قتل هولناک در نزاع خانوادگی | راز جنایت هولناک افشا شد

رئیس پلیس آگاهی البرز از قتل یک مرد به دست برادرزاده‌اش در درگیری همسایه‌ها خبر داد.

قتل هولناک در نزاع خانوادگی | راز جنایت هولناک افشا شد
کدخبر : 11548
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

​ سرهنگ محمد نادربیگی رئیس پلیس آگاهی البرز بیان کرد: ۲۶ مهر ماه خبری مبنی بر وقوع یک فقره قتل در نزاع و درگیری خانوادگی به مرکز فوریت های پلیسی اعلام و بلافاصله کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: بررسی های اولیه کارآگاهان حاکی از این بود که در درگیری بین دو همسایه، شخصی برای جلوگیری از درگیر شدن یکی از بستگانش وارد نزاع شده که در یک زد و خورد یک جسم تیز با گردن او برخورد کرده و جان باخته است.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز اضافه کرد: در ادامه تحقیقات مشخص شد که مقتول به وسیله ضربه چاقوی برادرزاده خودش به قتل رسیده و قاتل پس از روز حادثه متواری شده و بستگان او اطلاعی از وی ندارند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: بلافاصله اقدامات پلیسی برای شناسایی مخفیگاه متهم انجام و در مدت زمانی کوتاه قاتل در یکی از محلات کرج دستگیر شد.

سرهنگ نادربیگی در پایان با اشاره به اعتراف متهم به ضربه زدن به عمویش به وسیله چاقو، روز حادثه را این گونه شرح می دهد که وقتی قاتل به محل درگیری خانواده اش با همسایه می رسد، مقتول که عمویش بوده از ورود متهم به نزاع جلوگیری می کند که این شخص در یک زد وخورد یک ضربه چاقو به گردن مقتول زده و از ترس متواری می شود.

رئیس پلیس آگاهی البرز در پایان با بیان اینکه متهم پس از تکمیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد، به خانواده ها توصیه کرد تا با نظارت بر رفتار جوانان و نوجوانان خود، از وقوع حوادث مشابه که باعث تباه شدن عمر چندین نفر می شود، پیشگیری کنند.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه