سحر قریشی در مصاحبه جدیدش اعلام کرد که مجرد است و منکر رابطه محرمیتش با امید علومی شد.

سحر قریشی

آبان ماه 96 خبر ازدواج این خانم بازیگر با مهدی طارمی پخش شد که این خبر سریعا توسط برادر سحر قریشی تکذیب شد.

اما فیلم لو رفته این دو نفر در قطر بازار شایعات را داغ کرد تا اینکه مهدی طارمی مدتی بعد از ارتباطش با سحر قریشی و عکس های جنجالی شفاف سازی کرد.

مهدی طارمی گفت این یک ارتباط دوستانه بوده که بعد از چند ماه کلا به پایان رسیده است.

در آبان سال 1396 بود که خبری مبنی بر ازدواج سحر قریشی با مهدی طارمی منتشر شد. اما دیری نپایید که این خبر با واکنش تند برادر سحر قریشی تکذیب شد.

البته با انتشار فیلمی که از سحر قریشی و مهدی طارمی لو رفته بود مشخص شد که این دو با هم یک رابطه عاطفی و عاشقانه داشته اند.

سحر قریشی عکس های آتلیه ای با مهدی طارمی دارد که همین عکس ها باعث شد باز هم نام او و مهدی طارمی بر سر زبان ها بیفتد و شایعه ازدواج آنها باز هم قوت بگیرد.

این موضوع که چرا سحر قریشی اجازه همکاری با تلویزیون را ندارد مشخصاً اعلام نشده اما اینگونه به نظر می رسد که بخاطر ماجرای زندگی شخصی و جداییش از همسر اولش باشد.

در تاریخ بهمن سال 1400 کلیپ و تصاویری از سحر قریشی در ترکیه منتشر شد و یکی از این کلیپ ها، حضور او در ویلای شخصی امیر تتلو را نشان می داد. با توجه به شایعاتی که قبلا در مورد رابطه سحر قریشی و امیر تتلو وجود داشت، گمان می رود که این دو وارد رابطه ای عاشقانه با هم شده باشند.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه