دو هزار فرانک سوئیس به عنوان هزینه فیفا و سه هزار و ۵۰۰ فرانک سوئیس به عنوان هزینه دادرسی در CAS منظور شده است. به عبارتی در شرایطی که پرسپولیس سال گذشته فرصت این را داشت تا با رقمی معقول این پرونده را مختومه کند اما حالا باید دو برابر آن را بپردازد

کدخبر : 545
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

خواکین یکی از دستیاران گابریل کالدرون نیز در پیگیری شکایت خود از این باشگاه توانست رای دیگری علیه پرسپولیس از دادگاه عالی ورزش بگیرد و حالا پرسپولیس فرصت بسیار کمی برای پرداخت بدهی او خواهد داشت.

خواکین دستیار اسپانیایی گابریل کالدرون علیه پرسپولیس حکم گرفت.

این مربی اسپانیایی از طریق پیگیری شکایت خود، باشگاه پرسپولیس را به پرداخت ۹۵ هزار و ۳۸۱ دلار به علاوه سود سالیانه و همچنین پنج هزار و ۵۰۰ فرانک سوئیس جریمه، محکوم کرد.

در جزئیات این رای آمده که مبلغ حقوق خواکین ۵۵ هزار و ۳۸۱ دلار است اما ۴۰ هزار دلار به عنوان غرامت به رقم اصلی اضافه می‌شود.

همچنین دو هزار فرانک سوئیس به عنوان هزینه فیفا و سه هزار و ۵۰۰ فرانک سوئیس به عنوان هزینه دادرسی در CAS منظور شده است. به عبارتی در شرایطی که پرسپولیس سال گذشته فرصت این را داشت تا با رقمی معقول این پرونده را مختومه کند اما حالا باید دو برابر آن را بپردازد.

دو روز قبل نیز گابریل کالدرون توانست حکم سنگین ۵۸۰ هزار دلاری علیه پرسپولیس از دادگاه عالی ورزش بگیرد و حالا خواکین، دستیار وی چنین حکمی را علیه سرخپوشان دریافت کرد.

خواکین که مغز متفکر گابریل کالدرون در دوره شش ماهه حضور در پرسپولیس بود، در حالی علیه پرسپولیس حکم گرفته که مجموع بدهی قرمزها به این دو، چیزی حدود ۲۰ میلیارد تومان خواهد بود.

این در حالی است که باشگاه پرسپولیس بخش بزرگی از مطالبات خود از کارگزار را دریافت کرده و تا پایان تیر ماه باید دستمزد بازیکنان را هم تسویه حساب کند و وارد بازار نقل و انتقالات شود. همچنین این باشگاه پاداش آسیایی را هم از طریق استقراض داخلی پیش‌خور کرده است.

نکته مهم این‌که پرسپولیس در تابستان سال گذشته با پرونده برانکو ایوانکوویچ مواجه شد و سپس ماجرای بودیمیر سر رسید و حالا کالدرون و دستیارش احتمالا ایستگاه پایانی این احکام باشند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه