شهرداری گرگان گفت : مراسم جشنواره پاییز هزاررنگ بسیار بانشاط برگزار شد و از لحاظ روحی بسیار اثرگذار و نشاط آفرین بود اگر باعث جریحه‌دار شدن روحیه برخی ها شد.

کدخبر : 3338
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

شهرداری گرگان در راستای حواشی «جشنواره پاییز هزار رنگ» از مردم مومن و فرهنگ‌دوست این شهر عذرخواهی کرد، گرچه این عذرخواهی در وقت اضافه انجام شد اما انتظار است دیگر شاهد چنین اتفاقات تلخ ضدفرهنگی نباشیم.

مدیر روابط عمومی شهرداری گرگان در خصوص حرکات جنجالی ورزشی بانوان در جشنواره پاییز هزار رنگ گفت: از این موضوع بسیار ناراحت هستیم این افراد به صورت خودجوش عمل کردند این اتفاق زمانی رخ داد که هنوز این مراسم به صورت رسمی آغاز نشده بود زمانی که این افراد مشغول ورزش شدند برق النگدره قطع شد و خانم‌ها، آهنگ موزیکال را از طریق گوشی پخش کردند که متاسفانه دیر از این اتفاق جلوگیری شد.

فولادی اظهار کرد: مراسم جشنواره پاییز هزاررنگ بسیار بانشاط برگزار شد و از لحاظ روحی بسیار اثرگذار و نشاط آفرین بود اگر باعث جریحه‌دار شدن روحیه مردم انقلابی شهرستان گرگان شدیم پوزش می‌طلبیم قطعا این کار در شان مردم شهیدپرور شهرستان گرگان نبود.

قائم مقام شهردار گرگان نیز با تاکید بر اینکه در جشنواره پاییز هزاررنگ تعدادی مربی خانم خارج از وقت اداری و بدون هماهنگی با شهرداری اقدام به این کار کردند، اظهار کرد: ما خواهان این موضوع نبودیم شاید این افراد به دنبال جذب مشتری برای کلاس‌های ورزشی خود بودند و به محض اینکه مسوولان شهرداری به محل رسیدند از ادامه این کار جلوگیری کردند.

منبع: خبر ورزشی

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه