ارسلان قاسمی

ارسلان قاسمی بازداشت شد | عکس لو رفته از دستگیری ارسلان قاسمی در خیابان

عکسی از ارسلان قاسمی در فضای مجازی منتشر شده است که حواشی زیادی برای این بازیگر داشته است.

ارسلان قاسمی بازداشت شد | عکس لو رفته از دستگیری ارسلان قاسمی در خیابان
کدخبر : 12012
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

ارسلان قاسمی بازیگر پرحاشیه سینما و تلویزیون که از کودکی چهره آشنا سینما و تلویزیون ایران است.چند سال پیش شایعه نامزدی ارسلان قاسمی و ترلان پروانه در فضای مجازی به راه افتاد که خود این بازیگر جوان این خبر را تکذیب کرد .اخیرا عکسی از ارسلان قاسمی در فضای مجازی با گوشواره منتشر شده است که شایعه تغییر جنسیت او را دامن زده است . ارسلان قاسمی تاکنون علاوه بر چند فیلم سینمایی در مجموعه‌های تلویزیونی یوسف پیامبر در نقش کودکی بنیامین و در چشم باد در نقش کودکی بیژن نیز بازی کرده‌است. ارسلان قاسمی در فیلم جعبه موسیقی (فرزاد مؤتمن) نقش اصلی را به‌عهده داشت.ارسلان قاسمی مدت زیادی است که در حوزه سینما و تلویزیون فعالیت نمی کند و به شغل دیگری مشغول است.

 

ارسلان قاسمی

ارسلان قاسمی متولد 1 خرداد 1374 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است.فارغ التحصیل رشته تئاتر و مهندسی معماری می باشد که از 8 سالگی جلوی دوربین رفت و حالا خوانندگی می کند و حضور فعالی در عرصه مدلینگ هم دارد.

بواسطه بهاره رهنما که از دوستان صمیمی مادرش بود برای کار جدید مسعود جعفری جوزانی معرفی و در نهایت بعد از تست پذیرفته شد به این ترتیب ارسلان در سال 1382 وقتی 8 ساله بود در سریال در چشم باد بازی کرد.بعد از سریال در چشم باد ، سال 1383 در سریال «101 راه برای ذله کردن پدر و مادرها» بازی کرد تا اینکه یکسال بعد با فیلم شام عروسی وارد سینما شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه