رشید مظاهری که همچنان غایب تمرینات و مسابقات اخیر آبی پوشان استقلال محسوب می شود در دیدار مقابل تراکتور هم جایی در لیست ۱۸ نفره تیمش نخواهد داشت.

کدخبر : 1528
پایگاه خبری تحلیلی پیشنهاد ویژه :

رشید مظاهری که در دیدار رفت مقابل تراکتور از محمد عباس زاده مهاجم تیم تبریزی گل خورده بود ۹۰ دقیقه در ترکیب استقلال حضور داشت و یکی از مهره‌های اصلی در کسب پیروزی سه بر یک در تبریز به حساب آمد. در آن دیدار مظاهری در چند صحنه مانع از باز شدن دروازه تیمش شد تا شاگردان محمود فکری با اختلاف دو گل و کسب سه امتیاز با دست پر به تهران برگردند.

رشید مظاهری که آخرین بار در تاریخ ۲۴ اردیبهشت ماه سال جاری در دیدار مقابل پرسپولیس برای استقلال به میدان رفت، ۵۳ روز در مسابقات این تیم چه در جام حذفی و چه در لیگ برتر حضور نداشته و مصاف حساس مقابل تراکتور را هم از دست داد.

سید حسین حسینی دیگر دروازه بان استقلال پس از دیدار با پرسپولیس دستکش های دروازه بانی تیمش را در دست کرده و بار دیگر به مهره ثابت تیمش تبدیل شده است.

حسینی در ۴ دیدار مقابل صنعت نفت آبادان، شهر خودرو، گل گهر سیرجان و آلومینیوم اراک توانسته دروازه استقلال را بسته نگه دارد و در دیدار با تراکتور هم سنگربان اصلی استقلال محسوب می‌شود.

رشید مظاهری از مدتی پیش با انتشار چند پیام گلایه آمیز از وضعیت دریافتی هایش در فصل جاری نسبت به عملکرد مدیریت باشگاه اعتراض داشته و ظرف این مدت به طور اختصاصی تمریناتش را انجام داده است. او پیش از اردوی تیم ملی هم با اعلام این که مصدوم است از سوی اسکوچیچ به اردوی تیم ملی دعوت نشد.

 

منبع: خبر ورزشی
آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه